Pagājušajā vasarā Jurģis uzrakstīja Amazfit Stratos viedpulksteņa apskatu un tajā noskaidroja, ka pulkstenim ir kvalitatīva uzbūve, labi darbojas GPS signāla uztveršana un principā produkts piedāvā labu cenas/ieguvuma attiecību.

Pirms kāda laiciņa Ervīns parādīja video, kurā viņš stāsta par savu pieredzi ar šo viedpulksteni. Manuprāt, video ir labi izveidots un tajā pausts saprotams/objektīvs viedoklis, tāpēc ar prieku to parādīšu arī jums. Ervīns ir lāga zēns, kas jau vairākus gadus veido ļoti interesantus ceļojumu video un pavisam nesen palaidis mājaslapu ervinavideoblogs.lv, kurā ērtāk atrodami viņa video. Apskaties un ja patīk viņa darbs, pieseko! :)

Reklāma

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Ervīns Elliņš

Paldies par labajiem vārdiem :)

Micah

Kāpēc jāplāta tās rokas tik traki?

Astro

Lai liktos, ka notiek kas svarīgs…

Opis

Apskats patika. Pats lietoju nu jau gandrīz 2 gadus. Sirdsritma mērītājs ir bezjēdzīgs jo pagalam neprecīzs, tāpēc pieslēdzu Polar H7 pulsa jostu, ja nu sagribas izskrieties. Sporta zālē šādu lietot neieteiktu, jo, ja cilā hanteles vai aktīvi izmanto citus svaru trenažierus, tad stikls tiks ātri saplēsts vai saskrāpēts, Tā kā pulkstenis ir paliels, tad arī pogas tiek netīšām nopiestas lokot plaukstas. Tas gan neattiecas uz ikdienu. Paziņojumus rāda labi un ir ērts lietošanā. Dažādās lapās ir kaudze ar citām, daudz labākām “pulksteņ-sejām”, kuras var ērti lejupielādēt pulkstenī.