Reklāma

Apple, iespējams, tiešām gatavo $399 over-ear StudioPods austiņas

Jaunākie raksti

Apple iPhone 13 apskats – nekas īsti jau nav mainījies, bet tomēr…

Vēl viens gads riņķī, un Apple atkal ir izlaidis atjauninātu un uzlabotu uzņēmuma galveno produktu - iPhone viedtālruni. Apple...

“Tele2” pieslēgumu skaits pārsniedzis 1 miljonu

Mobilo sakaru operatora “Tele2” apgrozījums šī gada deviņos mēnešos palielinājies par 8,7%, salīdzinot ar pagājušā gada attiecīgo laika periodu,...

Kopējais Tet grupas apgrozījums šogad audzis par 7%, eksports – par 37%

Šī gada deviņos mēnešos Tet grupas kopējais apgrozījums sasniedzis 174,6 miljonus eiro, augot par 7%, salīdzinot ar attiecīgo periodu...

Luminor uzņēmumiem turpmāk atvērs norēķinu kontus attālināti

Turpinot bankas pakalpojumu digitalizāciju un pielāgošanos ārkārtējās situācijas apstākļiem, sākot ar šī gada oktobri uzņēmēji varēs atvērt Luminor jaunu...

Lielbritānijas skolas izmantos sejas atpazīšanu, lai paātrinātu pusdienu maksājumus

Neskatoties uz privātuma apsvērumiem, sejas atpazīšanas tehnoloģija klientu apkalpošanas un citās jomās ienāk aizvien straujāk, nodrošinot būtiski ātrāku procesu...

No veikalu ķēdes Target inventarizācijas sistēmas noplūdusi informācija par jaunām Apple AirPods (StudioPods) austiņām, kas šobrīd tiek dēvētas par Apple AirPods X Generation vai Apple StudioPods. Tiek pieļauts, ka šīs Apple AirPods austiņas varētu būt ilgi gaidītās Apple over-ear StudioPods austiņas.

Apple AirPods austiņas ir milzīgs biznesa novirziens – tiek lēsts, ka bezvadu austiņu pārdošanas bums ir vēl tikai priekšā. Analītiķi uzskata, ka jau šī gada laikā Apple spēs pārdot aptuveni 85 miljonus AirPods austiņu.

85 miljoni pārdotu AirPods austiņu veidotu aptuveni 15 miljardu dolāru apgrozījumu, kas gandrīz divas reizes pārsniegs 2019. gada AirPods pārdošanas ienesto. Kopš 2018. gada AirPods pārdošanas apjomi katru gadu dubultojas.

Target katalogs arī norāda, ka Apple StudioPods varētu būt pieejamas trīs dažādās krāsās, bet nekāda plašāka informācija šobrīd par StudioPods nav zināma.

Baumas par StudioPods over-ear austiņām klīst jau kopš 2018. gada sākumā. Tās atkal bija aktualizējušās pagājušajā gada rudens sākumā, bet StudioPods netika izziņotas kopā ar jaunajiem iPhone viedtālruņiem.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments

Over-ear austiņas izskatās mazliet citādāk?

3 lētā gala telefonus par tādu naudu var nopirkt. Un ar vadu tāpat vienmēr skanēs labāk. Kas ir tie cilvēki, kas šos mēslus pērk?

Tu varbūt aprēķini arī, cik kartupeļu kilogramus par šādu cenu var nopirkt? Kāpēc jāsalīdzina nesalīdzināmas lietas? :)

Kāpēc nesalīdzināmas lietas? Ar tiem 3 telefoniem var klausīties mūziku, zvanīt, sēdēt internetā, spēlēt spēlītes. Bet ar austiņas nepiedāvā neko.

Ja jau cilvēkiem lieki 400 EUR, ko nomest vnk zemē, tad lai jau pērk.

Nu bet tieši tā, ja cilvēkam ir nauda, tad kāpēc, lai viņš nepirktu produktus, kas viņam patīk un labi darbojas?

Pilnīgi piekrītu kāda jēga tērēt 10 reizes vairāk naudu, ja var paķert labākas kvalitātes mantas tirdzniecības namā “Gaiziņš”!

par to naudu var nopirkt 1 lētā gala telefonu ar ko darīt visu un par ietaupīto naudu nopirkt daudz kartupeļu. Kas ir tie cilvēki, kas pērk 3 lētā gala telefonus, ja var ietaupīt?

Beidzot var meginat apdomat austinju iegadi no Apple, ja tiesham buus over-ear un skanjas kvalitaate spes parspet PXC550, Beyerdynamic, vai B&O.
Citadi bus Beats Dre bet ar Apple logo virsu.

Reklāma
Reklāma
Reklāma