Reklāma

Apple, iespējams, tiešām gatavo $399 over-ear StudioPods austiņas

Jaunākie raksti

Samsung iepazīstina ar jaunajiem produktiem (tiešraide)

Jau šodien Galaxy Unpacked pasākumā Samsung prezentēs ilgi gaidītos jaunos produktus un inovatīvos tehnoloģiju risinājumus. Izmanto iespēju - pievienojies...

BMW pārliecināti, ka klienti laika gaitā pieradīs pie funkciju abonēšanas

Pirms kāda laika vācu autoražotāja BMW solis ieviest abonēšanas maksu par tādām papildus funkcijām kā apsildāmie sēdekļi izraisīja milzīgu...

Ford cenšas drastiski samazināt pieejamo papildopciju klāstu mašīnās

Ford jau ilgāku laiku runā, ka mašīnu ražošanu nepieciešams vienkāršot, lai samazinātu arvien pieaugošās izmaksas, kas neizbēgami rezultējas lielākā...

Intel izziņo Arc Pro videokartes profesionāļiem

Intel videokartes ir sava veida jaunums tirgū, bet te ir jānorāda, ka tās vēl īsti ārpus Ķīnas nav nopērkamas....

“WhatsApp” nāk klajā ar vairākām jaunām privātuma funkcijām

Saziņas lietotne "WhatsApp" turpina lutināt lietotājus ar jaunām funkcijām, gan uzlabojot lietojamību, gan privātumu. Svaigākās izmaiņas saistītas tieši ar...

No veikalu ķēdes Target inventarizācijas sistēmas noplūdusi informācija par jaunām Apple AirPods (StudioPods) austiņām, kas šobrīd tiek dēvētas par Apple AirPods X Generation vai Apple StudioPods. Tiek pieļauts, ka šīs Apple AirPods austiņas varētu būt ilgi gaidītās Apple over-ear StudioPods austiņas.

Apple AirPods austiņas ir milzīgs biznesa novirziens – tiek lēsts, ka bezvadu austiņu pārdošanas bums ir vēl tikai priekšā. Analītiķi uzskata, ka jau šī gada laikā Apple spēs pārdot aptuveni 85 miljonus AirPods austiņu.

85 miljoni pārdotu AirPods austiņu veidotu aptuveni 15 miljardu dolāru apgrozījumu, kas gandrīz divas reizes pārsniegs 2019. gada AirPods pārdošanas ienesto. Kopš 2018. gada AirPods pārdošanas apjomi katru gadu dubultojas.

Target katalogs arī norāda, ka Apple StudioPods varētu būt pieejamas trīs dažādās krāsās, bet nekāda plašāka informācija šobrīd par StudioPods nav zināma.

Baumas par StudioPods over-ear austiņām klīst jau kopš 2018. gada sākumā. Tās atkal bija aktualizējušās pagājušajā gada rudens sākumā, bet StudioPods netika izziņotas kopā ar jaunajiem iPhone viedtālruņiem.

Reklāma

8 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
8 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
over tower
25.02.2020 12:23

Over-ear austiņas izskatās mazliet citādāk?

Einis
25.02.2020 17:50

3 lētā gala telefonus par tādu naudu var nopirkt. Un ar vadu tāpat vienmēr skanēs labāk. Kas ir tie cilvēki, kas šos mēslus pērk?

Kursors.lv
25.02.2020 18:32
Reply to  Einis

Tu varbūt aprēķini arī, cik kartupeļu kilogramus par šādu cenu var nopirkt? Kāpēc jāsalīdzina nesalīdzināmas lietas? :)

Einis
25.02.2020 18:39

Kāpēc nesalīdzināmas lietas? Ar tiem 3 telefoniem var klausīties mūziku, zvanīt, sēdēt internetā, spēlēt spēlītes. Bet ar austiņas nepiedāvā neko.

Ja jau cilvēkiem lieki 400 EUR, ko nomest vnk zemē, tad lai jau pērk.

Kursors.lv
25.02.2020 18:52
Reply to  Einis

Nu bet tieši tā, ja cilvēkam ir nauda, tad kāpēc, lai viņš nepirktu produktus, kas viņam patīk un labi darbojas?

KKTK
25.02.2020 21:13

Pilnīgi piekrītu kāda jēga tērēt 10 reizes vairāk naudu, ja var paķert labākas kvalitātes mantas tirdzniecības namā “Gaiziņš”!

trel
25.02.2020 23:09
Reply to  Einis

par to naudu var nopirkt 1 lētā gala telefonu ar ko darīt visu un par ietaupīto naudu nopirkt daudz kartupeļu. Kas ir tie cilvēki, kas pērk 3 lētā gala telefonus, ja var ietaupīt?

Oskars
25.02.2020 18:51

Beidzot var meginat apdomat austinju iegadi no Apple, ja tiesham buus over-ear un skanjas kvalitaate spes parspet PXC550, Beyerdynamic, vai B&O.
Citadi bus Beats Dre bet ar Apple logo virsu.

Reklāma