No veikalu ķēdes Target inventarizācijas sistēmas noplūdusi informācija par jaunām Apple AirPods (StudioPods) austiņām, kas šobrīd tiek dēvētas par Apple AirPods X Generation vai Apple StudioPods. Tiek pieļauts, ka šīs Apple AirPods austiņas varētu būt ilgi gaidītās Apple over-ear StudioPods austiņas.

Apple AirPods austiņas ir milzīgs biznesa novirziens – tiek lēsts, ka bezvadu austiņu pārdošanas bums ir vēl tikai priekšā. Analītiķi uzskata, ka jau šī gada laikā Apple spēs pārdot aptuveni 85 miljonus AirPods austiņu.

Reklāma

85 miljoni pārdotu AirPods austiņu veidotu aptuveni 15 miljardu dolāru apgrozījumu, kas gandrīz divas reizes pārsniegs 2019. gada AirPods pārdošanas ienesto. Kopš 2018. gada AirPods pārdošanas apjomi katru gadu dubultojas.

Target katalogs arī norāda, ka Apple StudioPods varētu būt pieejamas trīs dažādās krāsās, bet nekāda plašāka informācija šobrīd par StudioPods nav zināma.

Baumas par StudioPods over-ear austiņām klīst jau kopš 2018. gada sākumā. Tās atkal bija aktualizējušās pagājušajā gada rudens sākumā, bet StudioPods netika izziņotas kopā ar jaunajiem iPhone viedtālruņiem.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
over tower

Over-ear austiņas izskatās mazliet citādāk?

Einis

3 lētā gala telefonus par tādu naudu var nopirkt. Un ar vadu tāpat vienmēr skanēs labāk. Kas ir tie cilvēki, kas šos mēslus pērk?

Kristaps Skutelis

Tu varbūt aprēķini arī, cik kartupeļu kilogramus par šādu cenu var nopirkt? Kāpēc jāsalīdzina nesalīdzināmas lietas? :)

Einis

Kāpēc nesalīdzināmas lietas? Ar tiem 3 telefoniem var klausīties mūziku, zvanīt, sēdēt internetā, spēlēt spēlītes. Bet ar austiņas nepiedāvā neko.

Ja jau cilvēkiem lieki 400 EUR, ko nomest vnk zemē, tad lai jau pērk.

Kristaps Skutelis

Nu bet tieši tā, ja cilvēkam ir nauda, tad kāpēc, lai viņš nepirktu produktus, kas viņam patīk un labi darbojas?

KKTK

Pilnīgi piekrītu kāda jēga tērēt 10 reizes vairāk naudu, ja var paķert labākas kvalitātes mantas tirdzniecības namā “Gaiziņš”!

trel

par to naudu var nopirkt 1 lētā gala telefonu ar ko darīt visu un par ietaupīto naudu nopirkt daudz kartupeļu. Kas ir tie cilvēki, kas pērk 3 lētā gala telefonus, ja var ietaupīt?

Oskars

Beidzot var meginat apdomat austinju iegadi no Apple, ja tiesham buus over-ear un skanjas kvalitaate spes parspet PXC550, Beyerdynamic, vai B&O.
Citadi bus Beats Dre bet ar Apple logo virsu.