Reklāma

Sony Xperia 1 II – viedtālrunis papildinās Sony Alpha fotoaparātus

Jaunākie raksti

Fintech uzņēmums “Wise” (“TransferWise”) plāno kļūt par publisku kompāniju

Finanšu tehnoloģiju uzņēmums "Wise", kas agrāk bija pazīstams kā "TransferWise", nācis klajā ar paziņojumu, ka vēlas kļūt par publisku...

“Facebook” sākot ar 22. jūniju piedāvās publicēt arī podkāstus

Podkāsti jeb aplādes, jeb raidieraksti - kā katram tos labāk patīk saukt, īpaši pandēmijas laikā guvuši popularitāti klausītāju vidū....

“Canon” savos Ķīnas birojos izmanto kameras, kas ļauj ienākt tikai smaidīgiem darbiniekiem

Ir tāds teiciens, ka smaids rada smaidu, un šķiet, ka tehnoloģiju uzņēmums "Canon" tam ir pieķēries pārāk cieši. Kompānija...

“SpaceX” raķešu sistēmas “Starship” pirmais orbitālais lidojums tiks atlikts

Lai arī sākotnēji "SpaceX" savas "Starship" raķešu sistēmas, kurā ietilpst kosmosa kuģis “Starship” (upper stage) un pirmā posma raķete...

“Spotify” piesaka karu “Apple Podcasts” – iegādājas AI uzņēmumu “Podz”

Tieši pirms pāris dienām, 15. jūnijā, "Apple" oficiāli izlaida savu podkāstu abonēšanas platformu, sastādot nopietnu konkurenci "Spotify". "Spotify", jūtot,...

Sony izziņojis Xperia 1 II (oficiāli nosaukums lasām kā “Xperia 1 Mark 2”) viedtālruni, kas mēģinās iespiesties potenciālo pircēju prātos kā viedtālrunis, kas paredzēts Sony Alpha fotoaparātu darbības papildināšanai.

Sony Xperia 1 II izskatās pēc Sony Xperia 1, toties viedtālrunis saņēmis 5G mobilo datu savienojumu un uzlabotu citu tehnisko specifikāciju. Sony Xperia 1 II saņēmis 6.5 collu 4K OLED tipa ekrānu ar 21:9 malu attiecību. Ekrānam būs iespējams iestatīt baltās krāsas balansu, lai Sony Xperia 1 II varētu izmantot par skatu meklētāju fotoaparātiem.

Sony Xperia 1 II ir Snapdragon 865 procesors, 8 GB RAM un 256 GB atmiņa. Tāpat viedtālrunis ticis pie 4000 mAh akumulatora ar 21 W vada uzlādi un 15 W bezvadu uzlādi.

Sony Xperia 1 II piedāvās 12 megapikseļu ultra-wide 16 mm f/2.2 kameru, 12 megapikseļu galveno kameru ar 24 mm f/1.7 objektīvu un telefoto kameru ar 12 megapikseļiem (70 mm f/2.4). 24 mm un 70 mm objektīviem ir optiskā attēla stabilizācija. Kameras tapušas sadarbībā ar Zeiss.

Sony Xperia 1 II varēsi izmantot kā elektronisko skatu meklētāju Sony fotoaparātiem – viedtālrunim ir HDMI (Type D) pieslēgvieta.

Pie pircējiem Sony Xperia 1 II būtu jānonāk vēlā pavasarī, viedtālruņa cenu Sony pagaidām nav sasparojies nosaukt.

Reklāma

11 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
11 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

Erm… Fuji kamerām kā skata meklētāju var izmantot jebkuru Android vai iOS ierīci, kas spēj kurbulēt viņu appu.

Arī Sony kamerām kā ekrānu var izmantot jebkuru telefonu caur appu, te saprotu, ka telefonu ar kameru var savienot ar HDMI.

Zeiss optika, šķiet gadus 15, bija tikai Nokia. Nu būs arī Sony

Zeiss optika maksā sākot ar tāda telefoniņa cenu. Tā kā nezinu par ko priecāties, bet zinu ko nav vērts gaidīt.

0.25 ct briljants maksā dažus simtus, 2 ct sākas no 15000. likumsakarību redzi?

Jāatceras, ka Sony ražo ne tikai telefonus, un Zeisa optiskie risinājumi un pārklājumi jau gadiem ilgi tiek izmantoti ne vien maināmajos objektīvos, bet arī kompaktos ar nemaināmajiem objektīviem.
Telefona kamerai, es domāju, pietiek uzklāt vienu pārklājumu (kas patiešām darbojas) un tas jau paver durvis uz klubu ar ZEISS uzrakstu blakus kamerai.

Sony koncepts ar garanejiem/tievajiem telefoniem ir ok. Ik pa laikam sanāk padarboties ar Xperia5 (un tas aparāts ir ļoti ok), un šis garenais ekrāna formāts Sony ir izdevies. Vismaz kaut kā būtiski atšķiras no konkurentiem.
Jaunais Xperia 1 mkII gan šķiet ir tāds kosmetisks uzlabojums, ar dažām fīčām. Ārvalstu tabloīdi raksta ka jaunais maksās ap 999EUR, kas ir sālīti. Ņemot vērā niecīgās teh.parametru atšķirības starp veco un jauno modeli, un ja nav nepieciešamības pēc 5G, tad 2019.gada peria 1 modelis (ar samazinātu cenu) ir pietiekami labs pirkums.

Arī esmu kļuvis par lielu 21:9 formāta fanu. Šaurais formāts rokā turas vienkārši perfekti! Un bažas par kabatām arī izrādījās liekas, ir viņš kompakts!

Jāgaida kāda laba iepriekšpasūtīšanas akcija no centerlv, tad beidzot varēs nodot mantojumā galaxy s8 kurš vienkārši jau ir apnicis. Sony ar Zeiss foto/video jomā strādā jau no 1996. gada, cerams ka šoreiz viņiem izdosies kopā parādīt uz ko ir spējīgi arī šajā lauciņā.

Beidzot arī jēdzīgu akumulatoru iebūvējuši

Laikam primais Android telefons kopā 2012. gada, kuru varētu apsvērt iPhone vietā.

Reklāma
Reklāma
Reklāma