E-komercijas gigantā Amazon pieejama interesanta uzparikte, kuru pievienojot pie divu riteņu braucamā hoverborda, iespējams pārveidot par triciklu, kurā pat iespējams iesēsties un doties izbraucienā.

Pamatā šis papildinājums paredzēts oriģinālājiem kompānijas Hover-1 hoverbordiem. Tam būtu jāspēj izturēt tāds pats svars kā pašam divriteņu braucamajam, kas būtu aptuveni 100 kg. Reklāma šim brīnumam, protams, ir atbilstoši iespaidīga, jo tiek norādīts, ka to ir iespējams viegli savienot ar hoverbordu, kas panākts ar saišu palīdzību. Priekšējais ritenis griežas pilnībā ap savu asi, ļaujot veikt sānslīdi, kā arī kāju novietošanas elementa garumu iespējams regulēt. Tāpat izveidoti speciāli rokturi trīsriteņa stūrēšanai. Pats galvenais, ka traucoties ātrumu nedaudz virs 10 km/h var piesprādzēties pie krēsla, jo drošība ir pats svarīgākais.

Pēc Amazon pieejamās informācijas šo uzlabojumu pārdod oficiālais Hover-1 izplatītājs, kaut arī mājaslapā ir iespējams iegādāties atsevišķas detaļas no visas iekārtas, bet ne pilnu komplektu vienā gabalā.

Šī pārveidošana atgādina Latvijā pieejamos elektriskos drifta triciklus, kā piemēram, Drifta Halles izplatītie un Latvijā ražotie Wolftrike firmas braucamie.

Vai hoverboard vispār vēl ir aktuāls?

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Māris Silinieks
Anonims lietotajs

Kāds ballītē ieradies vismaz 5 gadus par vēlu.

Tasesmues

Šis nav baigais jaunums. Man te kaimiņos sikie ar tādiem braukājas. Es gan nezinu vai tas pats ražotājs, bet līdzīga paskata.
Es nezinu vai viņiem tie hoverboard ir kaut kādā veidā pārveidoti, bet izskatās, ka viņi brauc daudz ātrāk nekā 10km/h.

Krotow

Kaimiņš tādu hoverbordu buma laikā uztaisīja no krēsla un ratiņiem. Vēl tagad vizinās.