Jau šajā nedēļas nogalē, sestdien, 22. februārī, Siguldas pilsētas vidusskolā norisināsies “Siguldas Robotu kauss 2020”, kas reizē ir arī viens no 13. Latvijas Robotikas čempionāta sacensību posmiem. Gaidāmajām sacensībām reģistrēts rekordliels robotu skaits – 504 roboti. Kopumā pieteikušies 414 dalībnieki, pārstāvot 61 klubu, tostarp Siguldā viesosies arī 11 komandas no Lietuvas. Tāpat “Siguldas Robotu kausā 2020” gaidāms Dron Racing rekords – uz šīm sacensībām pieteikti 34 mazie droni un 19 lielie droni.

“Siguldas Robotu kausā 2020” jaunieši sacentīsies 14 disciplīnās gan ar Lego robotiem, gan elektroniskajiem robotiem, gan droniem. Čempionāta mērķis ir pilnveidot bērnu un jauniešu tehniskās zināšanas un prasmes, kā arī veicināt jauniešu interesi par inženierzinātnēm un robotiku.

Reklāma

Dalībnieku ierašanās Siguldas pilsētas vidusskolā ir no plkst. 9.00, taču sacensību sākums ir plkst. 10.30. Aizraujošās sacensības un jauno robotiķu sniegumu aicināti vērot visi interesenti.

“Siguldas Robotu kausu 2020” rīko Siguldas novada Jaunrades centrs, Robotu skola, Transporta un sakaru institūts, Preiļu Robotikas klubs, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija un Rīgas Tehniskā universitāte.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Maxal

attēls un links ir par iepriekšējo sezonu.

Kristaps Skutelis

Ou, tiešām. Atvainojos, tagad ir salabots.