TCL, iespējams, šobrīd mēģina apiet lokano ekrānu trakumu, lai kaut kad tuvā nākotnē piedāvātu izslidināmu ekrāna tehnoloģiju. Tiek uzskatīts, ka TCL bija gatavojis jauno viedtālruņa konceptu parādīt MWC norises laikā, bet izstāde tika atcelta bailēs no koronavīrusa.

TCL varētu piedāvāt izslidināmu ekrāna tehnoloģiju, nenāktos cīnīties ar lokano ekrānu un eņģu problēmām. Pagaidām gan nav īsti skaidrs, kā tieši TCL ideja varētu darboties. Skaidrs vien ir tas, ka izslidināms ekrāns padarīs viedtālruni jūtami biezāku.

Cik var noprast no attēliem, TCL viedtālruņa ideja ir padarīt to izbīdāmu uz sānu, izbīdīšanas laikā ekrāns tik izvilkts ārā no viedtālruņa korpusa, līdzīgi kā tas ir ļoti dārgajiem LG televizoriem. Jā, šis vēl arvien ir lokans ekrāns, bet tas locīsies kontrolētāk, kā arī aizvērtā veidā daļa ekrāna tiks pasargāta.

Protams, pastāv iespēja, ka šādam mehānismam ir pašam savas izturības problēmas.

Reklāma

5
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
datacoreKristaps ĶēdisRaimonds KleinbergsKrotowhehe Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
hehe
Viesis
hehe

Virtuālie projekcijas ekrāni – nekas nelokās, nepārlūst un nenodilst. Jologrammu var projicēt dažādos spektros un izmantojot īpašas brilles, attēlu redzēs pats lietotājs, bet ne apkārtējie. Grābstīšanās ar roku pa tukšu gaisu nozīmēs, ka pārlūko feisīti, nevis sajucis prātā un met krustus)

Krotow
Viesis
Krotow

Un visi skatās tavās ūberprivātajās Facebook sarakstēs :P Par telefona skatīšanos ārā, pusdienlaika saulei spīdot, pat nerunājot.

Raimonds Kleinbergs
Viesis
Raimonds Kleinbergs

Telefona lielo izmēru galvenais iemesls ir ekrāns, tamdēļ nākotnes vīzija varētu būt speciālas brilles kuras pilda ekrāna funkciju. Neliels ekrāniņš uz telefona ļautu lietot pamatfunkcijas (viedpulkstenis arī var veikt šo funkciju). Katrā ziņā lieliem ekrāniem nav nākotnes, to pierāda planšešu izmirstība.

Kristaps Ķēdis
Member
Kristaps Ķēdis

Google Glasses 2.0

datacore
Viesis
datacore

kaut kā samērā pajāt par tiem lunkanajiem displejiem