Uzņēmums “Blue Shock Race” kopumā investē gandrīz 100 000 eiro Latvijas Elektrokartingu čempionātā. Šis ir vēl viens plats solis Latvijas kartinga un autosporta attīstībā, uzskata “Blue Shock Race” vadītājs Artis Daugins.

2018.gadā “Blue Shock Race” kopā ar partneriem Latvijas Mobilo Telefonu, LMT Autosporta Akadēmiju, Latvijas Automobīļu Federāciju (LAF), “Samsung” u.c. Latviju padarīja par pirmo valsti pasaulē ar savu nacionālo elektrokartingu čempionātu. Šogad “Blue Shock Race” ir nolēmis spert nākošo lielo soli un ieviest vēl vienu papildus klasi tieši bērniem. LAF noteikumu dēļ šogad tā vēl tiks dēvēta par kausa izcīņu, bet nākamgad bērnu sacensības jau būs pilnvērtīgs čempionāts.

Jaunajā klasē var pieteikties bērni no 5 līdz 10 gadu vecumam. Viena posma dalības maksa ir 745 eiro. Dalība visai sezonai – 4470 eiro. Cenā ir iekļauts viss, no kartinga līdz dalībnieku reģistrācijai un telts vietai. Vecākiem tikai jāparūpējas par bērna ierašanos uz sacensībām ar ķiveri un sacīkšu kombinezonu. Dalībnieku skaits ir ierobežots.

Visiem dalībniekiem kartingi ir pilnīgi vienādi. Tie ir “Blue Shock Race” izstrādāti (kopā ar “Gillard Racing” uz 950 mm šasijas bāzes), ar 7 kW elektro spēka piedziņas komplektu, un spēj attīstīt  ātrumu līdz 95 km/h.

Čempionātam jau ir pieteicies viens no pagājušā gada pēdējā posma dalībniekiem Timurs Jansons (Liepāja), kā arī un Rodrigo Saebrs (Portugāle). Šie sportisti jau ir rezervējuši vietu čempionātā un gatavi cīnīties par galveno balvu – jaunu “Blue Shock Race” elektrokartingu.

Bērnu kartingu sistēmu čempionāta laikā un treniņu periodā ir uzņēmies vadīt Latvijas kartingu vecmeistars Ēriks Gasparovičs. Pieteikties bērnu elektrokartingu čempionātam var rakstot uz info@blueshockrace.com.

Jau ziņots, ka “Blue Shock Race” ir Latvijas elektrokartingu ražotājs, kas izstrādājis savu nomas kartingu ar ātri apmaināmo baterijas sistēmu, un ļoti spēcīgi pasaulē pieteicis sevi sacīkšu elektrokartingu jomā, demosntrējot vieglākos un jaudīgākos elektrokartingus.

Vairāk informācijas par čempionātu: https://blueshockrace.com/kids-championship/

Latvijas elektrokartingu čempionātā paredzēti 6 posmi:

  • 22.–23.05. Madona
  • 12.–13.06. Kandava
  • 26.–27.06. Ropažu novads, SK333
  • 10.-11.07. Smiltene
  • 07.–08.08. Madona
  • 11.–12.09. Jelgava
Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Muah

Nav pat viena ērika atlaides, ja ņem uz visu sezonu. Bēdīgi. Par cenas adekvātumu neņemos spriest, izmaksas smirdīgajam un trokšņainajam pasākumam nav zināmas.