Firma Dyson ir zināma ar augstas kvalitātes sadzīves tehniku, kā arī vēlmi mainīt ierasto lietu izskatu, radot savu īpašo fēnu Supersonic. 2019. gada vasarā kompānija ir patentējusi austiņas, kurās speciāla daļa filtrēs gaisu, un to būs iespējams elpot pašam lietotājam.

Patentētais produkts ir bezvadu austiņas, kurām sānos, kur ierasti atrodas skaļruņi, būs izveidotas speciālās iekārtas, kuras ar 12 000 apgriezieniem minūtē (~ 1,4 litri sekundē) iesūks un filtrēs apkārt esošo gaisu. Pēc tam speciāli nolaižama stīpa ļaus šo gaisu pievadīt tieši mutes rajonā. Šādas austiņas varētu būt saistošs produkts tiem, kuri ikdienā uzturās vietās, kurās ir ļoti piesārņots gaiss. Tāpat šāds risinājums varētu aizstāt sejas masku lietošanu.

Protams, tas ir tikai patents, tāpēc nevajag gaidīt šāda produkta parādīšanos tirgū tik drīz, taču ideja un risinājums noteikti pelnījis atzinību. Jautājumu gan rada tas, cik patiesībā skaļi strādās šie ventilatori, jo ar 12 000 apgriezieniem minūtē tiem noteikti jārada kāds fona troknis, taču austiņām jāpilda sava pamatfunkcija – mūzikas atskaņošana. Varbūt šajā gadījumā noder aktīvā skaņas slāpēšanas iespēja. Dyson jau kopš 2018. gada savos nākotnes produktu plānos ir ielikusi velkājamu gaisa attīrītāju, līdz ar to šīs austiņas varētu būt viens no risinājumiem. Kompānijas plāni gan ne vienmēr vainagojušies ar panākumiem, jo pēc 2 miljardu investīcijām, tika pātraukts elektroauto izstrādes projekts.

Sadzīves tehnikas ražotājs Dyson piedāvā augstas kvalitātes un veiktspējas produktus kā fēni, gaisa attīrītāji, putekļsūcēji un lampas. Piemēram, bezvadu putekļsūcējs, kura motors spēj griezties vairāk nekā 110 tūkstošu reižu minūtē, un kā norāda viens no inženieriem, tas ir 5 reizes vairāk nekā formulas dzinējs. Šie produkti ir ne tikai jaudīgi, bet vienmēr ļoti pārdomāti arī no dizaina viedokļa, jo abas komponentes papildina viena otru. Šie ir premium klases produkti, tāpēc var maksāt vairākus simtus eiro. Pie mums Dyson produkcija pieejama tādos elektropreču veikalos kā Elkor un Euronics, un ir pat oficiālā mājaslapa latviešu valodā.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments