Dyson, kas plašāk pazīstams kā visai dārgu putekļusūcēju ražotājs, vēl 2017. gadā bija paziņojis, ka jau 2020. gadā uzsāks piedāvāt elektro automašīnas. Mašīnu izstrādē tikšot investēti aptuveni 2 miljardi mārciņu – miljards paredzēts mašīnas izveidei, otru miljardu tērēs akumulatoru tehnoloģijām. Diemžēl automašīnu sapnis ir izsapņots.

Dyson mēģinājis pārdot savas elektroauto tehnoloģiju iestrādnes, bet pircēju vēl nav izdevies atrast. Dyson nav pilnībā pametis apjomīgo automašīnu projektu – uzņēmums turpinās investēt aptuveni 3 miljardus eiro, fokusējoties uz cietvielu akumulatoru tehnoloģiju izveidi.

Dyson uzsver, ka automašīnas projekta slēgšana nav produkta vai izstrādes komandas nespējas. Tāpat paziņojumā norādīts, ka gandrīz visi automašīnas projekta darbinieki saglabās darbu uzņēmumā.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
4 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Krotow

Dyson taisīt auto bija slikta ideja jau no paša sākuma. Visi, kuri zina angļu valodu un to, ka Dyson ražo putekļu sūcējus, prātā to pārnesīs šo darbību arī uz auto un rezultāts būtu tāds pats kā Latīņamerikas valstīs Nisan sanāca ar Pajero džipu.

eerks

Dyson ražo labus putekļusūcējus. Kādēļ gan viņi nevarētu arī sākt ražot labus elektroauto? Ja, piemēram, Mazda sākumā ražoja pudeļu korķus.

Krotow

Pagaidām šķiet ka tikai meklē produktu kur izdevīgi ieguldīt – un aplauzās.

Papajsss

Nu jā Samsung arī sākumā tirgoja zivis un citu pārtiku.