Microsoft oficiāli uzstāj, ka beidzot sasniegts 1 miljards aktīvu Windows 10 lietotāju. Šis gan netiek uzskatīts par lielu sasniegumu, jo no Windows 10 tika gaidīta daudz ātrāka šī rādītāja sasniegšana – miljardu bija plānots sasniegt jau pirms aptuveni diviem gadiem.

900 miljonus Windows 10 lietotāju Microsoft svinēja vēl 2019. gada septembrī, kopš tā laika uzņēmumus paspēja nogalināt Windows 7, kas arī, visticamāk, rosināja ļaudis pastiprināti pāriet uz Windows 10 operētājsistēmu.

Microsoft izlaida Windows 10 senajā 2015. gadā, kopš tā laika daudz kas mainījies Windows 10 filozofijā. Microsoft daļēji atmetis ar roku Microsoft Store uzspiešanai, kā arī daudzās sūdzības no lietotāju puses vainagojušās ar privātuma uzlabojumiem, iespēju pašam izlemt par atjauninājumu uzstādīšanu un vairākām citām būtiskām niansēm.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Mikromīkstie tā sapriecājās par lielo ciparu, ka tajā pašā laikā aizmirsa atjaunot Teams sertifikātu un visā pasaulē 3h nestrādāja tas viņu štrunts: https://www.theverge.com/2020/2/3/21120248/microsoft-teams-down-outage-certificate-issue-status