WhatsApp uzsācis oficiāli piedāvāt jau iepriekš ne pārāk ērti izmēģināmo lietotnes tumšo vizuālo tēmu. WhatsApp šobrīd tumšo lietotnes tēmu piedāvā beta testu lietotnei, bet tiek ziņots, ka tumšā tēma nonāks pie stabilās WhatsApp versijas lietotājiem tuvāko pāris nedēļu laikā.

Ja vēlies jau tagad baudīt tumšu WhatsApp, dodies uz Google Play veikalu, atrodi WhatsApp lietotni un piesakies pie beta testētājiem. Pēc tam nāksies atjaunināt WhatsApp, lai varētu doties uz lietotnes iestatījumiem un aktivizēt tumšo tēmu.

Reklāma

Tumšās vizuālās tēmas lietotnēs kļūst arvien aktuālākas – tās it kā mazāk noslogojot acis, kā arī ar OLED tipa ekrāniem var šādi sataupīt kādu akumulatora atlikušās enerģijas promili. Pārsvarā gan būs nepieciešama Android 10 operētājsistēma, tad daudzas lietotnes pašas pielāgojas tumšajai vizuālajai operētājsistēmas saskarnei. Tāpat arī vairākas lietotnes tikai kopā ar Android 10 piedāvā tumšās tēmas (piemēram, Google Play veikals, Gmail).

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
titis

Beta program is full. Tādu paziņojumu rāda play veikalā. Laikam jāpaciešas līdz ofic iznākšanai

Janis

uzliku. strādā, japierod

NR71
Oskars

Ar beta ir ta, reizem var paspet nokjert to bridi, kad ir iespeja pieteikties. Lai gan es ar kjeeru un protams nokjeru, apmeram 2 gadi atpakalj.

Centis Ābele

Tagad status josla vaira nav pretīgi zaļa, bet tā vietā visas čata ziņas pārvēršas sūda zaļas. Da nu nafig

svars nerūp

dīvaini šķiet tas, ka androidā nav (nebija?) realizēts tumšais režīms sistēmas līmenī – OS pasaka jebkuram lietojumam “un tagad esi tumšs”. Apmainīt fona un fonta krāsas vietām nav pārāk sarežģīti.