WhatsApp uzsācis oficiāli piedāvāt jau iepriekš ne pārāk ērti izmēģināmo lietotnes tumšo vizuālo tēmu. WhatsApp šobrīd tumšo lietotnes tēmu piedāvā beta testu lietotnei, bet tiek ziņots, ka tumšā tēma nonāks pie stabilās WhatsApp versijas lietotājiem tuvāko pāris nedēļu laikā.

Ja vēlies jau tagad baudīt tumšu WhatsApp, dodies uz Google Play veikalu, atrodi WhatsApp lietotni un piesakies pie beta testētājiem. Pēc tam nāksies atjaunināt WhatsApp, lai varētu doties uz lietotnes iestatījumiem un aktivizēt tumšo tēmu.

Tumšās vizuālās tēmas lietotnēs kļūst arvien aktuālākas – tās it kā mazāk noslogojot acis, kā arī ar OLED tipa ekrāniem var šādi sataupīt kādu akumulatora atlikušās enerģijas promili. Pārsvarā gan būs nepieciešama Android 10 operētājsistēma, tad daudzas lietotnes pašas pielāgojas tumšajai vizuālajai operētājsistēmas saskarnei. Tāpat arī vairākas lietotnes tikai kopā ar Android 10 piedāvā tumšās tēmas (piemēram, Google Play veikals, Gmail).

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
2 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
6 Comment authors
svars nerūpCentis ĀbeleOskarsNR71Janis Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
titis
Viesis
titis

Beta program is full. Tādu paziņojumu rāda play veikalā. Laikam jāpaciešas līdz ofic iznākšanai

Janis
Viesis
Janis

uzliku. strādā, japierod

NR71
Viesis
NR71
Oskars
Viesis
Oskars

Ar beta ir ta, reizem var paspet nokjert to bridi, kad ir iespeja pieteikties. Lai gan es ar kjeeru un protams nokjeru, apmeram 2 gadi atpakalj.

Centis Ābele
Member
Centis Ābele

Tagad status josla vaira nav pretīgi zaļa, bet tā vietā visas čata ziņas pārvēršas sūda zaļas. Da nu nafig

svars nerūp
Viesis
svars nerūp

dīvaini šķiet tas, ka androidā nav (nebija?) realizēts tumšais režīms sistēmas līmenī – OS pasaka jebkuram lietojumam “un tagad esi tumšs”. Apmainīt fona un fonta krāsas vietām nav pārāk sarežģīti.