Pieļauju, ka ikviens no mums kaut vienu reizi ir sapņojis par to, ka reiz makā nebūs 10 atlaižu kartes, kuras tiek izmantotas vien pāris reižu gadā, bet gan tiks radīts kāds digitālais risinājums visām tām. Tikmēr kāds vīrietis Jūtas štatā, ASV, savā rokā ir implantējis čipu, kurš palīdz atslēgt Teslas automašīnu.

Benu Vorkmanu noteikti var dēvēt par pieredzējušu ekspertu savā ķermenī ievietojot dažāda veida čipus, jo līdz šim brīdim viņš spēja gan atvērt durvis darbā, dalīties ar kontaktinformāciju un pieslēgties savam datoram. Tā nonākot līdz ērtai pieejai, lai atslēgtu savu auto ar implantu rokā. Jāatzīst, ka viss nav ritējis tik gludi, jo Bens saskāries tieši ar ķirurģisko problēmu, jo pašā sākumā neviens īsti nav vēlējies veikt šādu procedūru. Ja pirmos sensorus palīdzējuši ievietot ģimenes lokā esošie ārsti, tad Teslas atslēgas čipu palīdzējis ievietot pīrsingu speciālists. Tiesa tas izskatās uz visiem 2-3 cm, tāpēc padomājiet paši, cik liela vēlme kādam ir darīt šādu iejaukšanos cilvēkā.

Kā redzams video, tad līdz šim visi implanti strādā atbilstoši. Arī rokā ievietotais magnēts vieglai izklaidei, kā norāda pats Bens. Šis gan nav pirmais Teslas īpašnieks, kurš veicis šādu soli, jo ir zināmi arī citi, piemēram, meitene, kurai šis čips injecēts rokā. Iespējams, šis ir pirmais solis pretim kiborgiem. Jāatzīst, ka personīgi arī es būtu gatavs šādām modifikācijām, jo tas patiešām liekas ļoti ērti un “parocīgi”, vienīgi ietekme uz veselību ir liels nezināmais.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Agris

Nu 5g nevienam nešķiet viens liels nezināmais attiecībā uz veselību tad kādas problēmas ar čipu zem rokas? Tālāk jau seksuāliem maniakiem uz locekļa var iestrādāt čipu un visām sievietēm vagīnā – attiecīgi uzreiz zina, kas izvarojis. Daudz dažādu pielietojumu

Nabadziņš

Esi slims vai kā?

Centis Ābele

Likās, ka tas čalis slims, kas rakstā līdz izlasiju šito komentāru. Tagad čalis rakstā liekas diezgan normāls.

Krotow

Kādreiz koncentrācijas nometnēs nacisti indivīda atpazīšanai tetovēja numuru uz rokas. Šis jau ir augstāks tehnoloģiskais līmenis.

Oskars

Shiem nav viss majaa. Atzishos ja galva ir tikai kuku, tad nu es varu novelet to dienu, ka delj shadas stulbibas var nakties amputet roku.

Aldis Butlers

Ja sapņo par atlaižu un citām kartēm ‘viss vienā’, tad feinākais, kas ir manīts ir Fuze Card variants.