Sony Xperia viedtālruņi kādreiz bija uzskatāmi par visai ātriem Android atjauninājumu saņēmējiem. Ja atmiņa neviļ, Xperia XZ2 pat piedalījās oficiālajos, Google rīkoatajos Android Pie beta testos. Šobrīd ar Sony Xperia viedtālruņiem un Android atjauninājumiem vairs nav tik vienkārši – tos nākas uzgaidīt kādu mirkli ilgāk.

Konkurenti nav snauduši, par Android 10 atjauninājuma izsūtīšanas plāniem līdz gada beigām paziņojuši jau ASUS, LG, Motorola, OPPO, Realme, Samsung, Sharp, Sony, OnePlus un Vivo. Vairāki viedtālruņu modeļi jau šobrīd tikuši pie Android 10 atjauninājuma vai vismaz Android 10 atjauninājuma beta versijas.

Sony Xperia tikai šobrīd paziņojusi oficiālus atjauninājumu plānus:

  • Xperia 1 – 2019. gada decembris
  • Xperia 5 – 2019. gada decembris
  • Xperia 10 – 2020. gada sākums
  • Xperia 10 Plus – 2020. gada sākums
  • Xperia XZ2 – 2020. gada sākums
  • Xperia XZ2 Compact – 2020. gada sākums
  • Xperia XZ2 Premium – 2020. gada sākums
  • Xperia XZ3 – 2020. gada sākums

Android 10 operētājsistēma atnesusi vairākus jaunumus: iespēju izmantot tumšo tēmu sistēmā un lietotnēs, žestu ievadi klasisko ekrānpogu vietā, uzlabotu dalīšanās (share) izvēlni, detalizētu pieeju noteikšanu katrai lietotnei atsevišķi, kā arī drīzumā būs Live Caption (reālā laikā parādīti video subtitri, neielādējot speciālu subtitru datni).

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Maris Ozi

Mans nokia 8.1 pēc apdeita palika bez modinātāja skaņas, šķidrs viņiem tas desmitnieks. Un aizdomas par dažu lietotņu energopatēriņa pieaugumu arī pastāv.

Agnis

Mans Huawei P9 i bez visiem apdeitiem nesen palika bez modinātāja skaņas :D
Tas saucas pērc jaunu vai arī noguli darbu :D

Karlis

mans Sony Xperia vispār ir aizmirsis, kas ir android. ja saņemšos (ja kādam šeit būs interese) – uzrakstīšu par sailfish.