Kompaktu izmēru viedtālruņu fani var sarosīties, jo tiek runāts, ka Sony atkal atgriezīs tirgū Xperia Compact sērijas modeļus. Sagaidāms, ka jaunais Xperia Compact varētu tikt pie 5.5 collu ekrāna, tomēr kopējiem viedtālruņa izmēri būšot mazāki par Xperia XZ2 Compact un Samsung Galaxy S10e.

Sony Xperia viedtālruņu biznesam pēdējos gados nav pārāk labi veicies, bet Xperia Compact ierīces vienmēr bijušas gana populāras. Xperia neveiksmēs gan vainojams pats ražotājs, jo Xperia flagmaņu cenas modeļi atpaliek no konkurentu kameru piedāvājuma, bet vidējās cenu klases Xperia modeļu specifikācija atbilst budžeta klasei.

Reklāma

Sliktā ziņa – gaidāmais Xperia Compact modelis nesaņems flagmaņa tehnisko specifikāciju, kas jau atkal var izrādīties kritiska Sony kļūda. Visticamāk, Xperia Compact darbinās Snapdragon 665 procesors, kas jau šobrīd ir visai mazjaudīgs vidējās klases viedtālruņu procesors.

Plašāk par Xperia Compact būšot zināms MWC 2020 norises laikā nākamā gada februāra beigās.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
KKTK

Grūti saprast, ko Sony domā, kad pieņem šādus lēmumus…

Gunars Patmalnieks

Cik man zināms sony vienu laika periodu bija atteikušies no compact tālruņiem…Lai vai kā bet bez litra šnabja sony kompāniju grūti izsprast…