Šovasar jūnija beigās Apple Pay bezkontakta maksājumu serviss oficiāli kļuva pieejams arī Latvijā. Sākotnēji tas pie mums bija izmantojams ar Revolut finanšu tehnoloģiju uzņēmuma izdotajām maksājumu kartēm. Pēc dažiem mēnešiem par Apple Pay ieviešanu publiski sāka informēt arī Latvijas lielākā komercbanka – Swedbank.

Šorīt Twitterī mūsu lasītājs Jānis painformēja, ka Apple Wallet digitālajam maciņam jau var pievienot arī Swedbank maksājumu kartes. Atradu atvilknē noputējušu iPhone 8 un pamēģināju pievienot tajā savu Swedbank maksājumu karti, kurai ir bezkontakta maksājumu iespēja. Apple Wallet pusē pie karšu pievienošanas jau ir redzama Swedbank iespēja un sekojot norādījumiem, izdevās pievienot karti. Verifikācijas īsziņa neatlidoja gluži dažu sekunžu laikā, taču pēc brīža bija klāt un nu mana Swedbank karte uzrādās kā pievienota. Drīzumā aizstaigāšu uz tuvāko kafejnīcu un pamēģināšu veikt maksājumu.

Reklāma

Pamēģini pievienot Apple Pay sistēmai arī savu Swedbank karti un veikt maksājumu. Ziņo par panākumiem vai problēmām komentāros. Bet jebkurā gadījumā apsveicu mūs visus, tagad arī iPhone lietotājiem būs ērtāka maksāšana ar telefonu vai Apple Watch viedpulksteni.

Banka pagaidām par šo funkciju vēl nekomunicē, jo, raksta tapšanas brīdī, acīmredzot, jaunā iespēja tiek testēta publiski, tāpēc esat pirmie, kas par šo jaunumu uzzinājāt. Kad tiks izplatīts oficiāls bankas paziņojums par jauno pakalpojumu, palūkošu vai der papildināt šo rakstu.

Baumo, ka pavisam drīz par pievienošanos Apple Pay paziņos arī daža laba cita Latvijas banka. Informēsim par to līdzko mums būs pieejama konkrēta un publiskojama informācija!

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
52 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Lietotājs

pievienoju jau pirms raksta parādīšanās, un telefonbanka arī komunicē par šo..

Pičs

Pirmais ja? :DD

Rihards Veters

Beidzot.. lai gan sms saņemšanas vietā man rādas Call swedbank..

JohnAdamms

6 min gaidīju savienojumu ar operatoru un beigās pateica, ka tā nav jābūt – tehniskas problēmas, lai pamēģinu pēc stundas :)

Roberts L

Es pat nesagaidiju kad operators paceļ.
A rakstā minēts ka sms atnāk

Elviss

Zvanīju uz Swedbank. Esot problēmas viņu galā, nav vērts zvanīt.

Roberts L

Serveri laikam karsti.
Dotajā brīdī nesanak pievienot.

Eduards Grigorjevs

pirms 2 dienām mēģināju – neizdevās. kļūda – sazinieties ar kartes izdevēju.
mēģinu šodien – tikko – kļūda – pieteikuma laiks ir iztecējis. :(

Roger Wilco

Tikko mēģināju un no swedbank app puses rāda – pieteikuma laiks iztecējis.
Wallet pusē sanāca pievienot karti, taču sms vietā bija jazvana bankai. Pāris reizes panēģināju, bet visi operatori aizņemti. Mēģināšu vēlāk.

Rihards Veters

Nav jēga zvanīt ;) Tā ir kļūda.

Oskars

same shit kas visiem … klau, Kristap! Vai vari lūdzu kautvai pirmo burtu nosaukt bankai, kas taisās drīzumā pievienoties apple pay? ;) C? :)

Oskars

ehh, es cerēju, ka Tavi lasītāji Tev svarīgāki … :)

Oskars Pūris

Diplomāts, adnaka! :D

Maksims

Cerams, ka tas būs vēl šogad) #c

Oskars Pūris

Es ceru, ka šonedēļ! 😁 tikko pārgāju no Swed uz Citadeli. Bet tā kā Swed apple pay tāpat nedarbojas tad pārāk nepārdzīvoju un pagaidām iztieku ar stulbu CTLS uzlīmi uz telefona 🙂

Oskars Pūris

Izskatās, ka Kristaps ar savu rakstu sabojājis Swedbankai šo projektu 🤭

Gatis Preiss

Man tā pat neveiksmīgi ar SE. Visus datus pats automātiski paņēma no Apple veikala vajadzēja tik drošības kodu ievadīt un pats uz reiz zvanīja. Bet protams zvans tuksnesī! Pēc tam atkārtoju visu ar roku tad bija variants ar SMS, bet tur arī nekas nenotiek…

Micah

Es šādu saņemu pievienojot karti:
your issuer does not yet offer support for this card

Micah

Skaidrs, man ir vecā karte (bez bezkontaktu maksāšanas iespējas) tapēc nevaru .

Eriks Heibergs

Swedbank klientu speciāliste teica ka esot problēmas ar datu apmaiņu starp Wallet. Tā ka problēma tiek risināta un visam drīz jābūt 😊

ELMARS BIELE

Šobrīd nekas tur nerullē. Parastā MASTERCARD pievienojās, bet jāverificē ar zvanu uz nekad nesasniedzamo Swedbank tālruni. VISA BUSINESS nepievienojas vispār. VISA ar individuālo dizainu arī nepievienojas.

Agris

Nu psc, nepaspēja daļa līdz pusdienām aktivizēt – kā nu tagad maksās par pusdienām, kad visi kolēģi maksā ar telefonu, bet pašam būs jāmaksā ar karti vai skaidru naidu. Pasaules gals..
Dzeramnaudu neaizmirstat labāk paņemt, vismaz no viesmīļa puses būs respekts 🤣

Elmārs Biele

Īsti jau sāpju nav – Revolut darbojas bez problēmām, to arī izmantoju.

Eduards

Pievienoju savu ISIC karti, rādās ka esot jāgaida, un kad banka apstiprinās, bet tajā pašā laikā rāda, ka jāzvana bankai

MacBook

Arī zvanīju uz banku. Viss viņiem tur uzkāries. Šodien nav jēgas tur neko mēģināt reģistrēt.

Rēcīgi, ka neviens nebļauj, ka iPhone mēsls, bet iPhonisti izlīduši no alām un pēc komentu skaita var spriest, ka patiesībā iPhone cienītāji ir ļoti lielā daudzumā, jo pie Android rakstiem ir 5x mazāk komentāru.

Indra Lāce

Walletam pielikt neizdodas. Bet man kā C klientam vairāk interesē baumu kļūšana par realitāti :) Revolut strādā normāli.

Roger Wilco

Tagad no Swedbank app, “kartes” sadaļas ir pazudusi poga “add to wallet”
Laikam gribētāju skaits kurš profilakses pēc uzspiež uz pievienošanas pogas uzkrita uz nerviem 😄

MNeroba

Добавил, все работает

Kursorinsh

https://www.macrumors.com/2019/12/04/apple-pay-support-arrives-swedbank/ Cik noprotu pagaidám ir Sweden, vélák bús Baltijas valstís :)

aa pp

No app ir izvākts, bet tagad caur wallet strādā! Atnāk sms un no autorizē. Pa dienu nevarēja lika zvanīt uz swedu :)

JohnAddams

Joprojām nevar, liek zvanīt uz banku

Roger Wilco

Tikko sanāca no Apple wallet pievienot karti.
Swedbank app ir izņemta poga add to wallet, bet caur wallet app sanāca. Verifikācijas sms atnāca uzreiz.

Lauris Uzulnīks

Mēģināju pievienot savu karti – rāda ka neatbalsta. Akjau tāpēc ka nav bezkontakta.

Andris Jeršovs

Pievienoju gan parasto debetkarti, gan kredītkarti. Pirmajai vajadzēja zvanīt uz banku, bet otrā aizgāja ar sms verifikāciju. Notestēju tagad vakarā Narvītī – viss strādā lieliski.

aa pp

Šorīt viss ir salabots un strādā pievienošana no aplikācijas!

Gundars

Jā šodien strādā bez aizķeršanās.

Gatis Preiss

Šodien caur maciņu sazvanīju Swedbank un tur man ieteica, ka no Wallid maciņu vajag izdzēst pievienoto karti un pievienot no jauna. Tā izdarīju, un viss saslēdzās pat neprasīja nekādu verifikāciju.

Mariz

Caur aplikāciju pievienoju. Easy, bez SMS 👍. Moš kādam ir infa vai bērna Swedbank ISIC var pievienot viņa Apple kontam, ja viņam vēl nav 13 gadi? Līdz šim mēģināju Revolut, neļāva.

Eduards

Jā, var!

Elmārs Biele

Revolut pat 17 gadīgam neļauj izveidot kontu.

Elmārs Biele

Šodien parādījusies skaidrība, kāpēc man nekas nesanāk – Swedbank ļauj tikai MasterCard kartes pievienot, bet man ir gan privātā, gan business – VISA.

Ainars

No cik gadiem bērni Latvijā var izmantot apple Pay? Man bērnam(12.g) iphone parādās uzraksts, ka icloud konts nevar tikt izmantots priekš Apple Pay. Swedbanka saka, ka vecuma ierobežojuma nav. Nekur nevaru atrast info, kā pievienot ISIK skolēna karti. Vispār pie mums ir bēdīgi ar info atbalstu. Varbūt šeit var kas palīdzēt ar skaidrojumu. Būšu ļoti pateicīgs!!!

Ainars

Paldies, Kristap par atbildi. Man bija tādas aizdomas, meklējot info internetā. Bet tikai kāpēc tad atbildē no bankas, viņi teica, ka nav ierobežojuma. Vai tā ir kāda darbinieka nekompetence? Nu bet tas ir cits stāsts. Drīz meitai paliks 13 un varēšu tad pārliecināties praksē par versiju “13”. :)))