Audi oficiāli izziņojis plānus veikt grandiozas investīcijas elektrisko automašīnu izstrādē. Līdz 2024. gadam Audi grasās ieguldīt 12 miljardus eiro, lai nodrošinātu gaidāmo pieprasījumu pēc elektriskām automašīnām.

Tiek solīts, ka līdz 2025. gadam Audi viens pats (neskaitot iekšā citus VAG grupas auto modeļus) piedāvās 30 automašīnu modeļus ar elektro vai hibrīda dzinējiem, kā arī vismaz 20 auto modeļi būs pieejami ar elektrodzinējiem.

Nauda kokos neaug pat Audi, tāpēc paziņots, ka līdz 2025. gadam Vācijas rūpnīcās darbu zaudēs 9500 darbinieku, bet grandiozie elektroauto plāni radīs tikai 2000 jaunas darbavietas.

Audi šobrīd Briselē (Beļģija) ražo elektrisko SUV e-tron, kā arī drīzumā tam piebiedrosies e-tron Sportback. Šobrīd Ingolštates (Vācija) rūpnīca tiek pārbūvēta, lai ražotu premium klases elektroauto, kā arī rūpnīcā pie Heilbronnas (Vācija) taps Audi e-tron GT.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Kartupelis3Astro Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Astro
Viesis
Astro

Izrādās, ka investīcijas var “veikt”! :-)

Kartupelis3
Viesis
Kartupelis3

Man patīk, ka alternatīva naudas kokam ir atlaist darbiniekus. Altlaid pāris k darbiniekus, uzrodas mijardi investīcijām… kas viņi pansionātu atlaiž?