Mobilo sakaru operators “Tele2” saviem klientiem piedāvā iespēju iegādāties KASKO apdrošināšanu. Atšķirībā no citām KASKO polisēm, “Tele2” mobilās KASKO polises īpašniekam ir iespēja nemaksāt par tām dienām, kad ar automašīnu nebrauc. Proti, klients “Tele2” mobilajā aplikācijā var iestatīt līdz desmit stāvdienām mēnesī, kad automašīnu neizmanto, tādā veidā ietaupot līdz pat 20% no polises cenas.

KASKO polises klienti var ērti iegādāties tikai “Tele2” mobilajā lietotnē. Pakalpojums izstrādāts sadarbībā ar apdrošināšanas akciju sabiedrību BALTA.

“Daudziem noteikti var rasties jautājums, kas notiek situācijā, ja negadījums ar automašīnu notiek stāvdienas laikā? Šajā situācijā “Tele2” mobilais KASKO darbosies, ja klients nebūs braucis ar savu automašīnu. Piemēram, ja stāvvietā kāda automašīna noskrāpēs jūsu auto vai notiks zādzība, KASKO apdrošināšana darbosies,” saka “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts.

Klientiem ir arī iespēja jebkurā brīdī pārtraukt KASKO līgumu, nedomājot par līguma minimālā termiņa saistībām un to izpildi. Proti, klients maksās tikai par to laiku, kurā bija KASKO polises īpašnieks.

“Mobilo sakaru operatori pasaulē arvien vairāk cenšas ielauzties citos biznesa segmentos, ņemot vērā mobilā interneta attīstību. Arī mēs neesam izņēmums, jo vēlamies maksimāli efektīvi izmantot tās iespējas un resursus, kas ir mūsu rīcībā,” atzīst R.Rosts. “Ieguvēji noteikti būs mūsu klienti, jo viņiem, pērkot KASKO mūsu mobilajā lietotnē, būs iespēja ietaupīt gan naudu, gan laiku. Turklāt summa par KASKO polisi tiks iekļauta “Tele2” vai Zelta Zivtiņas pēcapmaksas rēķinā, kas ir ļoti ērti.”

Reklāma

17
Leave a Reply

avatar
3 Comment threads
14 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
ShampunsŽanisSkābeneJānis KruškaLMT Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
roys5016
Member
roys5016

Un būs tā pat, ka ar mobilo apdrošināšanu, nozaga man telefonu beigās pats vainīgs no zin nedabūju pa purnu un tad ne nozaga, labākā loģika tele2 un baltai…

BALTA
Viesis
BALTA

Varbūt nedabūji apdrošināšanas naudu, jo tik pat nesakarīgi pieteikumu uzrakstīji viņiem?

Oskars Lācis
Member
Oskars Lācis

Nesmuks komentārs, bet smieklīgi🤣🤣🤣

Reinis Rozitis
Member
Reinis Rozitis

“Interesantāks” jautājums, manuprāt, ir – kas notiek, ja negadījums atgadās “stāvdienā”, bet auto ir bijis kustināts? :)

Un kas tas par 7000 limitu? Kasko kāda vecuma autoparkam domāts?

LMT
Viesis
LMT

Kas tur ko jautāt, ja stāvdienā brauc ar auto, tad kasko viņam nav un maksā par visu pats. Neviens ar labdarību nenodarbojas. :)
Jā, 7000 der standarta zagtajiem e90 un e60, neko šikāku gan nesanāks atlīdzināt.

Reinis Rozitis
Member
Reinis Rozitis

Nu es to vairāk par tehniskām niansēm, ja nav pilnīgi norakstāms, kas liedz noparkot ielas malā un teikt, ka garāmbraucošais baļķvedējs norāva spārnu..

Bet nu ar 140 pašrisku ir vispār jēga Kasko tajā cenu kategorijã/limitā?

itanium
Viesis
itanium

Nu, pagaidi, tagad Tu jau “runā” par apdrošināšanas krāpšanu, kas ir sodāms pasākums.

Reinis Rozitis
Member
Reinis Rozitis

Es mēğinu saprast kam šāds pakalpojums liekas saistošs/vajadzīgs.. (attiecīgi formulēt savu viedokli, jo personīgi pagaidām tas liekas jocīgs, lai neteiktu vairāk par tām stāvdienām un ka ar to nodarbojas mobilais operators)

Bez tam “krāpšana” var būt abpusēja, proti, kā apdrošinātājs nosaka(-cīs) ka auto ir vai nav braucis, nu, protams, ja vien CSN nav noticis krustojuma vidū, bet piemēram akmens logā..

LMT
Viesis
LMT

Ieguvēji varbūt tie, kuriem standarta kantorī KASKO dēļ lielā zādzību riska maksā kosmosu. Te cik saprotu nevienu nešķiro, visiem viena cena. 250 – 360 eiro gadā ir ok cipars priekš tāda E90, E60, jo parastajos kantoros ir ap 500 eiro. Neesmu gan iedziļinājies vai te tiek piedāvāts +- viss tas pats, kas standarta apdrošinātājiem.

itanium
Viesis
itanium

21 un 30 EUR mēnesī ir “Sākot no” cena:
Norādītā cena ir informatīva. Individuālā auto cena tiks aprēķināta, ņemot vērā automašīnas tirgus vērtību, jaunākā vadītāja stāžu gados un AAS BALTA apdrošināšanas politiku

LMT
Viesis
LMT

Neievēroju jā, tad nezinu kāda atšķirība no standarta BALTAS kasko. Viņi gan jau arī piedāvā iespēju ar mēnešmaksu.

itanium
Viesis
itanium

Akmens logā nav CSNG, tas ir cits segums.
Tu rakstu vispār izlasīji? Taču skaidri un gaiši uzrakstīts:
“Daudziem noteikti var rasties jautājums, kas notiek situācijā, ja negadījums ar automašīnu notiek stāvdienas laikā? Šajā situācijā “Tele2” mobilais KASKO darbosies, ja klients nebūs braucis ar savu automašīnu. Piemēram, ja stāvvietā kāda automašīna noskrāpēs jūsu auto vai notiks zādzība, KASKO apdrošināšana darbosies,”

Reinis Rozitis
Member
Reinis Rozitis

Nu bet manu jautājumu un komentāru lasīji? Tas nav tāds kā rakstā..

Bet nu pa lielam vienalga, Balta kā apdrošinātājs nesaista – darbā ir veselības apdrošināšana (labi, ka ne auto) no minētā kantora, un vienīgajā reizē (pirmajā un pēdējā) pa 10 gadiem, kad risināju vienu kompensācijas (vienkārša pote) jautājumu pilnībā pārgāja vēlme ko tādu darīt vēlreiz..

Jānis Kruška
Member
Jānis Kruška

Tad jau drīzumā Tele2 sāks logu tīrāmo šķidrumu tirgot!

Skābene
Viesis
Skābene

LMT jau gadiem piedāvā ceļojumu apdrošināšanu, atliek tik šķērsot robežu, kā sms klāt: vai Ceļojuma apdrošināšanu vajag? Kāpēc lai Tele2 nevarētu piedāvāt tādā pat veidā KASKO, OCTA utt.?

Shampuns
Viesis
Shampuns

Nu, jau kādu laiku nepiedāvā.

Žanis
Viesis
Žanis

Bite jau tirgo logu škdrumu