Mobilo sakaru operators “Tele2” saviem klientiem piedāvā iespēju iegādāties KASKO apdrošināšanu. Atšķirībā no citām KASKO polisēm, “Tele2” mobilās KASKO polises īpašniekam ir iespēja nemaksāt par tām dienām, kad ar automašīnu nebrauc. Proti, klients “Tele2” mobilajā aplikācijā var iestatīt līdz desmit stāvdienām mēnesī, kad automašīnu neizmanto, tādā veidā ietaupot līdz pat 20% no polises cenas.

KASKO polises klienti var ērti iegādāties tikai “Tele2” mobilajā lietotnē. Pakalpojums izstrādāts sadarbībā ar apdrošināšanas akciju sabiedrību BALTA.

“Daudziem noteikti var rasties jautājums, kas notiek situācijā, ja negadījums ar automašīnu notiek stāvdienas laikā? Šajā situācijā “Tele2” mobilais KASKO darbosies, ja klients nebūs braucis ar savu automašīnu. Piemēram, ja stāvvietā kāda automašīna noskrāpēs jūsu auto vai notiks zādzība, KASKO apdrošināšana darbosies,” saka “Tele2” komercdirektors Raivo Rosts.

Klientiem ir arī iespēja jebkurā brīdī pārtraukt KASKO līgumu, nedomājot par līguma minimālā termiņa saistībām un to izpildi. Proti, klients maksās tikai par to laiku, kurā bija KASKO polises īpašnieks.

“Mobilo sakaru operatori pasaulē arvien vairāk cenšas ielauzties citos biznesa segmentos, ņemot vērā mobilā interneta attīstību. Arī mēs neesam izņēmums, jo vēlamies maksimāli efektīvi izmantot tās iespējas un resursus, kas ir mūsu rīcībā,” atzīst R.Rosts. “Ieguvēji noteikti būs mūsu klienti, jo viņiem, pērkot KASKO mūsu mobilajā lietotnē, būs iespēja ietaupīt gan naudu, gan laiku. Turklāt summa par KASKO polisi tiks iekļauta “Tele2” vai Zelta Zivtiņas pēcapmaksas rēķinā, kas ir ļoti ērti.”

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
roys5016

Un būs tā pat, ka ar mobilo apdrošināšanu, nozaga man telefonu beigās pats vainīgs no zin nedabūju pa purnu un tad ne nozaga, labākā loģika tele2 un baltai…

BALTA

Varbūt nedabūji apdrošināšanas naudu, jo tik pat nesakarīgi pieteikumu uzrakstīji viņiem?

Oskars Lācis

Nesmuks komentārs, bet smieklīgi🤣🤣🤣

Reinis Rozitis

“Interesantāks” jautājums, manuprāt, ir – kas notiek, ja negadījums atgadās “stāvdienā”, bet auto ir bijis kustināts? :)

Un kas tas par 7000 limitu? Kasko kāda vecuma autoparkam domāts?

LMT

Kas tur ko jautāt, ja stāvdienā brauc ar auto, tad kasko viņam nav un maksā par visu pats. Neviens ar labdarību nenodarbojas. :)
Jā, 7000 der standarta zagtajiem e90 un e60, neko šikāku gan nesanāks atlīdzināt.

Reinis Rozitis

Nu es to vairāk par tehniskām niansēm, ja nav pilnīgi norakstāms, kas liedz noparkot ielas malā un teikt, ka garāmbraucošais baļķvedējs norāva spārnu..

Bet nu ar 140 pašrisku ir vispār jēga Kasko tajā cenu kategorijã/limitā?

itanium

Nu, pagaidi, tagad Tu jau “runā” par apdrošināšanas krāpšanu, kas ir sodāms pasākums.

Reinis Rozitis

Es mēğinu saprast kam šāds pakalpojums liekas saistošs/vajadzīgs.. (attiecīgi formulēt savu viedokli, jo personīgi pagaidām tas liekas jocīgs, lai neteiktu vairāk par tām stāvdienām un ka ar to nodarbojas mobilais operators)

Bez tam “krāpšana” var būt abpusēja, proti, kā apdrošinātājs nosaka(-cīs) ka auto ir vai nav braucis, nu, protams, ja vien CSN nav noticis krustojuma vidū, bet piemēram akmens logā..

LMT

Ieguvēji varbūt tie, kuriem standarta kantorī KASKO dēļ lielā zādzību riska maksā kosmosu. Te cik saprotu nevienu nešķiro, visiem viena cena. 250 – 360 eiro gadā ir ok cipars priekš tāda E90, E60, jo parastajos kantoros ir ap 500 eiro. Neesmu gan iedziļinājies vai te tiek piedāvāts +- viss tas pats, kas standarta apdrošinātājiem.

itanium

21 un 30 EUR mēnesī ir “Sākot no” cena:
Norādītā cena ir informatīva. Individuālā auto cena tiks aprēķināta, ņemot vērā automašīnas tirgus vērtību, jaunākā vadītāja stāžu gados un AAS BALTA apdrošināšanas politiku

LMT

Neievēroju jā, tad nezinu kāda atšķirība no standarta BALTAS kasko. Viņi gan jau arī piedāvā iespēju ar mēnešmaksu.

itanium

Akmens logā nav CSNG, tas ir cits segums.
Tu rakstu vispār izlasīji? Taču skaidri un gaiši uzrakstīts:
“Daudziem noteikti var rasties jautājums, kas notiek situācijā, ja negadījums ar automašīnu notiek stāvdienas laikā? Šajā situācijā “Tele2” mobilais KASKO darbosies, ja klients nebūs braucis ar savu automašīnu. Piemēram, ja stāvvietā kāda automašīna noskrāpēs jūsu auto vai notiks zādzība, KASKO apdrošināšana darbosies,”

Reinis Rozitis

Nu bet manu jautājumu un komentāru lasīji? Tas nav tāds kā rakstā..

Bet nu pa lielam vienalga, Balta kā apdrošinātājs nesaista – darbā ir veselības apdrošināšana (labi, ka ne auto) no minētā kantora, un vienīgajā reizē (pirmajā un pēdējā) pa 10 gadiem, kad risināju vienu kompensācijas (vienkārša pote) jautājumu pilnībā pārgāja vēlme ko tādu darīt vēlreiz..

Jānis Kruška

Tad jau drīzumā Tele2 sāks logu tīrāmo šķidrumu tirgot!

Skābene

LMT jau gadiem piedāvā ceļojumu apdrošināšanu, atliek tik šķērsot robežu, kā sms klāt: vai Ceļojuma apdrošināšanu vajag? Kāpēc lai Tele2 nevarētu piedāvāt tādā pat veidā KASKO, OCTA utt.?

Shampuns

Nu, jau kādu laiku nepiedāvā.

Žanis

Bite jau tirgo logu škdrumu