Razer izlaidis Junglecat ierīci, kas paredzēta, lai Android viedtālruņiem pievienotu Nintendo Switch tipa papildu pogas spēlīšu dzenāšanai. Razer Junglecat cena ir 100 dolāri, par to saņemsi iespēju baudīt spēles ar īstām pogām un džoistikiem.

Te gan jānorāda, ka ne visas spēles ļaus izmantot fiziskas papildu pogas – vairākas populārās šaudīšanās spēlītes viedierīcēs speciāli veidotas, lai tās nevarētu spēlēt ar Bluetooth tastatūru, peli vai citiem aksesuāriem. Razer GamePad lietotne ļaus pārdēvēt pogu pielietojumu, pogu jutīgumu un citus parametrus.

Razer Junglecat iepakojumā atradīsi adapterus populārākajiem viedtālruņiem – Samsung Galaxy S10 Plus, Huawei P30 Pro, Razer Phone 2. Citus Android viedtālruņus varēsi izmantot kā ekrānu, bet Razer Junglecat būs izmantojams kā bezvadu kontroles ierīce. Razer Junglecat ir savienojams arī ar Windows datoriem, bet iOS un macOS ierīces šoreiz palikušas bez atbalsta.

Razer sola, ka Junglecat nodrošina tikai 14 ms aizturi, kā arī ierīce izmanto Bluetooth LE savienojumu, kas nodrošina Razer Junglecat darbību līdz 100 stundām ar vienu uzlādi.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Gastons Gašpuitis

Nedomāju ka augstāk nosauktie viedtālruņi ir populārākie, it īpaši starp aktīvākajiem spēlīšu dzenātājiem.

Krotow

Mhm. Aktīvākajiem spēlīšu dzenātājiem drīzāk būs kaut kas Huawei 7S līmenī vai cik nu vecāki savai atvasei būs atvēlējuši sakariem.

Razer šajā telefonam pieliekamo stiku segmentā iekāpis diezgan vēlu. Ķīnas internetveikalos līdzīgi aksesuāri pieejami jau labu laiku pa 15..30 EUR.