HTC izziņojis lētāku Exodus 1s viedtālruni, kas seko pagājušajā gadā izziņotajam HTC Exodus. Arī HTC Exodus 1s pamatā paredzēt kriptovalūtu pārskaitījumu nodrošināšanai, viedtālrunis spēj apkalpot dažādas kriptovalūtas ar HTC Zion digitālā maciņa palīdzību.

HTC Exodus 1s saņēmis nu jau par daļēji novecojušu uzskatāmu Android 8 Oreo operētājsistēmu, nevis pagājušā gada Android 9 Pie vai šī gada Android 10. Viedtālruni darbina trīs gadus sens Snapdragon 435 procesors, HTC Exodus 1s ir 5.7 collu 720p ekrāns un microUSB uzlādes pieslēgvieta. HTC Exodus 1s būs pieejams ar 4 GB RAM un 64 GB atmiņu par aptuveni 245 dolāriem.

Reklāma

HTC pēdējie gadi nav bijuši viegli. Šobrīd uzņēmumā strādā aptuveni 5000 darbinieku, kas ir jūtams kritums pret 2013. gada 19 000. 2011. gadā HTC bija aptuveni 11% no pasaules viedtālruņu tirgus, bet šobrīd uzņēmums statistikā atrodas sadaļa Others (Citi) kopā ar citiem niecīgiem uz maz pamanāmiem viedtālruņu ražotājiem. Septembrī HTC nomainīja prezidentu un izpilddirektoru.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
KasparsB

pie šādiem parametriem cenai bija jābūt max 99 eur :D

Jānis Bukovskis

DOA

LAN

Izskatās, ka arī turpmākie gadi HTC nebūs viegli. Ja es gribētu šādu telefonu tad dotos drīzāk uz lombardu nevis veikalu.