Reklāma

DxOMark testiem tiek pievienots skaņas novērtējums

Jaunākie raksti

ASUS ROG Chakram X spēlēm paredzētās bezvadu peles apskats

ASUS tikai vasaras sākumā izziņoja ROG Chakram X spēlēm paredzēto bezvadu peli un nu tā nonākusi jau pie mums...

Huawei Watch D Eiropā nonāks oktobra vidū

Huawei Watch D nav nekāds jaunums, tas tika izziņots vēl 2021. gada decembrī, bet Ķīnā to varēja sākt iegādāties...

Tesla attīsta paši savu elektroauto diagnostikas sistēmu

Elektroauto ražotājs Tesla attīstot pats savu elektroauto diagnostikas un kļūdu noteikšanas sistēmu, kas iecerēta kā alternatīva šobrīd populārajai OBD...

Kimai Kardašjanai “Instagram” kriptoaktīvu reklamēšana izmaksājusi vairāk nekā miljonu dolāru

Sabiedrības dāma Kima Kardašjana kā jau daudzi populāri cilvēki un influenceri aktīvi lieto sociālos tīklus, audzējot sekotāju skaitu un...

Yamaha izziņo divus jaunus elektriskos kalnu divriteņus

Zīmols Yamaha izlaidis divus jaunus elektrisko kalnu velosipēdu modeļus, papildinot esošo sēriju ar augstākās raudzes modeļiem, kas tieši paredzēti...

DxOMark ar saviem DxOMark Mobile testiem cenšas parādīt, cik kurš viedtālrunis ir saņēmis spējīgu kameras moduli. Pirms neilga laika DxOMark Mobile tika papildināts ar platleņķa kameru un pašiņu kameru testiem, šoreiz kārta DxOMark sniegto informāciju papildināt ar viedtālruņa skanējumu.

Jaunākais DxOMark Mobile triks ir skaņas ieraksta un arī izdotās skaņas kvalitātes novērtējums. Saprotama lieta, ka mūsdienās no vairāk nekā 500… 700 un vairāk eiro maksājošiem viedtālruņiem gribam sadzirdēta arī vērtīgu skaņu. Īpaši tas attiecas uz spēlēm paredzētiem viedtālruņu modeļiem.

DxOMark paziņojuši, ka fotogrāfiju novērtēšanā netiek ņemts vērā subjektīvs vērtējums, bet skaņas novērtējumā vairākos parametros būs arī subjektīvs novērtējums no DxOMark puses.

Pirmajos testos lieliskus rezultātus uzrādījis Huawei Mate 20 X, kā arī iPhone Xs Max spējis uzrādīt labāku skanējumu par iPhone 11 Pro Max. Interesanti, ka LG G sērija nav saņēmusi labus rezultātus, kaut arī LG tos reklamē kā muzikālākos viedtālruņus.

2 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
2 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
itanium
14.10.2019 16:42

Lieki, lieki, lieki…
Pat ignorējot to, ka bieži vien rezultāti liekas neatbilstoši patiesajai situācijai, viņu galvenā problēma ir ātrums, kādā viņi tās kameras apskata.
Tirgum interesantie telefoni iznāk daudz lielākos tempos nekā šie spēj apskatīt savu testēšānas procedūru ilguma dēļ.
Un tagad vispār kaut kāda sadrumstalotība, jo pat viņu Top 10 telefoniem nav apskatītas visas 3 lietas: kaut kam nav pašiņu kameras vērtējums, lielākai daļai nav audio. Kur tolks?

eerks
16.10.2019 17:30
Reply to  itanium

Viņiem taču arī jāpelna. Ne jau par velti tos apskatus taisa.

Reklāma