Canalys izlaiduši pētījumu par 2019. gada otrā ceturkšņa viedtālruņu pārdošanas apjomiem Eiropā. Samsung ir sasniedzis 40% tirgus daļu, kas ir Samsung labākais rādītājs pēdējo piecu gadu laikā. Samsung izdevies piegādāt 18.3 miljonus viedtālruņu Eiropā gada otro trīs mēnešu laikā. No 18.3 miljoniem viedtālruņu 12 miljoni bija Samsung A-sērijas modeļi – Galaxy A10, A20e, A40 un A50.

Samsung tirgus daļa audzēta uz Huawei neveiksmēm – Huawei tirgus daļa nokritusi no 22.4% pirms gada līdz 18.8% šī gada otrajos trīs gada mēnešos. Huawei viedtālruņu piegādes ir attiecīgi 10.1 miljons pirms gada pret 8.5 miljoniem šī gada otrajā ceturksnī.

Apple ir vēl viens zaudētājs, jo ieņem tikai 14.1% ar 6.4 miljoniem piegādātu iPhone viedtālruņu Eiropai. Pagājušā gada tajā pašā periodā bija 17% tirgus daļa ar 7.7 miljoniem piegādātu iPhone.

Xiaomi būtiski kāpinājis uzticību Eiropas pircēju acīs, piegādes augušas par 48%, sasniedzot 4.3 miljonus piegādātu viedtālruņu un 9.6% no tirgus. Pagājušajā gadā Xiaomi uzrādīja tikai 2.9 miljonus pārdotu viedtālruņu un 6.5% tirgus daļu.

Populārākie viedtālruņu modeļi ir Samsung Galaxy A50 (pārdoti 3.2 miljoni), Galaxy A40 (pārdoti 2.2 miljoni) un Redmi Note 7 (pārdoti 2 miljoni). Ceturtajā un piektajā vietā ir Galaxy A20e (1.9 miljoni) un iPhone XR (1.8 miljoni).

Reklāma

6
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kristaps SkutelisSkābeneKrish SilinsoppoRudolfs Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Skābene
Viesis
Skābene

Tendence skaidra, vairāk pircējus interesē lētais gals.

Rudolfs
Viesis
Rudolfs

Pircēji mazāk grib pirkt telefonus uz nomaksu un domāju tieši proporcionāli samazinās dārgā gala telefonu pārdošanas apjomi.

oppo
Viesis
oppo

ja Xiaomi var piedāvāt identiskus dzelžus par 2x lētāku cenu… kā arī inovācijas viņiem sāk ieskrieties.. kapēc ne.

Krish Silins
Member
Krish Silins

Domāju gan. Pats lietoju jau kādus divus mēnešus redmi note 7. Telefons zem 200€ dara gandrīz (nav nfc un bezvadu lādēšana) to pašu, ko telefons par 1200€. Manā gadījumā.

Skābene
Viesis
Skābene

Nezinu kā ar mi9 kameru, bet ar MiA2 kameru man mazliet par īsu. Ja foto būtu Samsung , Huawei vai Apple līmenī, man pilnīgi pietiktu ar to pašu MiA2.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Tikai ne tik labi.