Oppo paziņojis par plāniem ieviest ražošanā viedtālruņu ekrānus, kas padarītu ekrāna laukuma attiecību pret viedtālruņa priekšpusi tuvu 100% vai pat lielāku par 100%. OnePlus 7 Pro ekrāna attiecība pret viedtālruņa priekšpusi ir 88.1%, Galaxy S10+ šis rādītājs ir 88.9%, iPhone XS Max ir ap 88.4%.

Oppo Waterfall Screen piedāvās 88 grādos nolocītas ekrāna sānu malas, bet tas nozīmē, ka šāda ekrāna izmantošana neļauj viedtālruņa sānos izvietot fiziskas pogas.

Iepriekš Oppo bija parādījis viedtālruņa pašiņu kameru, kas paslēpjama aiz ekrāna, lai nenāktos izmantot ekrāna izgrauzumu vai fiziski izbīdāmas pašiņu kameras.

Oppo un OnePlus viedtālruņus ražo BBK Electronics Corporation; BBK Electronics pieder Vivo un Oppo zīmoli, bet tehniski OnePlus ir Oppo meitasuzņēmums. Vivo nesen radīja jaunu viedtālruņu zīmolu iQOO.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Beka

Samsungs jau šitam izgāja cauri un, manuprāt, ir acīmredzami, ka nolocīto malu tehnoloģija tautās īsti neaiziet. Nav reāla pielietojuma viņām. Vairāk traucē nekā jēga un iespējamība sasist tādu ekrānu ir daudz lielāka.

Girts Eldmanis

+1

Kaspars Baradach

Malās skarienu sensoru var arī atslēgt. Tādejādi padarot mālas vnk par foršu dizaina elementu. Un ne visiem ir līkas rokas. Es neatceros kad man būtu nokritis tālrunis, ekrānus nekad neesmu mainijis. Un zinu daudzus kā es))))

Skābene

Līkroči arī ar taisnām malām pamanās ekrānus sasist un telefonus salocīt, uzsēšoties tiem virsū, kad telefons dibenkabatā. Ar malām tam nav nekāda sakara.

Krotow

Jaunāko laiku elektronikas demonstrēšana arvien vairāk sāk atgādināt 20.gs. sākuma kabareju. Kādreiz publika siekalojās dēļ atkailinātām meiteņu kājām. Taču seska revolūcija darīja savu un visiem viss ir apnicis. Nu siekalojas par nolocītām telefona formām.

Mobo jūzeris

No pieredzes, lietojot telefonu, kuram ir noapaļotas malas, pamanīju, ka redze sāk gļukot. Acīm redzot, redzei nepatīk izkropļots attēls un smadzenes cenšas kropļojumu normalizēt. Tagad kad skatos uz plakanas virsmas ekrānu, malas izskatās šķības. Ej nu sazin, bet nākamo vairs neņemšu ar nolocītām malām.