Baumas norāda uz Google vēlmi papildināt savas kabatas arī ar podziņtelefonu lietotāju palīdzību – Google grasoties izstrādāt operētājsistēmu arī dumjtelefoniem bez skārienekrāniem. Jau šobrīd noplūdis attēls, kur vecā Nokia telefonā darbojas Google operētājsistēma.

Lietotāja saskarne pielāgota podziņām, Google jau paspējusi iedēstīt podziņtelefonā YouTube un Chrome tīmekļa pārlūku. Visticamāk, Google pati vēlēsies rīkoties ar podziņtelefonu operētājsistēmas atjauninājumiem, lai ceļā nestātos ražotāju slinkums un citi faktori.

Pagaidām nav zināms, kad Google varētu sākt piedāvāt operētājsistēmu podziņtelefonu ražotājiem.

Google podziņtelefonu operētājsistēmai jau šobrīd ir spēcīgs konkurents KaiOS. Tiek lēsts, ka KaiOS visā pasaulē lieto aptuveni 100 miljoni cilvēku, lētākie KaiOS telefoni maksā no aptuveni 20 dolāriem. KaiOS spēj darbināt Facebook, Twitter, YouTube Google Maps, Google Assistant, Google Search un tikko arī izziņots pilnvērtīgs WhatsApp.

Reklāma

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Krotow Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
Krotow
Viesis
Krotow

Kāreiz ieraugot virsrakstu iedomājos – Google būs pielecis, ka pasaulē ir nu ļoti daudz mobilo telefonu lietotāju, kuri lieto podziņtelefonus (bez Android) principa, finansiālu (visbiežāk) vai citu iemeslu dēļ. Nu lai mēģina, taču lai to izdarītu, esošais Android būs ļoti ļoti jāapgriež vai jārada kaut kas principā jauns.