ASUS tikko izziņojis ROG Phone II ar 120 Hz 10-bitu HDR ekrānu un uzlabotu Snapdragon 855+ procesoru, kas veidots speciāli spēlīšu entuziastiem. ASUS ROG Phone II paredzēts ne tikai spēlīšu dzenātājiem, bet ASUS uzsver, ka viedtālrunis derēs arī Android entuziastiem.

ASUS ROG Phone II saņēmis divas iebūvētas saskarnes – no Zenfone 6 aizņemtu saskarni, kas ir gandrīz tīra Android saskarne, kā arī spēlīšu dzenātājiem speciāli izstrādātu ROG UI.

Reklāma

ROG Phone II ticis pie 6.59 collu AMOLED ekrāna ar 120 Hz attēla atsvaidzi (pieejami arī 60 Hz un 90 Hz režīmi) un 10-bitu HDR. Ekrānā izvietotais skārienjutīgais sensors strādā ar 240 Hz, ražotājs uzsver, ka tādējādi ROG Phone II ir atsaucīgāks skārieniem par iPhone XS Max.

ASUS izvietojis ROG Phone II arī Armoury Crate programmatūru spēlīšu pārvaldīšanai un ekrāna darbības optimizēšanai. Armoury Crate programmatūru jau iepriekš redzējām ASUS ROG Zephyrus S klēpjdatora apskatā. ROG Phone II ticis arī pie stereo skaļruņiem ar DTS:X Ultra atbalstu, tiek solīts, ka viedtālrunis ir 2.5x skaļāks par konkurentiem.

ASUS ROG Phone II saglabājis 3.5 mm austiņu pieslēgvietu, kā arī ASUS viltīgi izvietojis četrus mikrofonus, lai tos nebūtu iespējams spēļu režīmā netīšām aizspiest ciet ar plaukstām. Wi-Fi antenas arī izvietotas tā, lai spēļu režīmā sniegtu maksimālu atdevi.

ROG Phone II darbina Snapdragon 855 Plus procesors, turklāt komplektā jau iekļauts AeroActive Cooler II aktīvais dzesētājs, kas spēj samazināt viedtālruņa temperatūru par aptuveni 5 grādiem.

Viedtālrunim ir 6000 mAh akumulators, kas PUBG spēlē nodrošināt 7 stundu darbību bez uzlādes nepieciešamības. Akumulators ātri uzlādējams ar 30 W ROG HyperCharge, kā arī tas atbalsta jebkuru Quick Charge 4.0 lādētāju.

ASUS ROG Phone II izmanto tās pašas kameras, kas pieejamas Zenfone 6 – 48 megapikseļu galvenā kamera kopā ar 13 megapikseļu platleņķa kameru.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
6 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Oskars

Interesanti, cik operativi tiek izlaisti atjauninajumi ASUS razhotajiem telefoniem? Un shim, gan jau bildes, kaa kjiinieshu telefoniem.

Kaspars Kaulins

Es jau gan teiktu, ka foto šim telefonam ir pēdējais, par ko vajadzētu uztraukties- absolūti nav tam domāts..

Kristiāns

Tā kā šim ir tas pats galveno kameru pāris kas Asus Zenfone 6, tad nav nemaz tik traki!

točna Antiņš

Pastāsti lūdzu sīkāk, kādas tad ir bildes ķīniešu telefoniem? Manuprāt Huawei P20 Pro(tieši tā, P20, nevis P30) ir labākā kamera šobrīd tirgū.

Un pastāsti, cik tad tālu var iet amatiera fočēšana. Jau 10 gadus pietiekama kvalitāte ir, lai domātu, ka tagad kādam jaunam izlaistam telefonam būtu sliktāka kamera par to, kādas bija pirms tam.

Teiksim man bija Sony K810. Jau viņam bija ideālas bildes. Ja tā padomā, tad pat K750 pirms viņa jau bija zbis bildes.

Tāpēc nevajag muldēt kaut ko par kvalitāti. Kāzas un profesionālus foto tāpat nefočēsi ar telefonu, bet ikdienai pietiek ar 100 EUR telefonu.

LAN

Cik RAM?

titis

12GB