Lai arī nesen izziņotā iOS 13 mobilās operētājsistēmas versija mūsu iPhone telefonos nonāks tikai rudenī, jau tagad izstrādātāji un citi tehniskāki interesenti var izmēģināt iOS 13 beta versijas un izrādās, ka rudenī mūs sagaida ļoti interesanti jaunumi.

Viens no tiem skars FaceTime zvanus. FaceTime Attention Correction funkcija darīs tieši to, ko tā apraksta – sarunas gaitā pārveidos sarunas dalībnieku sejas, lai izskatās, ka tie skatās kamerā (tieši uz savu sarunas biedru) nevis telefona ekrānā.

Tas izklausās pēc absolūta kosmosa un nākotnes tehnoloģijām, bet, izskatās, ka šī būs realitāte jau pavisam drīz. Apple izmanto savu papildinātās realitātes risinājumu ARKit, lai nepārtraukti analizētu kameru priekšā esošo situāciju, atrastu cilvēku acis, saprastu, kur tās skatās un veiktu attēla izmaiņas, lai “paceltu uz augšu” skatienu. Traki! Ko tu domā par šādu tehnoloģiju izmantošanu telefonos?

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
2 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
LAN

O jā, šī ir Android killer fīča. :D
Labāk būtu padomājuši kā palielināt atmiņas apjomu, aizvākt iegrauzumu, uzlabot 4g uztveršanas spēju un uzlabot Apple ekosistēmu lai nevajadzētu vēl papildus pērkot telefonu iegādāties arī 7 pārejas.

Yeah

Nice, fīča jau laba.