Lai arī nesen izziņotā iOS 13 mobilās operētājsistēmas versija mūsu iPhone telefonos nonāks tikai rudenī, jau tagad izstrādātāji un citi tehniskāki interesenti var izmēģināt iOS 13 beta versijas un izrādās, ka rudenī mūs sagaida ļoti interesanti jaunumi.

Viens no tiem skars FaceTime zvanus. FaceTime Attention Correction funkcija darīs tieši to, ko tā apraksta – sarunas gaitā pārveidos sarunas dalībnieku sejas, lai izskatās, ka tie skatās kamerā (tieši uz savu sarunas biedru) nevis telefona ekrānā.

Tas izklausās pēc absolūta kosmosa un nākotnes tehnoloģijām, bet, izskatās, ka šī būs realitāte jau pavisam drīz. Apple izmanto savu papildinātās realitātes risinājumu ARKit, lai nepārtraukti analizētu kameru priekšā esošo situāciju, atrastu cilvēku acis, saprastu, kur tās skatās un veiktu attēla izmaiņas, lai “paceltu uz augšu” skatienu. Traki! Ko tu domā par šādu tehnoloģiju izmantošanu telefonos?

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
YeahLAN Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
LAN
Viesis
LAN

O jā, šī ir Android killer fīča. :D
Labāk būtu padomājuši kā palielināt atmiņas apjomu, aizvākt iegrauzumu, uzlabot 4g uztveršanas spēju un uzlabot Apple ekosistēmu lai nevajadzētu vēl papildus pērkot telefonu iegādāties arī 7 pārejas.

Yeah
Viesis
Yeah

Nice, fīča jau laba.