Mājokļu izīrēšanas serviss Airbnb ļoti aktīvi darbojas un pavisam nesen informējām, ka tas ir uzsācis piedāvāt Adventures pakalpojumu – vairāku dienu pārgājienus dabā. Tas ir lielisks veids kā apskatīt džungļus, kalnus vai citas interesata vietas. Tomēr tas nav viss.

Airbnb informē, ka Airbnb Luxe pakalpojuma ietvaros īrei sāk piedāvāt ļoti dārgus un ekskluzīvus īpašumus, kas maksā >1000 ASV dolārus par vienu nakti. Ja piķis nav problēma, varēsim pārlaist nakti plašās privātmājās ar lielisku skatu pār pilsētu, atpazīstamu dizaineru iekārtotos dzīvokļos vai pludmales namos.

Šī pakalpojuma lietotājiem ceļojumu palīdzēs izplānot īpašs Airbnb ceļojumu plānotājs, lai parūpētos par to, ka nekas netiek piemirsts. Tiks noorganizēta privāta savākšana no lidostas, aizgādāšana uz mājokli, kas būs aprīkots ar visu nepieciešamo, lai ceļojums būtu neaizmirstams. Īrei pieejami vairāk nekā 2000 šādi luksusa īpašumi un katrs no tiem izgājis vairāk nekā 300 pārbaudes, lai spētu piedāvāt īpašu pakalpojumu. Tāpat tiks piedāvāti personīgie pavāri, masāžas speciālisti, fitnesa treneri, kā arī citu jomu profesionāļi, lai ceļojums ilgi paliktu labā atmiņā.

Uzņēmums šo pakalpojumu būvējis ar 2017. gadā iegādātā Luxury Retreats uzņēmuma zināšanām. Airbnb pirms dažiem mēnešiem paziņoja par pēdējā brīža viesnīcu rezervācijas servisa HotelTonight iegādi un strauji kļūst par plaša profila mājokļu īres un ceļojumu platformu.

Iespējams, šos īpašumus var izīrēt kopā draugu kompānijā un tad milzīga ekskluzīva villa par 1000 dolāriem nav nemaz tik neaizsniedzami dārgs pasākums. Padomā par to!

1
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Astro Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Astro
Guest
Astro

…izīrēt kopā draugu kompānijā…
Izīrēt var tikai saimnieks savu īpašumu. Draugu kompānijā var īrēt vai noīrēt.