Pirms trīs gadiem Latvijā oficiāli kļuva pieejama Pokémon Go spēle un atceros, ka dažu mēnešu laikā tā šeit kļuva tik populāra, ka telefonu ekrānos ieurbušos spēlētājus varēja redzēt uz teju katra stūra. Spēle ir reizē ienesusi miljardiem dolāru tās radītājam uzņēmumam Niantic, kā arī nesusi vērā ņemamus zaudējumus pašiem spēlētājiem. Ir pagājis labs laiciņš un interese par šo spēli ir pierimusi. Vai kāds no Kursora lasītājiem vēl spēlē Pokémon Go?

Man ir labas ziņas! Pokémon Go radītājs Niantic ir apvienojis spēkus ar WB Games un kopā radījuši jaunu spēli – Harry Potter: Wizards Unite. Spēle tika oficiāli izlaista īsi pirms Jāņiem un nu ir pieejama arī spēlētājiem Latvijā. Steidzies uz App Store, Google Play vai Samsung Galaxy Store, lai to lejupielādētu.

Jaunajai spēlei ir līdzīgs darbības princips – pa virsu reālajai pasaulei ir uzklāti virtuāli objekti un notikumi un arī Harija Potera fani tiek aicināti doties ielās. Tomēr ar šo līdzības arī beidzas, jo jaunā spēle ir krietni komplicētāka un tajā var ne tikai vākt dažādus maģiskus artefaktus, bet arī palīdzēt dažādiem personāžiem, pilnveidot savu virtuālo tēlu (apgūt jaunas spējas), veidot burvju dziras, kā arī cīnīties pret ļaunajiem. Plus, visus notikumus caurvij autentisks Harija Potera stāsts, kas attēlo notikumus, kas notikuši pēc sērijas septītajā un pēdējā grāmatā aprakstītajiem.

Vai tu jau paspēji izmēģināt jauno spēli? Kādi ir pirmie iespaidi un vai plāno šajā spēlē aizvadīt krietnu laiku šīs vasaras? :)

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Centis ĀbeleKKTK Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
KKTK
Guest
KKTK

Nah – gribu jaunu velosipēdu :D

Centis Ābele
Member
Centis Ābele

Pilnīgs suuuds, 5 minūtes paspēlē un tad pērc par naudu enerģiju, pie tam enerģija pat neatjaunojas bezmaksas.