Reklāma

Pokémon Go spēlēšana radījusi miljonos mērāmus zaudējumus

Jaunākie raksti

Kādreiz tik ļoti populārā papildinātās realitātes spēle Pokémon Go daļēji paredzēja cilvēku izkustēšanos, izraušanos no siltā dīvāna un mājas čībām. Jo vairāk nostaigāji, jo ātrāk izšķīlās Pokémonu olas. Bet ļaudis iemanījās Pokémon Go spēlēt arī uz velosipēdiem un pat pie automašīnu stūres.

Aprēķināts, ka Pokémon Go spēlēšana atnesusi ne tikai prieku un izklaidi. Diemžēl Pokémon Go spēlēšana bijusi vismaz daļēji vainojama pat cilvēku nāvēs. Aprēķināts, ka Indijā aptuveni pusgada laikā Pokémon Go spēlēšana bijusi vainojama vismaz divu cilvēku nāvēs. Tāpat spēle novērsusi uzmanību no transportlīdzekļu vadīšanas, radot aptuveni 5.2 līdz pat 25.5 miljonu dolāru zaudējumus.

Pirmajās 148 Pokémon Go spēles dienās Indijā satiksmes negadījumu skaits palielinājies par 286, 134 negadījumi bijuši tā dēvēto PokéStops tuvumā. Bet Pokémon Gyms tuvumā satiksmes negadījumu skaits nav audzis, kas liek domāt, ka PokéStops liek cilvēkiem uzvesties muļķīgi – strauji bremzēt, varbūt pat negaidīti izkāpt no automašīnas.

Esam uzmanīgi!

Reklāma

7 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
7 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

“Pirmajās 148 Pokémon Go spēles dienās Indijā satiksmes negadījumu skaits palielinājies par 286”
Domāju, ka te ir piemirsta kāda nulle vai arī norādīts kāds konkrēts punkts Indijā, citādi ar tikpat lielu ticamību to negadījumu skaita palielinājumu varētu izraisīt arī es, pamatīgi nopiržoties.

Kamēr bērns ar velo brauc lēni, grēks neizmantot lietderīgi noripoto attālumu :D

> Indijā aptuveni pusgada laikā Pokémon Go spēlēšana bijusi vainojama vismaz divu cilvēku nāvēs.

viņiem tur dienā vairāk sieviešu izvaro

Tevi tur izvaroja, vai arī skaties visu laiku jūtūbi?

neatceries? braucām autobusā un vientuļie indieši tevi paņēma priekšā, es knapi aizlaidos.

Šos dzīvā spēka zaudējumus jāsauc par dabisko izlasi. Nez kāpēc visi tā raustās no šī termina. Cilvēks taču ir tāds pat dabisks lops :)

Kapēc pokemongo vaina?! Kurš normāls cilvēks skatās tik faudz telefona ka pat nemana kur iet? Cilvēki paši ir vainīgi ka tādi lopi spēle pie tā nav vainīga.

Reklāma
Reklāma
Reklāma