Reklāma

Pokémon GO tagad oficiāli pieejams arī Latvijā

Jaunākie raksti

Pokémon GO spēles trakums sāk pārņemt pasauli un ar 21 miljonu spēlētāju ASV tā jau ir kļuvusi par visu laiku populārāko mobilo spēli pārspējot tādu grandu kā Candy Crush Saga. Cilvēki Pokémon GO telefonos tiek darbināta biežāk nekā Twitter un drīzumā pārspēs arī Snapchat un ikdienā tik nepieciešamo Google Maps.

Oficiālā Pokémon GO Google+ lapā šodien tiek ziņots, ka spēle nu ir pieejama 26 jaunās valstīs, tostarp arī Latvijā. Tas nozīmē, ka tagad varam droši doties uz Google Play un App Store aplikāciju veikaliem un lejuplādēt šo lipīgo spēli. Līdz šim spēlei varējām piekļūt ar citas valsts (piemēram, ASV) kontu iOS ierīču gadījumā un spēlējot krievu ruleti ar apk failiem Android ierīču gadījumā.

Pokémon GO is available in twenty-six new countries. As of tonight, Trainers living in Austria, Belgium, Bulgaria, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Estonia, Finland, Greece, Greenland, Hungary, Iceland, Ireland, Latvia, Lithuania, Luxembourg, Malta, Netherlands, Norway, Poland, Romania, Slovakia, Slovenia, Sweden, and Switzerland are able to download Pokémon GO from the Play Store or App Store.

screen322x572 screen322x572-2 screen322x572-3

Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
9 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments

P.S.
http://www.releases.com/availability/pokemon-go

Ja nu kāds kursora lasītājs ir ārpus Latvijas un vēl domā par spēlēšanu (:

Pilnīgs sviests!

Kas tur sviestains?

Agri, spēle ir pilnīgs sviests! Cilvēki ar tehnoloģiju attīstību paliek nevis gudrāki, bet gan stulbāki!
Atceros, tīņu gados sāka rādīt animācijas seriālu par Pokemoniem.. to vēl kaut kā varēju sagramet, ka mazākiem bērniem varbūt tas var patikt.. Bet šodien šo draņķi spēlē pieauguši cilvēki!!!! C’mooooooon….?!!

Esi sliktā noskaņojumā, ka tāds gražīgs? :)

Nē, noskaņojums man galīgi labs, tomēr šis nepamatotais stubings mani dara mazliet bažīgu! Ir jau dzirdēts, ka daži Pokemonu ķērāji ir devušies pie dieviem. Vienīgais labums, ka arī šis pāries tikpat ātri kā visādi “plankingi” utt.

Es par to galīgi nesatrauktos. Dabiskā izlase pašattīrīs cilvēces genomu no īpatņiem ar pārāk aizrautīgiem pokemoniem galvā. Vienīgais jāparūpējas, lai viņi anihilējoties neparauj līdz tos, kuri pie šiem murgiem nekādi nav vainīgi.

Kā var pievienot Pokemon go vietu?

Nolecot no 20. stāva.

Reklāma
Reklāma
Reklāma