Nintendo un Niantic Labs veidotā papildinātās realitātes spēle Pokèmon Go guvusi negaidītu popularitāti visā pasaulē. Spēle oficiāli iznāca pirms dažām dienām, turklāt tā ne visās valstīs ir pieejama, jo Nintendo esot problēmas ar serveru pārslodzēm.

Tiek ziņots, ka iPhone Pokèmon Go spēles spēlētāji ir metuši pie malas vecmodīgās izklaides Facebook un Instagram, lai pilnībā pievērstos pokemonu virtuālai vajāšanai. Pokèmon Go lietotne tiek izmantota vidēji 33 minūtes dienā, 22 minūtes tiekot veltītas Facebook un 18 – Snapchat. Te būtu jāatzīmē, ka absolūts rekords pieder Game of War spēlei ar gandrīz divām stundām, bet ļoti populārā spēle Candy Crush sasita tikai 43 minūtes dienā.

Pokèmon Go nepieejamība Google Play veikalā jau likusi daudzu valstu pokemonu faniem uzstādīt APK datnes no nezināmiem avotiem. Tiek ziņots, ka tīmeklī izplatītās Pokèmon Go APK datnes bieži ir inficētas ar ļaundabīgu programmatūru.

Reklāma

15
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
10 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
bombelatsdavfreimyesasdigitalk Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
davfreim
Viesis
davfreim

Lielās jezgas dēļ novilku, pamēģināju, tīri ok, dažādus apskates objektus var atrast :)

Kaspars
Viesis
Kaspars

Man mājās jaunieši arī šitos ķersta

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

Ārzemju tehnoloģiju lapās katrs otrais raksts ir par pokemoniem. Uz ielas nopietni kungi uzvalkos apsprieda pokemonu spēles jaunumus un iespējas.

Kaspars
Viesis
Kaspars

Nintendo tomēr ir klasisks spēļu brends, leģenda!

digitalk
Viesis
digitalk

tagad nopietnie kungi uzvalkos uzauga kabatas monstru buma laikos – bērnības nostaļģija :)

Artis Abols
Viesis
Artis Abols

Kā ņem – visa sāls ir definīcijā. Šāds te “attēls uz kameras nofilmētā” ir dažām lietotnēm, bet laikam ne spēlēm. Aurasma, Layar, laikam arī Yelp kaut kas bija. Teorētiski arī Google Translate ir papildinātās realitātes lietotne, jo arī spēj nolasīt izkārtnes un tās iztulkot.

digitalk
Viesis
digitalk

tak runa jau par spēlēm, arī pasaciņas par Hariju Podnieku nopietnie vīri uzvalkos lasījuši aizgūtnēm :) iespēja atrauties no realitātes un atcerēties fanīgo jaunību.

Krotow
Viesis
Krotow

Nav jau tur nekā tāda. Ja “pievienotās realitātes” spēles ļautu telefona ekrānā virtuāli apšaut tramvaja pieturā stāvošos vai izģērbt pa ielu pretī nākošās jaunietes, pasākuma interese uzkāptu par kārtu :D Citādi tas pats bērnu dārzs, tikai pieaugušo apģērbā.

Krotow
Viesis
Krotow

Drīz ziņās varēsim lasīt par nobrauktiem neuzmanīgiem pokemonu ķērājiem.

x
Viesis
x

viens jau bija nomaucies, pie ķirurga roku ģipsējot, nebij vis atzinies kā tieši kritis, samuldējās – tomēr sakaunējās :))

vards
Viesis
vards

Ingressu agrāk spēlēju, šo te netaisos :D Nepakļaušos mainstrīmam, es eju pret straumi :D

Bet jā, popularitāte ir diezgan liela šim te.

as
Viesis
as

Kā tiek ielikti tie objekti tajā spēlē, kas tos liek un vai tos nevar salikt sliktie onkuļi?

yes
Viesis
yes

Nezinu vai kāds var kaut ko ielikt, bet bija jau raksts par to, ka sliktie onkuļi kaut kur tumšā vietā sēdējā un gaidīja pokemonu medniekus, lai apzagtu. :)

davfreim
Viesis
davfreim

Interesants jautājums, jo pastaigāju pa dažām vietām ārpus Rīgas un tur ir salikti pat grafiti, kas uz māju sienām u.c. lietas, kurām nebiju pievērsis uzmanību, lai gan garām esmu gājis 100x, var uzzināt kaut ko jaunu pat vietās, kur leikas, ka nekā nav :) arī vecajām ēkām ir pakaidrojumi, ka šeit kādreiz bija vecā grāmatnīca utt.

Bet stacijā arī ir interesanti, ka pokemoni dzīvojas uz sliedēm :D tur jau arī roda visi tie stāsti, ka kāds lien uz sliedēm ķert pikačū.

bombelats
Viesis
bombelats

Noķert ielas kaktā jau nav māksla, vot uz sliedēm, morgā, kapsētā, zem lifta, tas jau ir skils. ?