Kāpēc ne, nolēma Huawei atbildīgie vīri un sievas, pieliekot treknu punktu agonijai, kad brūnā šļura jau bija pamatīgi sasmēlusies mutē.

Tiek ziņots, ka pēdējo pāris gadu Huawei viedtālruņi (arī ļoti dārgie flagmaņi) sākuši slēgekrānā (lock-screen) rādīt Booking.com reklāmas.

Twitter un citas sociālās saziņas vietnes uzpildītas ar sūdzībām par Huawei vēlmi nopelnīt vēl pēdējo kapeiciņu ar brutālu reklāmu palīdzību. Pagaidām zināms, ka Huawei izrāda reklāmas P30 Pro, P20, P20 Lite, Honor 10 un P20 Pro modeļos.

Saņemtas ziņas par šo mīlīgo Huawei pārsteigumu no Apvienotās Karalistes, Nīderlandes, Īrijas, Dienvidāfrikas Republikas, Norvēģijas un Vācijas. Saraksts noteikti ir garāks.

Kā izvairīties no šī Huawei trika? Nāksies atslēgt Magazine background images lietošanu. Aptuvenais ceļš (varētu būt atkarīgs no viedtālruņa modeļa un EMUI saskarnes versijas) ir sekojošs: Settings> Screen lock and passwords> Magazine unlock> Turn off.

27
Leave a Reply

avatar
20 Comment threads
7 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
24 Comment authors
Gatis RumbensIvarsdigitalkAndrejsKristaps Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
kuku
Guest
kuku

Ulalā, Huawei agonē! Tas jau vēl trakāk kā Xiaomi reklāmiņas..

ElectroBytezLV
Member
ElectroBytezLV

Um Xiaomi ir reklāmas? Man tādu nav, izmantoju vienu no jaunākajām MIUI versijām un nekur reklāmu nav.

Andrejs
Guest
Andrejs

Uz bloķēšanas ekrāna noteikti nebūs,bet ieejot tīrītājā pēc tīrīšanas citreiz parādās. Tīmeklī paskaties kas un kā ar reklāmām MIUI

Rihs
Guest
Rihs

Xiaomi reklāmas? Man pašam ir A2 Lite un nekādas reklāmas neesmu redzējis.

asd
Guest
asd

P10 arī šī reklāma figurē nedēlu, vai nedaudz vairāk. Principā, kopā ar jauno booking pakalpojumu par dabas takām

Jānis
Guest
Jānis

Man ir Huawei P10,bet gan nav nekas tāds.Man ir emui 9

unman
Guest
unman

Tāpat kā starp āboliem gadās kāds tārpains, tā arī starp lietotājiem vienmēr ir neapmierinātie. “Rakstniekiem” daži tvīti (Latvijas gadījumā pietiek ar pusotru) ir pietiekoši, lai kaut ko attiecinātu uz visu auditoriju, kurai ir pilnīgi nospļauties.

Jānis Rozenšteins
Member
Jānis Rozenšteins

Aptuvenais ceļš (varētu būt atkarīgs no viedtālruņa modeļa un MIUI saskarnes versijas) ir sekojošs: Settings> Screen lock and passwords> Magazine unlock> Turn off.

Tad man vajag vēl uzinstalēt Xiaomi MIUI interface, lai varētu no Huawei EMUI atslēgt reklāmas???

Brūnā šļura… :D Gan jau ka orģinālrakstā, no kura šis ir pārspiests tāda teksta nebija…

Ainārs Barščausks
Member
Ainārs Barščausks

MIUI?

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Jā, tiešām. Salabojām kļūdu. Paldies par norādi!

azad
Guest
azad

Arī vakar pamanīju, ka bloķēšanas ekrānā parādās šādas bildes Mate 10 Pro.
Atrisināju vienāršāk, sadaļā, kur vari izvēlēties kādas bildes rādīt bloķēšanas ekrānā, tur var vienkārši tās bildes izdzēst. Ar laiku iespējams atkal tur ielādēsies, bet pagaidām nekas tāds nav.

digitalk
Member
digitalk

vai kāds vispār ir lasījis uz kādiem noteikumiem šīs bezmaksas bildes tiek piedāvātas? man nav kur pārbaudīt, bet varbūt tur skaidri un gaiši pateikts, ka bildes nāk no sadarbības partneriem. un nākamās, ar kādiem eksotiskiem dabas skatiem, atnāks, piemēram, ar NatGeo logotipu…

Armands
Guest
Armands

P9 arī vakardien vēl rādījās. Izdzēsu no fona attēlu galerijas tos, un viss atkal Ok.

Andrejs
Guest
Andrejs

EMUI jau nav vienīgā saskarne, kurā ieraudzīsi reklāmu, MIUI arī ir, un noteikti vēl kādā būs.

Spongeee Bob
Guest
Spongeee Bob

Huawei y 6. 2018 arī ir reklāmas.

Dzeksons
Guest
Dzeksons

Dzivoju Nīderlande un man vairakas reizes jau ir bijusi booking reklama. Sakuma domaju ka tas ir uz bildem uzdrukats jo man katru reizi bilde mainas. Tagat man viss skaidrs no kurienes tas bija..

Janko Franko
Member
Janko Franko

Man netraucē, sākumā domāju, ka tās bildes tik labā kvalitatete reklama huawei kameras opcijas konkretajam telefonam =)=)

Krotow
Guest
Krotow

Nez, citur reklāmas arī rādīs? Viens otrs ražotājs pēdējā laikā sācis iekļaut reklāmas ar notifikācijas paziņojumiem savu budžeta telefonu sistēmas izvēlnēs un slēgšanas ekrānā. Konkrētais telefona piemērs no dzīves – Alcatel A5 LED, kur pēc pēdējā oficiālā sistēmas jauninājuma uzlikšanas diezgan uzmācīgas reklāmas ievazājās kopā ar atjaunotajām kalkulatora un failu pārlūka aplikācijām. Vēlāk atklājās, ka tā nav no malas ievazāta zaraza, bet lopisks telefona ražotāja mārketings. Ja hujavejs līdz tam aizdomāsies, būs jautri.

Tava mamma
Guest
Tava mamma

Wtf, jums pat netraucē tas virsraksts. Beidzot teikt huiņu, kā tas visu bojā

Līga
Guest
Līga

Sāk rasties jautājums, kāds tad būs viņu OS – pilns ar reklāmām? Nedaudz pārspīlēti, bet sasmējos par domu, ka uz zvanu varētu atbildēt tikai pēc 15 sekunžu reklāmas noskatīšanās. Arī man kādu laiku ir tā reklāma. Bildes jau skaistas, bet es tomēr gribu pati izvēlēties uz ko skatīties. Uzlieku sev vēlamo bildi, pēc pāris stundām booking jau atpakaļ. Tā jau smukas bildes, Booking logo pat nemana brīžiem, bet tomēr nepatīkami.

Hater
Guest
Hater

Pff nafig tādu piesārņotu draņķi, nožēlojami.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Huawei mēģina atrunāties, ka pie reklāmu rādīšanas ir vainīgi citi.

“The ads are not initiated by Huawei. We encourage individuals to check app settings, or follow publicly available directions on how to remove lock screen ads,” Huawei said in a statement to Digital Trends.

Kristaps
Guest
Kristaps

Viss ko rakstīšu ir mans viedoklis un pieredze
Es Huawei telefonu un planšetes lietoju vairāk kā 5 gadus +/- esu jaucis ārā manis ekrānu nozņājis pa viņu sistēmu vis kaut ko ir dairt. Sakarā ar reklāma man piemēram vispār nav bijušas uz telefona lock scrern bet šī reklāma kas ir minēta raksta īsti nav reklāmas tāpēc ka tā ir aplakcijas takā paziņojums itka ja isiti sakarīgs tas pazinojums nav bet tāpat viņš skaitās kā paziņojums ja jūs izdzēšat aplikaciju visas šajā teksta minētās “Reklāmas” pazūd paliek tikai wallper kuras var izdzēst paši

digitalk
Member
digitalk

ja uz taviem un tev līdzīgo tekstiem apmācīs latviešu valodas atpazīšanas mākslīgos intelektus, tad nākamajām paaudzēm ikdiena būs pilnīgā pakaļā ;D

Ivars
Guest
Ivars

P10 plus ir tas pats. Domāju, ka p10 parastajam arī.
Nesmuki, ļoti nesmuki.
Man jau šis ir trešais Huawei, ļoti patīk UI, specene un viss pārējais (galvenokārt tas, ka daudz fīču ir paņemti no citiem ražotājiem Nokia, Iphone utt)
..bet nu izskatās, ka šis būs pēdējais…

Gatis Rumbens
Member
Gatis Rumbens

Uz P9 arī rādījās man 5min. Bet tas noņemas diezgan vienkārši. Ir jāatsakās no atbloķētājekrāna bilžu abonomentiem: Iestatījumi -> Ekrāna bloķētājs un paroles -> Žurnāla atbloķēšana -> Abonomenti. Un noņemam visur ķekšus. Tā vietā zem: Iestātījumi -> Displejs -> Fona tapete -> Iestatīt fona tapeti. Uzliekam šeit savu tapeti tikai atbloķēšanas ekrānam – viss. Un nekas nekur neatgriežas ;-)