Šodien sanāca pieskriet uz uzladets.lv rīkoto neoficiālo Latvijas elektroauto īpašnieku burziņu. Īsi aprunājos ar Tesla, Nissan, Hyundai un Citroen elektroauto īpašniekiem, lai saprastu viņu elektroauto izvēles iemeslus un šādu auto ekspluatācijas pieredzi Latvijā. Te joprojām šādi auto ir vien ap pieciem simtiem un tas vēl ir diezgan ekskluzīvs pulciņš. Paldies visiem, kas padalījās ar saviem iespaidiem!

Pirms pāris mēnešiem mēs paši ar VW e-Golf veicām eksperimentu un centāmies mērot ceļu Rīga-Rēzekne-Rīga. Sanāca un nu ir āķis lūpā braukt ar elektroauto vēl. Noskaties mūsu eksperimentu.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
8 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
malvism

tas, kas mani visvairāk uztrauc kā praktisko latvieti – vai ir LV kāds Fedja, pie kura varu aizbraukt uz garāžu un viņš spēs tikt galā ar elektronikas lietām + baterijas izjaukšanu/šūnu nomaiņu utml. Ukrainā ir vairāki tādi kantori, kuri veiksmīgi darbojas ar Leaf, Teslām u.c.

Eduks

Iereednis???sitas ir tas gadiijums kad pa pieciiti ne kas neies cauri.

Reinis

Būs pieprasījums, būs piedāvājums.

DBLr

Nez cik lieli nodokļi bez piegādes izmaksām nāca pa virsu tai Teslai no ASV?

Andris

Tai teslabaltic mājaslapā ir 61k ar pvn

Andris

Žēl ka nebija neviens ar Nero e, tas laikam vienīgais pagaidam, kas ar Teslu konkurē range ziņā. Un vismaz nav dēlis salona paneļa vietā. Bet laikam Latvijā nav vēl pieejams pat testa braucienam