Computex 2019 norises laikā Intel beidzot oficiāli izziņojis 10. paaudzes Ice Lake procesorus. Intel uzskata, ka Ice Lake procesori būs tiešs AMD Ryzen 3 konkurents. AMD Ryzen 3 7 nm tehnoloģijas procesori tika izziņoti aizvakar. Te gan uzreiz jāatzīmē, ka AMD Ryzen 3 ar visu 7 nm tehnoloģiju būs iegādājami no 7. jūlija, kamēr Ice Lake procesori klēpjdatoros nonāks kaut kad šī gada rudenī.

Jaunie Ice Lake procesori tiks ražoti 10 nm tehnoloģijā, tādējādi atpaliekot no AMD Ryzen 3. Ice Lake procesori būs sākotnēji pārdošanā tikai kopā ar klēpjdatoriem, būs pieejami Core i3, i5 un i7 klēpjdatoru Ice Lake procesori. Ice Lake procesori saņems Turbo-Boost līdz 4.1 GHz, tiem būs līdz 4 kodoliem un 8 pavedieniem.

Līdz ar Ice Lake atnākšanu Intel sola 2.5 reizes uzlabot mākslīgā intelekta darbību datoros ar Deep Learning Boost tehnoloģiju. 10. paaudzes Intel procesori atbalstīs Thunderbolt 3 un Wi-Fi 6.

Ice Lake nāks kopā ar 11. paaudzes iebūvēto video apakšsistēmu Iris Plus, kas esot gandrīz divas reizes jaudīgāka par Intel iepriekš izmantoto. Intel sola, ka 1080p izšķirtspējā Rocket League spēle būs spēlējama ar 60 kadriem sekundē, bet Fortnite 1080p izšķirtspējā – ar 30 kadriem sekundē.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
1 Comment
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Vektors

Pēc raksta šķiet, ka tikai mm ir svarīgi, nemaz nepieminot AVX-512. Ja beidzot strādās ok, tas vien ir pietiekams iemesls izvēlēties Intel nevis AMD