Pasaulē populārāko dronu ražotājs DJI vēlas kļūt arī par populārāko sporta kameru ražotāju. Baumas jau pāris dienas norādīja, ka no DJI tuvākajā laikā gaidāma sporta kamera, nu tā izziņota oficiāli.

DJI Osmo Action sporta kamera uzreiz grasās konkurēt ar GoPro – Osmo Action ir ļoti izturīga kamera, tā ir putekļu un ūdensizturīga (līdz 11 m bez speciāla ietvara), kā arī Osmo Action iztur kritienus no 1.5 metru augstuma. Kamera spēs darboties salā līdz -10°C.

Osmo Action kamerai ir divi ekrāni – aizmugurē 2.25 collu skārienekrāns, priekšpusē ir 1.4 collu ekrāns, kas kalpos vlogeriem un citiem sevis filmētājiem. Abiem ekrāniem ir ļoti augsts 750 cd/m² spilgtums (tavam datora monitoram parasti ir ap 300 cd/m²), tāda ekrānus varēs lieliski saskatīt spilgtā saules gaismā.

Osmo Action vadību nodrošina arī trīs fiziskas pogas (ieslēgšanas, ieraksta uzsākšanas un video uzņemšanas režīma izvēle). Osmo Action var vadīt arī ar balsi.

DJI Osmo Action saņēmis 1/2.3 collu matricu ar 12 megapikseļiem, JPG vai RAW foto, 4K video ar 60 kadriem sekundē un 100 Mbps bitreitu. Kamera arī atbalsta HDR video uzņemšanu. Par attēla gludumu rūpējas RockSteady Electronic Image Stabilization (elektroniskā attēla stabilizācija). Tātad DJI Osmo Action kamera ir ļoti līdzīga HERO7 Black modelim.

DJI Osmo Action cena ir 379 eiro (GoPro HERO7 Black maksā 429 eiro).

8
Leave a Reply

avatar
4 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
7 Comment authors
KSBVimbaGuntars KAgnisKKTK Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Skābene
Guest
Skābene

Izskatās pēc GoPro killera! :)
Būs jāpaskatās, kā šamais filmē!

KKTK
Guest
KKTK

Izmetiet tačskrīnu un priekšējo ekrānu un es varbūt pa 220EUR nopirkšu to tosteri.

Agnis
Guest
Agnis

Kāpēc gandrīz visas sporta kameras jātaisa pa vlogeru modei?
Sony un Garmin, šķiet, vienīgie izprot īstas sporta kameras vajadzības – t.i. aerodinamisks dizains, kurš pēc gabarītiem ir vismazākais tieši skatoties filmēšanas virzienā.
But then again – galvenais jau ir cilvēka parastā priekšstats :D

Guntars K
Member
Guntars K

Kāda šķirba aerodinamikai? Uz to mazo mēslu varbūt tikai 300km/h uz ķiveres varētu radīt kaut kādu minimalu traucēkli atsķirībā starp Sony vs GoPro. Un arī šaubos.

Vimba
Guest
Vimba

Drīzāk kādā reviewā esi izlasījis par to earodinamiku.. sony action cams gluži nav salīdzinot ar gopro kā nakts pret dienu ergonomikas ziņā, kur nu vēl lai būtu ”parocīgāks”.
Bet produkts daudzsološs, gopro sen laiks bankrotēt ar savu pārcenoto kameru.

Guntars K
Member
Guntars K

GoPro kā action kameru jau labu laiku ir izkonkurējis Insta360 One X. Tur nav vairs ko konkurēt tajā cenu kategorijā.

KSB
Guest
KSB

Īsts action ir tāds, kur nav iespējas rokā turēt puļķi ar tādu milzīgu kameru, tai jābūt maksimāli kompaktai un netraucējošai. Sevis filmēšana ar 360 grādu kameru ir pavisam cits stāsts.