Reklāma

Samsung izziņo jaunus 64 un 48 megapikseļu kameru sensorus

Jaunākie raksti

Kā pasargāt sevi finanšu satricinājumu gadījumā? (video)

Brīžos, kad notiek finanšu tirgus satricinājumi, ir svarīgi padomāt par savu finansiālo drošību, lai gadījumā, ja ģimeni piemeklē nelaime...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #481 (06.10.2022)

6. oktobra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu...

Logitech G502 X Plus peles un G PowerPlay peles paliktņa apskats

Logitech G502 X Plus pele ir viena no trim nesen izziņotām G502 X sērijas spēlēm paredzētām pelītēm. Sērijā ietilpst G502...

“Instagram” parādīsies vairāk reklāmas

Jūlijā jau ziņojām par "Meta" sliktajiem otrā ceturkšņa finanšu rezultātiem, kad pirmo reizi uzņēmuma pastāvēšanas vēsturē tā ieņēmumi bija...

Xiaomi piedāvā budžeta klases Redmi Pad planšetdatoru

Xiaomi izziņojis budžeta klases planšetdatoru Redmi Pad, kas ir aprīkots ar 90 Hz ekrānu un maksās ap 279 eiro....

Šī gada martā Qualcomm paziņoja, ka jau drīzumā gaidāmi viedtālruņi ar 100 megapikseļu kamerām. Pagaidām gan neviens ražotājs nav pieteicies kļūt par pirmo ar 100 megapikseļu kameru, bet virziens jau nosprausts.

Samsung izziņojis divas jaunas kameras (kameru sensorus) ar 64 un 48 megapikseļiem – 64 megapikseļu ISOCELL Bright GW1 un 48 megapikseļu ISOCELL Bright GM2.

48 megapikseļi nav gan nekāds jaunums, bet jaunais sensors labāk darbosies sliktākos gaismas apstākļos. Jaunais 64 megapikseļu sensors izmantos Tetracell Binding tehnoloģiju, kas sliktas gaismas apstākļos apvieno kopā četru pikseļu informāciju, lai iegūtu kvalitatīvāku attēlu. Tādējādi tiek iegūts uzskatāmi labāks 16 megapikseļu attēls. Labos gaismas apstākļos kameras sensors izdos ārā pilnu 64 megapikseļu attēlu.

Samsung sola, ka jaunie kameru sensori uzlabos autofokusa darbību, piedāvās reāla laika HDR, kā arī atbalstīs 1080p video ierakstu ar 480 kadriem sekundē.

64 megapikseļu sensors izmantos 0.8 μm pikseļa izmēru, tātad šī sensora laukums būs par 33% lielāks par 48 megapikseļu sensoru. Tādējādi viedtālruņos nonāks 1/1.7 collu izmēra sensori, kas gan jau šobrīd atrodami Huawei Mate 20 Pro un Huawei P30 Pro.

Masveida ražošanā 64 megapikseļu ISOCELL Bright GW1 un 48 megapikseļu ISOCELL Bright GM2 sensori nonāks gada otrajā pusē.

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
0 komentāri
Inline Feedbacks
View all comments
Reklāma