Sony bija klusējis sporta kameru tirgū aptuveni divus gadus, bet tikko izziņota jauna sporta kamera RX0 II, ko pats ražotājs nodēvējis par premium klases ierīci. Sony RX0 II ir 15.3 megapikseļu sensors un Zeiss Tessar T 24mm F4 objektīvs.

Nelielā RX0 II kamera sver tikai 132 gramus, tā ir paredzēta arī pašiņu entuziastiem, jo RX0 II ir par 180 grādiem atvāžams LCD ekrāns. Sony RX0 II nodrošina ūdens izturību līdz 10 metru dziļumam, kamera izturēs kritienu no divu metru augstuma, kā arī to var spiest ar 180 kg svaru.

Sony RX0 II saņēmusi Sony Eye autofokusa sistēmu, kas spēj fokusēties uz cilvēka aci, RX0 II kamera tikusi arī pie tādas modernas tizlības kā Soft Skin Effect.

Sony RX0 II veic 4K video ierakstu ar 30 kadriem sekundē, tādējādi atpaliekot no GoPro HERO7 Black, bet Sony kamerai ir iespēja filmēt ar 1000 kadriem sekundē, lai iegūtu pamatīgu palēninājumu.

Sony RX0 II būs pieejama kaut kad aprīlī par aptuveni 700 eiro.

10 komentāri

  1. Pa 700eur es labāk nopērku GoPro 7 Black ar Gimbal un dzīvoju laimīgs. Tas, ka šīs kamera labāk strādā tumšā laikā nevienu neuztrauc, jo pa nakti tāpat neviens nefilmēs. Kā arī šim stabilizācija nekāda, tātad 700eur + Gimbal Eur.

Ir ko teikt?