Jau no aprīļa Latvijā būs pieejams jauns auto nomas serviss CityBee, kurā varēsim ar mobilās lietotnes palīdzību ērti noīrēt kravas autobusus. Mēs izmēģinājām šo servisu, lai parādītu jums kā notiek auto noīrēšana, cik tas maksā un kam šāds pakalpojums būtu noderīgs.

Šis video tapis sadarbībā ar CityBee.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

18 komentāri

 1. Varēji cenu salīdzināšanai paskatīties cik izmaksā krāvēji ar savu busu. Nav pašam jakratas kastē, ir kas palīdz sastiept kravu un nav galamērķī jādomā kur pēc tam likt to busu.

  • OK, varēja arī to pieminēt. Bet, ja jau paši pliki busi var būt dārgāki par CityBee (par to man bija pārsteigums), tad ar krāvējiem tas pakalpojums kļūst vēl būtiski dārgāks. Bet toties pašam nav jākrāmē mantas. Domāju, ka katrs gadījums ir atsevišķi izskatāms un būs reizes, kad varēs iztikt bez krāvēju palīdzības.

   • Jā, taisnība, stundā aptuveni ~30 EUR, bet nu tad pašam ar praktiski nekas nav jādara.
    Par atsaitēm runājot – ņemot vērā, ka 90% ar viņām nemāk darboties, viņas tiks ātri vien sačakarētas. Ne velti īrējot piekabi, lai pārvestu motociklu, ar gariem zobiem kaut kādus draņķs iedeva…

    • Jup, 30-40eur stundā , kur ir 2 ēzelīši, kas staipīs visu…

     Manā skatījumā,izdevīgāk ir – sīkās mantas/traukus pašam pārvest ar biti, savukārt veļas mašinai/smagajām mēbelēm izmantot staipītājus, tā lai iekļaujās, pie. 2-3 stundās (laicīgi pašam visu izjaukt).

   • Nav jau korekti salīdzināt busa īres cenas ar ss.lv, jo tur par kilometriem nav jāmaksā, bet tā izskatās ok pasākums, ja tiešām kādreiz vajag un nav jāmeklē ss un jāzvana vai ir pieejams, kur jābrauc utt., viss uzreiz skaidrs un saprotams

   • Pamēģini izlaist video caur Hugo.lv runas atpazīšanu. mp4 līdz 2GB ar ņem pretī. Ja laba skaņas ieraksta kvalitāte, tad pēc tam ar kādu nebūt subtitru labošanas programmu (piemēram, AegiSub) krietni mazāks darbs jāiegulda. #ad

  • Tāpēc, ka sadarbības partneris absolūti neiejaucās satura veidošanā. Paši izlēmām kad filmēt, kur filmēt un ko video runāt. Un ja saturs un viedoklis ir 100% mūsu pašu, bet apmaksāta tiek tikai tehniskā video radīšana, tad neuzskatu par vajadzību šo faktu īpaši uzsvērt.

 2. Ienācu.. gribēju palasīt.. nav ko palasīt.. Varēja vismaz tādu mazu intro vai post summary uztaisīt. Tagad jāatliek uz vēlāku laiku, lai varbūt kādreiz noskatītos, kas visticamāk nenotiks ja vien neparādīsies pie suggestions.

  • Iedod savu telefona numuru, vakarā aizsūtīšu SMS ar atgādinājumu, lai noskaties video :) Virs video ir saite uz pie mums publicēto preses relīzi, kurā ir visa būtiskākā informācija.

 3. Nevajag slavinat ka tas ir loti izdevigi!
  Ja jau salidzinaji ar ikea, tad ikea piegade pa visu rigu ar visu mantas ienesanu dzivokli ir 17eur, diezvai sis buss letaks, un nav jatere nauda kamer tiec lidz busam un vel kkur javed atpakal

Ir ko teikt?