Viedtālruņu ražotāji izveidojuši dažādus paņēmienus, lai maksimizētu ekrāna platību. Noslēpt izdevies visu, vienīgi pašiņu kameras pagaidām nav iespējams paslēpt aiz ekrāna. Jau Xiaomi Mi Mix 3 mums parādīja, ka pašiņu kameru iespējams pavisam paslēpt, kaut arī tas nozīmē zaudētu noturību pret putekļiem.

ZTE piedāvās Axon S viedtālruņa modeli, kuram slaidera mehānisms darbojas nevis uz leju, bet uz sānu. Ar ko tas atšķiras no Mi Mix 3 idejas? Laikam jau īsti ne ar ko. ZTE Axon S slaidera mehānisms atbīda ekrānu pa labi, atsedzot pašiņu kameras. ZTE Axon S ir trīs galvenās kameras ar optisku palielinājumu, kas arī paslēptas viedtālruņa iekšpusē.

ZTE Axon S ticis pie OLED ekrāna, kas sedz 95% no viedtālruņa priekšpuses. ZTE arī izdevies iestrādāt pirkstu nospiedumu nolasītāju aiz ekrāna aizsargstikla, gluži, kā tas ir Galaxy S10 un S10+ modeļiem. Tiek solīts, ka Axon S būs 5G viedtālrunis.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
11 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
wils
Astro

Pirmais nu nekādīgi – man jau cik gadus atpakaļ bija šāds – Sony Ericsson Xperia X10 Mini

Rudolfs

Tad pieņemam ka visi sākotnējie androīdi ar keyboard sānu slaideriem neskaitās? Tāpat paliek HTC surround pāri.

Dzejnieks

Tas, ka musdienu telefonu izskats un funkcijas stagnē, ir kā pumpa uz blondines deguna – krīt acīs. Ok, atlokamoe ekrani ir kkas jauns, bet ne sasniedzams standarta lietotājam. Tā teikt – tie paši vēži, citā maisiņā …

info

kā tad ar htc desire z? skribenti…..

kursorslv

Aha, un Nokia E7 vai Nokia N97. Vai HTC G1.

NR71

Un arī HTC Touch Pro.

Kartupelis3

Droši vien jau nevienam neinteresē, bet bija tāds HTC Desire Z.. arī slīdēja uz sāna un saucās viedtālrunis.. Laikam jau nav arī aktuāli, bet attiecīgi varēja vēl bik paslīdēt tālāk un atklāt arī papildus klaviatūru, iespējams.. nez.. kāda vispār kam ir nozīme tagad? :)

kursorslv

Agrākie slaideru modeļi bija krutāki, jo toreiz varēja izslidināt fizisku tastatūru. Tagad var izslidināt tikai kameras :)

usinss

Man ir sliktas ziņas tiem, kuri šeit atcerās visus iepriekšējos slaiderus… Jūs esat pārāk veci, ja šo atceraties :D:D:D

Yeah

pārāk veci kam? :D