Viedtālruņu ražotāji izveidojuši dažādus paņēmienus, lai maksimizētu ekrāna platību. Noslēpt izdevies visu, vienīgi pašiņu kameras pagaidām nav iespējams paslēpt aiz ekrāna. Jau Xiaomi Mi Mix 3 mums parādīja, ka pašiņu kameru iespējams pavisam paslēpt, kaut arī tas nozīmē zaudētu noturību pret putekļiem.

ZTE piedāvās Axon S viedtālruņa modeli, kuram slaidera mehānisms darbojas nevis uz leju, bet uz sānu. Ar ko tas atšķiras no Mi Mix 3 idejas? Laikam jau īsti ne ar ko. ZTE Axon S slaidera mehānisms atbīda ekrānu pa labi, atsedzot pašiņu kameras. ZTE Axon S ir trīs galvenās kameras ar optisku palielinājumu, kas arī paslēptas viedtālruņa iekšpusē.

ZTE Axon S ticis pie OLED ekrāna, kas sedz 95% no viedtālruņa priekšpuses. ZTE arī izdevies iestrādāt pirkstu nospiedumu nolasītāju aiz ekrāna aizsargstikla, gluži, kā tas ir Galaxy S10 un S10+ modeļiem. Tiek solīts, ka Axon S būs 5G viedtālrunis.

Reklāma

11
Leave a Reply

avatar
7 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
10 Comment authors
NR71YeahkursorslvusinssKartupelis3 Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
wils
Viesis
wils
Astro
Viesis
Astro

Pirmais nu nekādīgi – man jau cik gadus atpakaļ bija šāds – Sony Ericsson Xperia X10 Mini

Rudolfs
Viesis
Rudolfs

Tad pieņemam ka visi sākotnējie androīdi ar keyboard sānu slaideriem neskaitās? Tāpat paliek HTC surround pāri.

Dzejnieks
Viesis
Dzejnieks

Tas, ka musdienu telefonu izskats un funkcijas stagnē, ir kā pumpa uz blondines deguna – krīt acīs. Ok, atlokamoe ekrani ir kkas jauns, bet ne sasniedzams standarta lietotājam. Tā teikt – tie paši vēži, citā maisiņā …

info
Viesis
info

kā tad ar htc desire z? skribenti…..

kursorslv
Viesis
kursorslv

Aha, un Nokia E7 vai Nokia N97. Vai HTC G1.

NR71
Viesis
NR71

Un arī HTC Touch Pro.

Kartupelis3
Viesis
Kartupelis3

Droši vien jau nevienam neinteresē, bet bija tāds HTC Desire Z.. arī slīdēja uz sāna un saucās viedtālrunis.. Laikam jau nav arī aktuāli, bet attiecīgi varēja vēl bik paslīdēt tālāk un atklāt arī papildus klaviatūru, iespējams.. nez.. kāda vispār kam ir nozīme tagad? :)

kursorslv
Viesis
kursorslv

Agrākie slaideru modeļi bija krutāki, jo toreiz varēja izslidināt fizisku tastatūru. Tagad var izslidināt tikai kameras :)

usinss
Viesis
usinss

Man ir sliktas ziņas tiem, kuri šeit atcerās visus iepriekšējos slaiderus… Jūs esat pārāk veci, ja šo atceraties :D:D:D

Yeah
Viesis
Yeah

pārāk veci kam? :D