Samsung bija nepieciešami nepilni 10 gadi un vairāk nekā 2 miljardi pārdotu Galaxy S sērijas ierīču, lai, manuprāt, beidzot teju visos aspektos pārspētu Apple iPhone. Bet nu tas ir noticis!

Nedēļu pavadīju ar jauno Samsung Galaxy S10+ flagmani un šajā video pastāstu par saviem pirmajiem iespaidiem.

Uzzini vairāk par jaunajiem Galaxy S10 sērijas viedtālruņiem. Vakar arī publicējām jaunā Galaxy S10e apskatu, iepazīsties ar to, ja meklē informāciju par šo pieejamāko Galaxy S10 sērijas ierīci.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

51 komentāri

 1. Par to, ka ekrāns iedegās pieskaroties ekrānam nedaudz kļūdies. Man uz note 8 (pīrāgam) ir šāda funkcija

  • Hm, ja? Kur iestatījumos tu vari ieslēgt to, ka displejs tiek ieslēgts, ja tam divreiz piesit? Es runāju tieši par šo funkciju un uz Note9 to neatradu. Esmu kaut ko palaidis garām?

   • Man uz S8+ arī šāda opcija ir jau kopš sākuma. Tas darbojās ja divreiz uzspiež uz “home aplīša”

    • Cik saprotu starpība ir tikai tajā – vienreiz, vai divreiz jāuzspiež uz ekrāna.

    • Arī nav precīzi teikts. Skaties, tajā ekrānšāviņā, ko parādīji var iestatīt, lai melns displejs parāda Always On Display skatu, ja tam pieskaramies. Es savukārt runāju par to, ka jau redzot Always On Display ekrānu, divreiz piesitu pie displeja un ieslēdzas nākamais solis – slēgekrāns (piemēram, lai var izlasīt paziņojumu saturu). Tur tā galvenā atšķirība.

    • Uz Galaxy S10+ šī double tap lieta ir paslēpta iestatījumos zem Advanced features > Motions and Gestures. Uz Note9 šajā vietā neredzu šo konkrēto žestu sarakstā, bet uz Galaxy S10+ ir.

     Un, nē, nav runa par piespiešanu ekrāna apakšā uz virtuālās pogas, tas ir kaut kas cits.

   • Lumia 950xl šis bija by default arī :/ kā arī sensors, kurš skatījās vai tavs telefons ir kabatā un izslēdza always on screen… kas manam s9+ nav.

    • Note9 ir iespēja izslēgt displeju, kad tas ir kabatā vai somā un pieņemu, ka šādai funkcijai ir jābūt arī Galaxy S9+. Meklē iestatījumos Display > Accidental touch protection funkciju.

  • Ja runa iet par to, ka divreiz uzsitot pa ekranu nobloketu tas iedegas tad lg zero šī funkcija arī ir un tas jau ir samērā vecs mmodelis.

 2. Ja pareizi saprotu tad Note 8 pie Bloķēšanas ekrāna ir iespēja Always On Display – Pieskarties, lai rādītu.
  Un man vismaz strādā vienreiz piesitot pie ekrāna.

 3. Virsraksti jau kā delfos… pārspējis :) beigās izrādās pat basic lietas kā telefona atbloķēšana nav nostrādāta – fingerprint lēns un neprecizāks kā pirmstam, sejas atpazīšana nestrādā tumšākā telpas apgaismojumā un salīdzinoši nedroša :D Daudzsološi…
  Protams ir lietas, kur parspējis, par to nestrīdos, bet tas liekat atbilstošu virsrakstu.

  • Es piekrītu, ka šis ir ļoti subjektīvs teksts, bet tieši tā es, Kristaps Skutelis, šobrīd saredzu mūžīgo Samsung vs. Apple situāciju. Piezīmēšu, ka gan Apple, gan Samsung ierīcēm ir savi plusi un trūkumi, bet, manuprāt, Samsung kopumā ir aizjājis priekšā Apple. Ar interesi gaidīšu, ko Apple liks pretī rudenī. Bet pirms tam vēl vairāk gaidīšu Galaxy Note10 :)

   • Video labs, interesanti skatīties. Tikai nepameta sajūta ka tas “Samsung pērspējis Apple” ir vairāk tāds… Kristaps gribētu ticēt ka tā ir.
    Piemērs – saki ka Apple pēdējos gados bijis priekšā tikai lietojamības/stabilitātes ziņā, bet pēc pāris teikumiem jau saki ka arī tomēr sejas atpazīšana ir sliktāka kā Apple. Varbūt piesienos sīkumiem, vienkāši manuprāt nebija tik pārliecinoši – kā es vēlētos izlasot virsrakstu.

    • Paldies par komentāru! Kopumā es uzskatu tā kā rakstīju video nosaukumā, bet realitātē abu platformu ierīcēm ir tik daudz plusu un trūkumu, ka viss mans kategorisms izplūst. Bet varbūt labi, ka tā, jo šādi skatītājs iegūst plašāku informāciju nevis tikai vienvirziena kategorisku skatījumu.

  • runājot par sejas atpazīšanu. Ko jūs viņai piesējāties? uzliekat varavīksnenes atpazīšanu un tā strādā arī tumsā (vismaz man)

   • Es viennozīmīgi dodu priekšroku pirkstu nospieduma skenerim, nevis sejas atpazīšanai! Man nav vēlēšanās katru reizi vilkt nost saulesbrilles, vai ķiveri, lai atbloķētu telefonu! Pilnīgi nevajadzīga funkcija!

 4. Diemžēl pērkot Galaxy 10 iepriekšpasūtīšanā paredzētās Galaxy buds ausis pie LMT ir beigušās, līdz ar to galaxy 10+ iepazīšana man ies secen. Turpināšu lietot Note 9 līdz Note 10 iznākšanai. Tas bija iemesls, kāpēc uz pusgadu biju gatavs atteikties no irbuļa. Starp citu Samsung piešķirtās ausis jau tirgojas ss.com 110-120 EUR robežās.

 5. Par dalītā ekrāna funkciju – uz mate 10 pro tāpat strādā, kā strādājis arī pēc pēdējā Android uzlikšanas.

 6. jo, esmu saņemis 10+.
  Pirmie iespaidi ļoti labi. Par pirksta skanera lēnīgumu nevaru piekrist. stradā ļoti labi, laukuma lielums arī man parocīgs.
  Izskatās dievīgi un pirmie iespaidi paši labākie.

 7. Jautājums, ko sev uzdodu, bet nevaru līdz galam atbildēt. S10 vai S10pluss… Tas pluss šķiet ir mazliet pa lielu, lai normāli ieliktu džinsu mazajā kabatā un teiksim mīties ar velo vai ko citu aktīvu darītu.
  S10pluss ir tā otrā priekšējā kamera (kuru nez vai vajag) un lielāka batereja (ko palīdz noēst arī lielākais ekrāns), bet vai kā savādāk ir atšķirība?
  Ja iepriekšējā paaudzē s9 pluss bija labāka kamera par parasto, tad te?

  • Man bija gan S9 gan S9+ un tomēr S9 izmērs bija daudz parocīgāks. S9+ paņēmu jo bija akcija un domāju ka ātri pieradīšu, bet nekā, kā nepieradu tā nepieradu un lietošanas laikā kādas 4x nometu zemē (S9 nevienu), domāju tieši tāpēc ka tik liels klucis. Protams forši ka liels ekrāns, bet baterijas laiks bija apmēram vienāds, vismaz nejutu atšķirības. Tāpēc tagad paņēmu S10, tas ir izmērs kas man liekas visoptimālākais un nekādu citu priekšrocību ja neskaita to otru priekšējo kameru (ko nevienam nevajag) es neredzu.

   • Jap, es ar paņēmu S10. Jāsaka, ka pārejot no S8 uz S10 laiku pa laikam gribas atbloķēt telefonu ar pirksta pielikšanu aizmugurē esošajai kamerai :)
    Aprakstā pieminēto Sejas neatpazīšanu gan neesmu izjutis vēl, šķiet viss strādā gana labi.
    Vienīgais ar ko vēl neesmu apradis ir kamera. Šķiet, ka reizēm pārāk daudz, mākslīgais intelekts iesaistās bildes uzlabošanā un rodas gluži pretējs efekts. Bet nu nav sanācis paiet cauri visiem iestatījumiem kārtīgi, lai paskatītos, kas kur jāatslēdz.

 8. Biju šodien dzīvē apskatījos telefonus, izskatās labi, bet ar sistēmas ātrdarbību un plūdenumu ir lielas problēmas, laikam kamēr Android tipa tālruņu ražotāji paši neizstrādās savu OS un to nepieslīpēs pie dzelžiem līdz IOS līmenim netiks.

Ir ko teikt?