Nvidia izdomājusi jaunu triku vecāku un arī vājāku jauno videokaršu pārdošanai – piedāvāt Nvidia jaunāko un iespaidīgāko reāla laika Ray tracing iespēju no Nvidia GeForce RTX sērijas vecākās un mazāk spējīgās GeForce GTX videokartēs. Nvidia GeForce RTX videokaršu reāla laika Ray tracing iespēja vēl ir pavisam zaļa, pieejamas vien dažas spēles ar Ray tracing atbalstu. Nemaz nerunājot par GTX videokaršu jaudām.

Izklausās jau bezgala jauki – trīs gadus vecā Nvidia GeForce GTX 1080 sērijas videokarte saņems DirectX Raytracing atbalstu, tā varēs attēlot vienkāršus Ray tracing efektus. Te būtu jānorāda, ka pati Nvidia atzīst, ka jaunās un ļoti dārgās RTX 2080 sērijas videokartes ar mokām spēj izspiest 60 kadrus sekundē, kad iespējoti Ray tracing efekti.

Pagaidām tiek uzskatīts, ka pat Intel Core i9 procesori nespēs aizstāt tās jaudas, ko piedāvā jaunās Nvidia GeForce RTX videokartes.

AMD pagaidām paziņojis, ka Ray tracing efekti nonāks šī ražotāja videokartēs tikai tad, kad AMD spēs šos efektus nodrošināt visās izlaistajās videokartēs.

Ja rakstā pamanīji kļūdu, padod mums par to ziņu, iezīmējot ačgārno tekstu un nospiežot Ctrl+Enter. Paldies!

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
3 Comments
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Rūdolfs Putniņš

Es tieši gribēju uzrambāt kādu slaidšovu.

Kartupelis3

esmu šokā… sanāk, ja, ja man ir 2x 1080ti, tad varēšu ray-treisot tāpat vai pat labāk kā RTX 2080?

Artis 🍏

Grūti pateikt. Droši vien nepārāk. Jāgaida, kad iznāks.