Mozilla beidzot padarījusi lietotājiem pieejamu Firefox Send datu pārsūtīšanas servisu. Firefox Send nodrošina šifrētu datu pārsūtīšanu un automātisku iznīcināšanu, varēsi pārsūtīt bez maksas un bez reģistrācijas 1 GB datu vai līdz 2.5 GB, bet tad gan būs jāizmanto Firefox lietotājvārds un parole. Lietotājvārdu prasīs arī tad, ja vēlēsies datus uzglabāt vairāk par vienu dienu.

Firefox Send tika radīts 2017. gadā, kā daļa no Test Pilot eksperimentu programmas. Firefox Send nenodrošina ilglaicīgu datu uzglabāšanu.

Firefox Send piedāvā dažādus iestatījumus, piemēram, laiku līdz datu dzēšanai no Firefox serveriem. Tāpat var iestatīt maksimālo lejupielāžu skaitu, pievienot datiem paroli.

Firefox Send ļauj vienlaikus ielādēt vairākas datnes, un pat nenāksies izmantot Firefox tīmekļa pārlūku, jo Firefox Send sadarbojas ar visiem modernajiem datoru un pat viedtālruņu tīmekļa pārlūkiem. Viedtālruņos nenāksies ielādēt vēl vienu lietotni, kas arī ir patīkama nianse mūsdienās.

7
Leave a Reply

avatar
1 Comment threads
6 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
4 Comment authors
Reinis RozitisVimbaArtis 🍏Krotow Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Krotow
Guest
Krotow

Gaidām Firefox aizliegumu Krievijā :P

Vimba
Guest
Vimba

Kas Krievijā būtu tik ļoti aizliegts, lai tā teiktu?

Artis 🍏
Guest
Artis 🍏

Šifrēšana, privātums, vārda brīvība, cilvēktiesības u.tml.

Vimba
Guest
Vimba

Nosauc piemērus, nevis abstrakcijas

Reinis Rozitis
Guest
Reinis Rozitis

Vimba, tepat pāris rakstus atpakaļ https://kursors.lv/2019/03/12/krievija-bloke-sifreta-e-pasta-protonmail-darbibu/

Par telegram epopeju ar tak būtu bijis kaut kas jādzird..

Ja vēl konkrētāk, var ielinkot konkrētus punktus likmdošanas izmaiņās..

Vimba
Guest
Vimba

Jā, par protonmail – ja tavā valstī sūtītu spridzināšanas draudus un tu nespēj atrast sūtītāju, jautājums ir vai tu bloķēsi attiecīgo saitu?
Un telegram, kur ir tieši problēma?
Ja ir laiks, labprāt uzmetīšu aci linkiem.
Jo es gluži nesaskatu neko nosodošu Krievijas darbībās. Varbūt labāk par wikileaks vēlies parunāt? No kuras valsts noplūda info par masu spiegošanu?

Reinis Rozitis
Guest
Reinis Rozitis

Šeit jau neviens neko “nenosoda” .. Krotow ņemot vērā iepriekšējo pieredzi par Krievijas reakciju un “risinājumiem” par līdzīgām tehnoloģijām (p2p kriptogrāfija) izteica pieņēmumu, ka šo Firefox pakalpojumu varētu sagaidīt līdzīgs liktenis. Tas, ka saskati kaut ko “nosodošu” tanī, jau ir Tevis paša interpretācija un nedaudz velk arī uz pašas Krievijas komunikāciju, kad viņiem jautā – “kapēc jūs taisat raķetes (filmiņas ar tām lidojot uz Kaliforniju), a bet amerikāņi jau arī.. Kapēc jūs iebrūkat tur un un tur? Mēs? Mēs tur neesam .. bet nu tie amerikāņi!”. utt utjprojām. Bet ja konkrēti par tehniskajām lietām, tad 2016 ~ gadā tika parakstītas… Read more »