No šodienas, izmantojot Google Maps, starp pārvietošanās iespējām Latvijā tiks rādīta arī iespēja nokļūt galamērķī ar Taxify.

„Kad cilvēki vēlas nokļūt galamērķī, un izmanto Google Maps pakalpojumu, viņiem ir svarīgi atrast piemērotāku un ērtāko veidu konkrētajam gadījumam. Reizēm vieglāk ir doties ar kājām, citreiz izmantot sabiedrisko transportu, dažreiz saprātīgākais ir izmantot taksometru vai kopbraukšanas pakalpojumus. Tieši tāpēc Taxify un Google Maps sadarbojas, lai sniegtu cilvēkiem vēl plašāku izvēli starp dažādām transporta iespējām,” uzsver Kārlis Ķezberis, Taxify reģionālais vadītājs Latvijā.

Meklējot labāko veidu, kā nokļūt galamērķī lietotnē Google Maps, turpmāk viens no piedāvātajām iespējām būs kopbraukšanas platformas, to skaitā arī Taxify. Izvēloties kopbraukšanu, Google Maps uzreiz norādīs arī aptuveno brauciena ilgumu un cenu. Izvēloties iespēju doties ceļā ar Taxify, lietotājs varēs atvērt Taxify lietotni uzreiz no Google Maps, ar jau ievadītu sākuma atrašanās punktu un galamērķi. Lai izmantotu pakalpojumu, lietotājam ir jābūt instalētai Taxify lietotnei savā tālrunī, to var atrast App Store vai Google Play.

5
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
3 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
5 Comment authors
Kristaps SkutelisBerisko (@Berisko)REALAISRudolfsas Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
as
Guest
as

Šis vienmēr ir šķitis interesanti – kad Yandex un Uber pārpirks šo reklāmas laukumu, tad būs cits, ne Taxify. Man rāda, ir OK, ērti!

Rudolfs
Guest
Rudolfs

Uber jau ir tajās valstīs, kur operē. Un ir bijis jau gadiem.

REALAIS
Guest
REALAIS

Nekas nebūs jāpārpērk. Tiks pielikti klāt citi maksātspējīgie.
Man Londonā rāda 3 šādas kompānijas.

Berisko (@Berisko)
Guest
Berisko (@Berisko)

Paskatijos Google Maps. Tās Taxify mašīnas ir tikai boti, kas braukā tev apkārt. Sekojot līdzi mašīnītem var redzēt, ka iebraucot tupikā momentāli pagriežas un brauc atpakaļ. Nezinu cik jēdzīga ir šī integrācija, ja nerāda takšus apkārt.

Kristaps Skutelis
Kursors.lv
Kristaps Skutelis

Neviens jau nesagaida, ka tie auto būs precīzi uz kartes. Cik saprotu, tad to nemaz privātuma dēļ nedrīkst darīt.