Pēdējos pāris gados GoPro īsti negāja ar galu kopā savilkšanu – kopš 2017. gada 3. ceturkšņa GoPro uzrādīja tikai zaudējumus. Tiek ziņots, ka HERO7 sērijas sporta kameras atgriezušas GoPro pie peļņas rādītājiem. 2018. gada pēdējos trīs mēnešos GoPro apgrozījis 377 miljonus dolāru, nopelnot 32 miljonus.

Tiek uzskatīts, ka GoPro lielākā neveiksme bija mēģinājums 2015. gada nogalē iekarot bezpilotu lidaparātu jeb dronu tirgu. Vairāki lēmumi un neveiksmes GoPro drona izveidē noveda uzņēmumu visai neapskaužamā finanšu situācijā.

GoPro paziņojis, ka sporta kameru ražošana tiks gada vidū daļēji pārcelta uz Meksiku, jo ASV tirdzniecības karš ar Ķīnu jūtami ietekmē gatavo produktu pašizmaksu.

GoPro HERO7 sērijas kameras tika izziņotas pagājušā gada septembrī. Te gan jāatzīst, ka HERO7 sērijas uzvaras gājienu kaldināja GoPro nešķīstais manevrs – iepriekšējo sēriju kameru ražošana un pārdošana tika pārtraukta, lai arī iepriekš GoPro pēc jaunu kameru izlaišanas samazināja veco modeļu cenas.

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Krotow Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Krotow
Guest
Krotow

Jā, dronu GoPro nevajadzēja taisīt. Citi to jau dara un krietni labāk. Taču stulbākais ko GoPro izdarīja – pārtrauca ražot kubveida Session modeļu līniju.

Krotow
Guest
Krotow

Ar dronu taisīšanu GoPro tiešām nogāja greizi. Būtu taisījuši tikai dronu kameras, ko viņi tiešām prot. Ļoti žēl, ka pārtrauca ražot Session kubveidīgos modeļus. Tagad tos vairs nevar nopirkt un esošo īpašnieki savējos ieķērušies ar zobiem un nagiem :)