Nebūs noslēpums, ka Sony viedierīču divīzija nav spējusi no sevis izvilināt konkurētspējīgus viedtālruņus jau vairākus gadus. Turklāt gandrīz vienmēr citi ražotāji, kas no Sony nopirkuši viedtālruņu kameru moduļus, spēj iegūt būtiski labākas fotogrāfijas.

Sagaidāms, ka šogad Sony grasās MWC 2019 norises laikā parādīt Xperia XZ4 viedtālruņa modeli ar pagaidām neizziņotu 52 megapikseļu kameras sensoru un gaišu f/1.6 objektīvu. Turklāt visi 52 megapikseļi nebūs uzķepināti virsū uz niecīga izmēra sensoriņa. Huawei Mate20 Pro jau šobrīd ir 1/1.7 collu kameras sensors, no Xperia XZ4 tiek gaidīts vēl kas izmēros dižāks.

Par 1/1.7 collu sensoram tuvumā esošie lielāka izmēra sensori ir 2/3 collas (aptuveni 8.8 x 6.6 mm) un 1/1.2 collas (aptuveni 13.3 x 10.6 mm). 41.3 megapikseļu 1/1.2 collas sensors jau bija Nokia 808 PureView viedtālrunī.

9
Leave a Reply

avatar
5 Comment threads
4 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
9 Comment authors
SkābeneMadara SauleNormunds.xIveta Kramiņa Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Gastons Gašpuitis
Guest
Gastons Gašpuitis

Beidzot būs vērts izvērtēt par atgriešanos no Samsung pie Sony. cerams ka cena nebūs 1.3k

Ivars Dzerve
Guest
Ivars Dzerve

Man jau arī šis beidzot liekas kā normāls kandidāts atgriezties atpakaļ pie Xperia, bet cena, gan jau, ka būs tie paši 1,3k

Kristīne Mežaka
Guest
Kristīne Mežaka

ļoti gaidu!

KKTK
Guest
KKTK

Parasti lielākie labumi bija tikai Ultra modeļiem.

Iveta Kramiņa
Guest
Iveta Kramiņa

Tikko nopērc XZ3, ziņas par XZ4. Labi, ka dzīves misija nav dzīties pēc jaunākā 😂 Bet nu nezinu vai telefona kamera jebkurā gadījumā spēj izdarīt to, ko fotoaparāts.

x
Guest
x

protams, ka nespēj – tāpēc nav vērts pārdzīvot par nopirkto zx

Normunds.
Guest
Normunds.

Es, sen pieturos pie Sony, dotajā brīdī XZ2 labākās bildes nevar būt Tādi kā, huavei Samsung nav tuvu un tās ir nesalīdzināmas lietas par izturību vispār nerunāsim izturīgāks tālrunis nemēdz būt Protams izturīgus ilgi lieto. Žēl ka pie mums nav parādījušies Panasonic ražojumi .

Madara Saule
Member
Madara Saule

Tas ir joks, vai kā?

Skābene
Guest
Skābene

Izturīgs bija Nokia 5110 nevis tavs xz2. Un vispār jābildē ar zenītu un īstu filmiņu nevis kaut kādiem digitālie draņķiem! :)