Nebūs noslēpums, ka Sony viedierīču divīzija nav spējusi no sevis izvilināt konkurētspējīgus viedtālruņus jau vairākus gadus. Turklāt gandrīz vienmēr citi ražotāji, kas no Sony nopirkuši viedtālruņu kameru moduļus, spēj iegūt būtiski labākas fotogrāfijas.

Sagaidāms, ka šogad Sony grasās MWC 2019 norises laikā parādīt Xperia XZ4 viedtālruņa modeli ar pagaidām neizziņotu 52 megapikseļu kameras sensoru un gaišu f/1.6 objektīvu. Turklāt visi 52 megapikseļi nebūs uzķepināti virsū uz niecīga izmēra sensoriņa. Huawei Mate20 Pro jau šobrīd ir 1/1.7 collu kameras sensors, no Xperia XZ4 tiek gaidīts vēl kas izmēros dižāks.

Par 1/1.7 collu sensoram tuvumā esošie lielāka izmēra sensori ir 2/3 collas (aptuveni 8.8 x 6.6 mm) un 1/1.2 collas (aptuveni 13.3 x 10.6 mm). 41.3 megapikseļu 1/1.2 collas sensors jau bija Nokia 808 PureView viedtālrunī.

9 komentāri

  1. Tikko nopērc XZ3, ziņas par XZ4. Labi, ka dzīves misija nav dzīties pēc jaunākā 😂 Bet nu nezinu vai telefona kamera jebkurā gadījumā spēj izdarīt to, ko fotoaparāts.

  2. Es, sen pieturos pie Sony, dotajā brīdī XZ2 labākās bildes nevar būt Tādi kā, huavei Samsung nav tuvu un tās ir nesalīdzināmas lietas par izturību vispār nerunāsim izturīgāks tālrunis nemēdz būt Protams izturīgus ilgi lieto. Žēl ka pie mums nav parādījušies Panasonic ražojumi .

Ir ko teikt?