Sagaidāms, ka jau nākamā gada martā tehnoloģiju entuziasti zaudēs vēl vienu e-pasta klientu – eksperimentālo Google Inbox. Tiesa, statistiski tas nebūs liels zaudējums, jo par Google Inbox zina visai šaurs potenciālo lietotāju loks, vēl mazāk izmanto Google Inbox.

Vairumu jaunās iespējas, kas Gmail nonāca pēdējos pāris gados, varēji vismaz pāris mēnešus iepriekš ieraudzīt Google Inbox. To skaitā bija atliktā e-pastu nosūtīšana un viedās atbildes uz e-pastiem. Google Inbox ir pieejams kā Android lietotne un arī e-pasts izmantojams tīmekļa pārlūkā.

Iepriekš par e-pasta klienta darbības izbeigšanu paziņoja Newton. Faktiski Newton bija gana dārgs rīks e-pasta apkalpošanai, kas nespēja aizķert daudzu saltās un ļoti skopās sirdis. Newton pēdējā bloga ierakstā paziņoja, ka kopējais klientu skaits bijis 40 000, kas it kā skan daudz, bet pat 50 dolāri gadā no katra rada tikai 2 miljonus dolāru, kas mūsdienu tehnoloģiju pasaulē ir sīknauda.

Reklāma

2
Leave a Reply

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
LANAs Recent comment authors
  Paziņot par jaunumiem  
jaunākie vecākie novērtētākie
Paziņot par
As
Viesis
As

Pavirši apskatot,man liekas loģisks solis! Ar ko gmail parastais mails atšķīrās no gmail inbox? Pavirši uzmetot aci internetam redzu tikai atšķirības pastkastes virsrakstos,nekā principiāli atšķirīga, kā dēļ būtu jāraud. Vai es kļūdos?

LAN
Viesis
LAN

Priekš atliktā epasta es izmantoju Gmass (vairāk paredzēts kā spama bombardēšanas rīks).