Mauļa! Pirms nepilna gada savā personīgajā blogā rakstīju par to, ka beidzot esmu atradis savu ideālo e-pasta klientu. Šodien šīs lietotnes izstrādātājs raksta, ka diemžēl ļaudis nav gatavi maksāt par šādu lietotni un jau 25. septembrī Newton e-pasta lietotnes darbība tiks apturēta. Lai arī saprotu, ka tas bija neizbēgami, tomēr šis notikums mani reāli apbēdina un pat sadusmo!

Vakar man bija iespēja uzrunāt jauniešus un diskusijā aizrunājāmies par tehnoloģijām, kas mums katram ir vissvarīgākās. Lai arī aiz loga savā otrajā pusē jau ir ieceļojis 2018. gads, secināju, ka viena no man vissvarīgākajām tehnoloģijām joprojām ir e-pasts. Ikdienā operēju ar vairākiem e-pasta kontiem un lielākā daļa manas saziņas notiek tieši šādā formātā. Tāpēc ir tikai loģiski, ka raugos pēc risinājumiem, kas man var optimizēt darbības ar e-pastiem.

Newton e-pasta burvība bija kvalitatīvais izpildījums uz dažādām platformām. Proti, Newton lietotni varēju uzstādīt uz sava Windows vai Mac datora un pievienot tajā visus manus e-pasta kontus. Pēc tam uzstādu lietotni uz Android vai iOS mobilās ierīces, piesakos servisā un dažu mirkļu laikā arī mobilajās ierīcēs automātiski ir nosinhronizējušies visi mani citās ierīcēs izmantotie e-pasta konti, e-pasti, paraksti un iestatījumi. Prieks un laime, kam šobrīd nav nevienas pašas līdzvērtīgas alternatīvas.

Kādu e-pasta klientu lieto tu?

Skaidrs, ka 25. septembrī sēdēšu pie salauztas manas mīļākās mantiņas un būs jādomā par tuprmāko rīcību. Vai tiešām jāatgriežas pie smagnējā Microsoft Outlook? Kādas vēl līdzīgas e-pasta alternatīvas eksistē? Ko tu lieto?

50
Leave a Reply

avatar
30 Comment threads
20 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
31 Comment authors
Kristaps SkutelisJanis AlksnisAntons BurkevicsPēteris KārkliņšVieds Recent comment authors
  Subscribe  
newest oldest most voted
Notify of
Kaspars B.
Guest
Kaspars B.

Gmail (web+android).. + pasts iekš w10 mājas pc ar kalendāra sihronizāciju utt.. darbā Thunderbird.

As
Guest
As

Lietoju Bluemail.
Ieteica gmail vietā, ko biju lietojis līdz šim. Outlook uz datora patīk,kāpēc nelietoju uz androīda,nesaprotu. Kas nepatika gmail,neatceros.
Bluemail ir ok, syncoju ar gmail un inbox kontiem. Dažreiz gan nokaras,dažreiz neatrod vecus mailus,bet nebrīnītos,ja kontu settingi pie vainas. Vai ieteiktu citiem? Iespējams,bet izvairos kko ieteikt citiem. Un baidos arī pats kautko mainīt,jo čakarēties ar kontu uzstādījumiem un pierašanu pie kautkā jauna, nevelk.

Jānis R
Guest
Jānis R

outlook.lv primārais tagad ar reklāmas bļoķētājiem, protams es neuzticos datu drošībai sūtot bezjēdzīgos cv,

Maple
Guest
Maple

Gmail un tikai stock gmail uz androida un PC.
Centos pāriet uz Outlook (darbs spieda), nu šausmīgi nē ērti…
Pēc Gmail, nav iespējams…, tagad arī darbs izmanto Gmail!

Kārlis Eniņš
Guest
Kārlis Eniņš

Darbā Gmail webiskā versija + Gmail android app.
Mājās thunderbird vairākiem epastiem +Gmail android app

Gan webisko, gan thunderbird skaisti var sakonfigurēt pēc sirds patikas

dssgh4386
Guest
dssgh4386

Uz telefona bluemail, uz datora thunderbird un gmail web

KKTK
Guest
KKTK

OSX Mail ir tik ērts un funkcionāls, ka izdara pilnīgi visu nepieciešamo!
Ja maili jālasa Linux vai M$, tad lietoju meilu Web versijas.
Androīdā nav epasta. Principa pēc nelasu.

Klāvs
Guest
Klāvs

Outlook + kalendārs, onedrive un kontakti viss vienuviet, pieradums kopš pirmā WP telefona, un jau kādu laiku to visu lietoju arī uz androida.

edzuslv
Guest
edzuslv

Thunderbird

Artūrs
Guest
Artūrs

Es lietoju Spark

Gints Murans
Guest
Gints Murans

Outlook + Apple Mail on iPhone. Bet apsveru domu pārlikt arī pēdējo uz Outlook.

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Hmm, tiešām uz iPhone domā pāriet uz Outlook? Es kaut kad agrāk, kad vēl lietoju iPhone, arī biju izmēģinājis Outlook, bet beigās tomēr man nepatika, ka kopumā Mail, lai arī iespēju ziņā knapāks, tomēr darbojas labāk.

Gints Murans
Guest
Gints Murans

Man Mail aplikācijā nenormāli tracina, ka nav dzēšanas pogas un lai izdzēstu jālieto Move to -> Trash.

Artis
Guest
Artis

Kā nav? Pavelc un ir.comment image

Gints Murans
Guest
Gints Murans

Ko darīt, ja vairākus vienlaicīgi jāizdzēš? Pēc šī raksta aizgāju parakāties pa googli un atradu kā uzlikt, lai parādās trash poga, uz mobilā man parasti vajag nevis arhivēt, bet izdzēst spamu, un nevajadzīgus programēšanas erroru e-pastus.

Artis
Guest
Artis

Vairākus vienlaicīgi: augšā, pa labi “edit”, tad “Mark all” vai izvēlies dažus ko dzēst, tad apakšā “delete”.

Gints Murans
Guest
Gints Murans

Pirms nebiju settingos nomainījis “Move discarded messages into” uz “Deleted Mailbox” man tur rādījās Archive. Tagad ir kā vajag.

Janis Alksnis
Guest
Janis Alksnis

Mani, kā abonentu, neviens nav informējis…. No kurienes šāda informācja?

Janis Alksnis
Guest
Janis Alksnis

atradu sēru vēsti viņu lapā

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Es par šo uzzināju tikai no ziņu blogiem/lapām. Pēc tam atradu uzņēmuma vadītāja atvadu vēstuli viņu Medium blogā (otrais links rakstā). Epasts vēl nebija, bet domāju, ka būs drīzumā.

Janis Alksnis
Guest
Janis Alksnis

šodien ir pirmā reize, kad vēlos, kaut nebūtu atvērsis kursoru… :(

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Piedod, man pašam šī ziņa no rīta bija šoks. Nu tāds sagaidāms šoks, kas nepārsteidz, bet tāpat nepatīkami. Eh, būs jāmeklē cits risinājums, bet pilnīgi visi būs sliktāki par Newton. Šovakar būs jāpiedzeras.

Gints Murans
Guest
Gints Murans

Epasta klienta dēļ? Tad jau labāk tāpat bez iemesla. :D

Janis Alksnis
Guest
Janis Alksnis

Piedzerties, protams, ir pārspīlēti… Tomēr, arī mani interesē alternatīvas… Prasības iepriekšējās…. Android/Ios/Windows epasta klients, kas katrai iekārtai nav jākonfigurē atseviški. Zinu, newton mani ir sabojājis, esmu kļuvis slinks…

Gints Murans
Guest
Gints Murans

Man savukārt vajag tādu, kas atbalsta MS Exchange. Outlookam nepatīk, ka atzīmētie e-pasti neiezīmējas visa līnija, bet tikai mazs taisnstūris vienā malā, ko nevar diezko ieraudzīt. Vakar patestēju Thunderbird, bet, protams, nav Exchange. iPhone Mail tikko atradu kur uzlikt Archive vietā Trash pogu.

Uz Apple iekārtām alternatīva ir Airmail. Te var tikt pie beta versijas – https://rink.hockeyapp.net/apps/84be85c3331ee1d222fd7f0b59e41b04#_=_

Krotow
Guest
Krotow

Darbā šobrīd Outlook piespiedu kārtā. Citur Gmail un minimāli – Inbox.lv/IMAP ar Thunderbird kā pasta klientu datorā un Gmail telefonā abiem.

Noris
Guest
Noris

Gmail Android un Thunderbird uz Win 10. No iešūtā Mail nācās atteikties, lai parakstu var formatēt ar visiem korporatīvajiem bling-bling. Bet tā vizuāli šķita pārskatāmāks. Labprāt parakstītos patestēt ko ērtāku ar logo iespējam parakstā.

Brutto
Guest
Brutto

Thunderbird (pievienoti yahoo, gmail konti) un WEB. Uz Linux dažādi e-pasta klienti pamēģināti tikai garāmejot.
2000. gadu sākumā “The Bat!” pamēģināju, bet tā kā tas maksas produkts, tad tas tikai uz īsu brīdi pabija uz kompja. Nezinu cik labs tas ir tagad.

Maris Arbidans
Guest
Maris Arbidans

Gadiem un šobrīd ikdienā lietoju Spark! Kā alternatīvu iesaku Outlook. Abi lieliski!

Puika
Guest
Puika

Es protams zinu, ka vairāku klientu e-pastus var apvienot vienā, bet es kā vecs buks esmu konservatīvs šajā jautājumā un lietoju katrai e-pasta adresei savu klientu. Varu iedalīt savus e-pasta klientus 3 grupās: 1. Primārais e-pasts, ko norādu visiem un visaktīvāk lietoju: icloud (mail aplikācija), (tur man ir 2 e-pasta adreses). 2. Vidēji bieži lietoti e-pasti, bet principā tie ir palikuši no agrākiem laikiem: yahoo, inbox.lv un gmail. 3. E-pasti, ko esmu norādījis tikai dažādās lietotnēs un līdz ar to lietoju retāk: gmx.com; aol.com; mail.com; outlook.lv(com); yandex.com; protonmail un gan jau vēl kādi, ko uzreiz neatceros. Baigi daudz gan sanāk.… Read more »

Vixpix
Guest
Vixpix

Ilgi meklēju androīdam, līdz atradu Nine. Maksas gan, bet ļoti labs

Toms
Guest
Toms

Es šo problēmu esmu atrisinājis uz nenotiektu laiku.

Lietoju Gmail Web versiju, kurai ir pieslēgti 3-4 papildus e-pasti un tiem ir salikti atsevišķi “lable”, lai var atpazīt. Tas vienlīdz smuki darbojas gan web versijā, gan defaltaja Gmail lietotnē. Kā jau iepriekš minēju – šis ir pagaidām risinājums un nenoteiktu laiku un labākā opcija pašreiz. Bet tas īsti neder visās opcijās.

Par Newton žēl. Domāju, ka viņi būtu bijuši dzīvotāji, ja gada maksa būtu kādi 20 eiro.

As
Guest
As

Vai es pareizi sapratu,ka tas mirstošais epasta klients paškonfigurējās uz katras OS platformas vienādi? Ar to domājot: novilku app, ielogojos un mails savilka pastus no gmail.com, outlook.com, inbox.lv, privatemail.lv etc ņemot vērā katra pasta izejošo/ienākošo portu settingus un konfigurācijas attiecībā uz katalogu sadali???
Jo pašreiz lielākais pain ir pie katras jaunas ierīces, jāiet, jāmeklē inbox.lv, gmail.com, privāto un darba pasta konfigurācijas, serveru settingi etc, kas aizņem dažreiz stundas,jo netrāpi piemēram ar imap.inbox.lv vai pop.inbox.lv un to atbilstošajiem portiem, jākonfigurē pāradresācijas, mapīšu struktūra, dzēšanas nosacījumi etc. Tad bieži vieglāk ir 1.nemainīt telefonus, 2.nemainīt datorus, 3.lietot epastu web versijas, katram pastam savu

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Jā, tieši tā. Vienā ierīcē sabaksti kontus un tad pārējās atliek tikai ielogoties Newton servisā un tas dažu mirkļu laikā sasinhronizēs gan e-pasta kontus, to iestatījumus, gan pašus e-pastus.

Guntis
Guest
Guntis

Lietoju gmail.
Man liekas ļoti ērts risinājums. Kopā 3 konti uzlikti: darba, 2 personīgie.

Artis
Guest
Artis

Uz Mac Apple Mail. iPhonā Apple Mail. Kopā 8 e-pastu konti.

Janis Mirkis
Guest
Janis Mirkis

Lietoju thunderbird. Manuprāt labāks par outlook.

nr71
Guest
nr71

Gmail aplikācija, manuprāt, ir neglīta un neērta visos aspektos un platformās. Outlook PC ļoti laba, Office Outlook ideāla. Tiesa gan, savā Android, bāzē lietoju BlueMail, jo neko ērtāku un vizuāli pievilcīgāku neesmu sastapis. Perfekti sinhronizē visus kontus. Android Outlook tomēr nē. Pat nav īsta argumenta, bet nepatīk un viss. Varbūt tādēļ, ka BlueMail ir galīgi labs.

digitalk
Guest
digitalk

kas ir Outlook PC?

nr71
Guest
nr71

Iebūvētais Windows Mail klients.

Dāvids
Guest
Dāvids

Thunderbird

xl
Guest
xl

Šitā uzdāvināt visas paroles kaut kādam serivam. Ehh..

Kristaps Skutelis
Guest
Kristaps Skutelis

Kuram?

Vieds
Guest
Vieds

gmail var visus kontus pieslēgt, ko arī pats lietoju..

Janis Alksnis
Guest
Janis Alksnis

datums pagājis. serviss strādā… kāds kaut ko zin vairāk?

Pēteris Kārkliņš
Guest
Pēteris Kārkliņš

Thunderbird. Uz telefona tikai Gmail app

Antons Burkevics
Guest
Antons Burkevics

Starp citu ir labas ziņas – Newton ir atkal atpakaļ kopš 5.februāra.