Reklāma

Konkurss: Laimē Nokia 5.1

Jaunākie raksti

Dizaina nozīme e-veikala izveidē un biežāk pieļautās kļūdas

Kopā ar mājaslapu izstrādes platformu “Mozello” esam jau labi pastrādājuši, iepazīstinot ar veiksmīgas e-komercijas pamatiem, kā arī mēģinājuši saprast,...

Apple Pay bezkontakta norēķini no šodienas pieejami arī Luminor klientiem

Luminor banka no šodienas saviem klientiem piedāvā norēķinus ar Apple Pay – drošu norēķinu veidu ar iPhone un Apple Watch,...

Tesla plāno arī Norvēģijā “Supercharger” uzlādi piedāvāt konkurentu elektroauto

Elektroauto ražotājs Tesla plāno paplašināt šogad aizsākto pilotprogrammu, kas paredz piedāvāt uzlādi "Supercharger" punktos jebkura ražotāja elektriskajai mašīnai. Kā...

Donalda Trampa sociālo mediju kompānija paziņo, ka piesaistījusi 1 miljardu dolāru

Oktobra otrajā pusē rakstījām par to, ka Donalds Tramps pēc neveiksmes ar savu blogu radījis jaunu sociālo mediju "TRUTH...

Rīgas pašvaldība atbalstīs “SimpleCharge” elektroauto uzlādes staciju testēšanu Ķīpsalā

Noslēdzoties projektu konkursam, Rīgas valstspilsētas pašvaldības programmas “Atbalsts tehnoloģiju uzstādīšanai Viedpilsētas tehnoloģiju pilotteritorijās” līdzfinansējumu inovatīvu tehnoloģiju uzstādīšanai un izmēģināšanai...

Sveiki, Kursors.lv lasītāji! Kādu laiciņu pie mums nav bijis konkurss, tāpēc šodien situāciju labosim un sadarbībā ar Nokia telefonu izstrādātāju HMD Global esam jums sarūpējuši lādzīgo Nokia 5.1 viedtālruni.

Par lādzīgu šo telefonu es vēlos nosaukt tāpēc, ka tas nemaksā pārlieku daudz (ap 200 eiro), tomēr piedāvā tīru un nasku Android One, pieklājīgu tehnisko aprīkojumu un kvalitatīvu korpusu. Nav liela māka tirgot telefonus par 1000 eiro un ir svarīgi piedāvāt kvalitatīvus produktus arī zemākās cenu kategorijās. Un, manuprāt, šoreiz Nokia tas ir izdevies.

Konkursa mehānika ir līdzīga tiem, ko esam organizējuši iepriekš. Būs jāatbild uz dažiem jautājumiem par šo telefonu un papildus lozes varēsi iegūt veicot dažas citas mums noderīgas darbības. Konkursā var piedalīties līdz šīs nedēļas noslēgumam un nākamās nedēļas sākumā izziņošu laimīgo, kas mājās dosies ar feino Nokia 5.1 viedtālruni. Veiksmīgi!

Reklāma

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
10 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
06.11.2018 17:48

Cik labi, ka es klausos Apple Podcasts. 😏😜

E
06.11.2018 18:09

Oops, this is embarrassing. Seems we’ve run into a technical problem.
Please forgive us. We’ve been notified about this issue, and we’ll try to remedy the situation as soon as possible.

In the meantime, you can try hitting the ‘Back’ button in your browser to return to the previous page, or you can click here to visit our homepage.

Thanks!
The PromoSimple Team

Kristaps Skutelis
06.11.2018 20:14
Reply to  E

Mirkļa vājums sistēmai? Tagad tiki galā? :)

Andris
06.11.2018 19:36

God. autor! Vai varētu, lūdzu, palūgt detalizētāku pamatojumu vai skaidrojumu Jūsu minētajam, ka: “Nav liela māka tirgot telefonus par 1000 eiro….”?

Kristaps Skutelis
06.11.2018 20:17
Reply to  Andris

Tas bija tāds kā mājiens ar mietu tiem ražotājiem, kas ir iedomājušies, ka ir OK tirgot telefonus par tādu milzu naudu. Protams, zināmu māku šādu produktu mārketēšanā vajag, jo veselais saprāts cilvēkam tomēr traucē veikt šādus pirkumus.

Es vairāk gribēju tajā teikumā pateikt, ka ir krietni lielāka nozīme tieši sakarīgiem budžeta klases telefoniem, jo tie ir tie, kurus lietos 90% cilvēku. Un te viss paliek pavisam sarežģīti, jo vajag gan pielasīt aktuālus dzelžus (lai telefons nav izmetams pēc gada), gan neapaudzēt tos ar dažādām mārketinga, izplatīšanas un atbalsta izmaksām. Tas, lūk, ir sarežģīti.

Tadeušs Lopiņš
07.11.2018 09:01

Svarīgākais ir zīmols, piemēram, DiePhone ir pārņēmis Nokia stafeti lauciņā „Connecting people”, savukārt, piemēram, Samsung ražo šķiršanās telefonus – ir vairākas prasības tiesā pret Samsung, jo vīrs uzdāvināja sievai S9 modeli, bet sieva aizvainojumā iesniedza šķiršanās pieteikumu, kas radīja zaudējumus un morālas ciešanas vīram, kurš tos prasa atlīdzināt Samsung. Arī Youtube ir miljoniem klipu atrodami, kas notiek, ja meitenei uzdāvina Samsung telefonu. Nekas labs nenotiek – puņķi, asaras un naids līdz kapa malai. Tāpēc telefona izvēlē svarīgākais ir zīmols, tehniskie rādītāji un cena ir 666. vietā.

Klāvs
07.11.2018 14:22

Zīmols jau nav pie vainas, šķiršanās ir neizbēgama, ja vīrs nesaprot, ko sieva vēlas, vai nu ņirgājas :D ,bet vieglāk jau ir, ja ir ,ko vainot.

Kristaps Skutelis
07.11.2018 14:57
Reply to  Klāvs

Man arī liekas, ka telefons nav noteicošais aspekts šķiršanās gadījumos :) Un ja ir, tad labāk arī šķirties laicīgi nekā dzīvot kopā ar šādu ķertu cilvēku.

Bet ja runājam par tēmu, tad atkal mans novērojums ir tāds, ka arvien biežāk Samsung un nu arī Huawei dārgā gala telefoni tiek uzskatīti par kaut ko krutu un stilīgu. Tāpēc nevar teikt, ka tikai aifoni mūsdienās skaitās iekārojami.

Krotow
07.11.2018 18:47
Reply to  Klāvs

Telefons vnk bija pēdējais piliens. Taču notikums kā tāds ir amizants.

Kristaps Skutelis
12.11.2018 10:32

Esmu izlozējis konkursa uzvarētāju, nosūtījis viņam e-pastu (pārbaudiet savas pasta kastes) un līdzko viņš atbildēs, izziņošu šī cilvēka vārdu. Paldies visiem, kas piedalījās konkursā! :)

Reklāma
Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: