web analytics

Konkurss: Laimē Nokia 5.1

Jaunākie raksti

Apsardzes uzņēmuma darbinieks pieslēdzies novērošanas kamerām, lai vērotu kailas sievietes

Kāds nu jau bijušais apsardzes firmas ADT darbinieks pieķerts pārkāpumos, kad izmantojot uzņēmuma resursus un iespējas, viņš ir pieslēdzies...

Microsoft Edge pārlūks informēs lietotājus par noplūdušām parolēm

Microsoft interneta pārlūkprogramma Edge, kas ir ieguvusi savu otro elpu un popularitātes pieaugumu pēdējā laikā, tagad saviem lietotājiem sniegs...

ASUS iepazīstina ar ProArt Display PA278CV monitoru

ASUS izziņojis ProArt Display PA278CV monitoru, kas spēj attēlot 100% no sRGB un arī Rec 709 krāstelpas, šis 27...

“Boeing” līdz 2030. gadam sola piegādāt lidmašīnas, kas spēj lidot ar 100% biodegvielu

Viens no pasaules lielākajiem lidmašīnu ražotājiem "Boeing" paziņojis, ka uzņēmums līdz 2030. gadam plāno izstrādāt un piegādāt lidmašīnas, kas...

Bolt nāk klajā ar Bolt franšīzi un paziņo par plāniem ienākt Āzijas un Latīņamerikas tirgos

Mobilitātes platforma Bolt nāk klajā ar Bolt franšīzi, lai nodrošinātu pieejamus, ērtus un atbildīgus pilsētas transporta un piegādes pakalpojumus...Sveiki, Kursors.lv lasītāji! Kādu laiciņu pie mums nav bijis konkurss, tāpēc šodien situāciju labosim un sadarbībā ar Nokia telefonu izstrādātāju HMD Global esam jums sarūpējuši lādzīgo Nokia 5.1 viedtālruni.

Par lādzīgu šo telefonu es vēlos nosaukt tāpēc, ka tas nemaksā pārlieku daudz (ap 200 eiro), tomēr piedāvā tīru un nasku Android One, pieklājīgu tehnisko aprīkojumu un kvalitatīvu korpusu. Nav liela māka tirgot telefonus par 1000 eiro un ir svarīgi piedāvāt kvalitatīvus produktus arī zemākās cenu kategorijās. Un, manuprāt, šoreiz Nokia tas ir izdevies.

Konkursa mehānika ir līdzīga tiem, ko esam organizējuši iepriekš. Būs jāatbild uz dažiem jautājumiem par šo telefonu un papildus lozes varēsi iegūt veicot dažas citas mums noderīgas darbības. Konkursā var piedalīties līdz šīs nedēļas noslēgumam un nākamās nedēļas sākumā izziņošu laimīgo, kas mājās dosies ar feino Nokia 5.1 viedtālruni. Veiksmīgi!

10 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
10 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
houdshwick

Cik labi, ka es klausos Apple Podcasts. 😏😜

E

Oops, this is embarrassing. Seems we’ve run into a technical problem.
Please forgive us. We’ve been notified about this issue, and we’ll try to remedy the situation as soon as possible.

In the meantime, you can try hitting the ‘Back’ button in your browser to return to the previous page, or you can click here to visit our homepage.

Thanks!
The PromoSimple Team

Kristaps Skutelis

Mirkļa vājums sistēmai? Tagad tiki galā? :)

Andris

God. autor! Vai varētu, lūdzu, palūgt detalizētāku pamatojumu vai skaidrojumu Jūsu minētajam, ka: “Nav liela māka tirgot telefonus par 1000 eiro….”?

Kristaps Skutelis

Tas bija tāds kā mājiens ar mietu tiem ražotājiem, kas ir iedomājušies, ka ir OK tirgot telefonus par tādu milzu naudu. Protams, zināmu māku šādu produktu mārketēšanā vajag, jo veselais saprāts cilvēkam tomēr traucē veikt šādus pirkumus.

Es vairāk gribēju tajā teikumā pateikt, ka ir krietni lielāka nozīme tieši sakarīgiem budžeta klases telefoniem, jo tie ir tie, kurus lietos 90% cilvēku. Un te viss paliek pavisam sarežģīti, jo vajag gan pielasīt aktuālus dzelžus (lai telefons nav izmetams pēc gada), gan neapaudzēt tos ar dažādām mārketinga, izplatīšanas un atbalsta izmaksām. Tas, lūk, ir sarežģīti.

Tadeušs Lopiņš

Svarīgākais ir zīmols, piemēram, DiePhone ir pārņēmis Nokia stafeti lauciņā „Connecting people”, savukārt, piemēram, Samsung ražo šķiršanās telefonus – ir vairākas prasības tiesā pret Samsung, jo vīrs uzdāvināja sievai S9 modeli, bet sieva aizvainojumā iesniedza šķiršanās pieteikumu, kas radīja zaudējumus un morālas ciešanas vīram, kurš tos prasa atlīdzināt Samsung. Arī Youtube ir miljoniem klipu atrodami, kas notiek, ja meitenei uzdāvina Samsung telefonu. Nekas labs nenotiek – puņķi, asaras un naids līdz kapa malai. Tāpēc telefona izvēlē svarīgākais ir zīmols, tehniskie rādītāji un cena ir 666. vietā.

Klāvs

Zīmols jau nav pie vainas, šķiršanās ir neizbēgama, ja vīrs nesaprot, ko sieva vēlas, vai nu ņirgājas :D ,bet vieglāk jau ir, ja ir ,ko vainot.

Kristaps Skutelis

Man arī liekas, ka telefons nav noteicošais aspekts šķiršanās gadījumos :) Un ja ir, tad labāk arī šķirties laicīgi nekā dzīvot kopā ar šādu ķertu cilvēku.

Bet ja runājam par tēmu, tad atkal mans novērojums ir tāds, ka arvien biežāk Samsung un nu arī Huawei dārgā gala telefoni tiek uzskatīti par kaut ko krutu un stilīgu. Tāpēc nevar teikt, ka tikai aifoni mūsdienās skaitās iekārojami.

Krotow

Telefons vnk bija pēdējais piliens. Taču notikums kā tāds ir amizants.

Kristaps Skutelis

Esmu izlozējis konkursa uzvarētāju, nosūtījis viņam e-pastu (pārbaudiet savas pasta kastes) un līdzko viņš atbildēs, izziņošu šī cilvēka vārdu. Paldies visiem, kas piedalījās konkursā! :)

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: