Reklāma

Tesla pārtrauc bezmaksas Supercharger uzlādes iespējas

Jaunākie raksti

Pebble pulksteņa radītājs vēlas piedāvāt mazāka izmēra Android viedtālruni

Kādreiz vēl Sony veidoja maza izmēra Android viedtālruņus ar flagmaņa cienīgu specifikāciju, bet nu gandrīz vienīgā iespēja tikt pie...

Arī LMT pagarina iespēju ukraiņu bēgļiem izmantot bezmaksas mobilos sakarus

LMT pagarina iespēju Ukrainas iedzīvotājiem, kuri atrodas Latvijas teritorijā, vēl uz 90 dienām turpināt izmantot bezmaksas mobilo sakaru pakalpojumus. “Jau...

“Moskvičs” atdzims uz ķīniešu radītas platformas

Jau iepriekš esam rakstījuši, ka Renault pilnībā atstāj Krievijas tirgu, savukārt Renault rūpnīca Maskavā tiks izmantota, lai tur atdzīvinātu...

Withings izziņo jaunu klasiska stila viedpulksteni ScanWatch Horizon ar 30 dienu darbības laiku

Zīmols Withings ir zināms ar dažādām elektroniskajām ierīcēm, kuras palīdz mums sekot līdzi savai veselībai. Tagad produktu klāstu papildinājis...

Audi jaunākajos modeļos tagad piedāvā Apple Music atbalstu

Vācu autoražotāja Audi mašīnu īpašnieki tagad var izmantot Apple Music pakalpojumus savu mašīnu multimediju sistēmā pa taisno, proti, nav...

Paziņots, ka elektrisko automašīnu ražotājs Tesla beidzot pārtrauc iespēju bez maksas veikt automašīnas uzlādi ar Supercharger lādētājiem. Iepriekš bija paredzēts, ka bezmaksas Supercharger uzlādes tiks pārtrauktas jau šī gada sākumā.

Ja iegādāsies Model S, Model X vai Model 3 Performance, Tesla tev piešķirs 100 dolārus, kas izmantojami Supercharger uzlādes tīklā. Parastajiem Tesla Model 3 auto nepienākas pat šāds bonuss.

Nav arī nekāds brīnums, ka Tesla investori vēlas atteikties no bezmaksas bonusiem, jo Tesla vēl arvien nespēj uzrādīt nākotnes plānus, kur uzņēmums beidzot sāktu pelnīt. Tesla lielākā problēma ir nespēja saražot pietiekamu automašīnu daudzumu. Pircēji stāv rindā pēc Tesla automašīnām visai garās rindās. Tiek uzskatīts, ka Tesla Model 3 automašīnu ražošanas ātrums ir zem 2000 auto nedēļas laikā.

Reklāma

9 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
9 komentāri
vecākie
jaunākie novērtētākie
Inline Feedbacks
View all comments
Mārtiņš Vācietis
18.09.2018 12:49

Kaut kāds nepilnīgs tavs raksts:

https://twitter.com/elonmusk/status/1041793769106853888

Un rindā stāvēšana ir jebkuram pasūtījuma auto!

P.S. par ražošanu
Atšķirība tāda, ka piemēram VW saražo viņuprāt populāru komplektāciju golfam un tad piestumj pilnus stāvlaukumus, bet kad kāds grib dīzeli ar DSG, atpakaļskata kameru, apsildāmu vējstiklu, tā jāgaida vismaz 3 mēneši!

Kas ir rentabli, saražot nenormālu kvantumu, ko pēc tam spiesti pa pašizmaksu tirgot, vai ražot to, kas ir pasūtīts?

As
19.09.2018 09:24

Pagaidām izskatās,ka saražot pilnus stāvlaukumus un AR PEĻŅU,nevis pašizmaksu ir izdevīgāk pārdot, jo VW ir plusos,Tesla mīnusos

Reinis Rozitis
19.09.2018 09:53
Reply to  As

Salīdzināt jau var. bet nu tā jocīgi sanāk – uzņēmums, kas darbojas jau gandrīz gadsimtu (un tāpat kāpj uz grābekļiem, piem Phaeton un tagad ..) ar tādu, kurš reāli sācis kaut ko likt kopā pirms 5 gadiem (+ar vadītāju, kas taisa ugunsmetējus un uzpipē zalīti).

Otrs, VW vēl ir priekšā dīzeļgeitas ķeska, kas varbūt nesaistās tieši ar ražošanas principiem, bet peļņu gan ietekmēs ..

individs
19.09.2018 10:17
Reply to  Reinis Rozitis

attieksme nevietā Tev pret Elonu, ugunsmetējs 24 stundu laikā nopēlnīja vairāk, kā puse Latvijas uzņēmumu, to pastāvēšanas laikā, zāli viņš pīpēja štatā, kur tas ir atļauts un ja Tev joprojām ir saglabājusies padomju idealoģija par marihuānu, kā narkotiku, ko lieto degradējušies cilvēki, tad ieteiktu Tev paskatīties uz pasauli plašāk un iegūt informāciju ārpus Delfiem.

Reinis Rozitis
19.09.2018 11:56
Reply to  individs

Tas bija tikai humors, nevajag tik ļoti iespringt uz visu un ja pats paskatītos “plāšāk”, tad komentārs ir par labu Teslai ..

x
19.09.2018 17:47
Reply to  individs

Man liekas Tev mazāk vajag pīpēt to zaļo, ja nespēj “filtrēt” kāda rakstīto…
Tur pat zilonim skaidrs, ka rakstītais par “Teslu” ir kompliments un nevis otrādi…

Jukums
20.09.2018 21:57
Reply to  As

Ekonomikas eksperti, varbūt VW ir teju 100 gadus sens uzņēmums un Tesla knapi 20 gadus jauns uzņēmums, kuram jācīnās par vietu tirgū ar lielajiem koncerniem un tāpēc vēl nav peļņas?

KKTK
19.09.2018 15:20

Pat paši VW nepēj noticēt, kāpēc cilvēkiem vēl jo projām vajag dīzeļgeitu savā pagalmā.

LAN
19.09.2018 07:20

Tesla saražo aptuveni 1000 model 3 dienā.
https://www.teslarati.com/tesla-model-3-production-surpasses-6k-per-week/
Kā arī par uzlādes tīkla lietošanu vecajām Teslām tā maksa netiks iekasēta arī komerciāliem mērķiem (pirms kāda pus gada parādījās izmaiņas, kuras liedz komercklientiem izmantot uzlādes tīklu (attiecās uz jaunām automašīnām)).

Reklāma