web analytics

Hyundai sāk piedāvāt 7 gadu automašīnas garantiju bez nobraukuma ierobežojuma

Jaunākie raksti

Uzņēmējus aicina 10 dienās ekspertu vadībā izveidot interneta veikalus

No 28. janvāra līdz 8. februārim Kurzemes Biznesa inkubators sadarbībā ar Digitālo mārketinga fabriku un Mozello mājas lapu izstrādes...

Kursors.lv kopā ar Citadeli informēs par fintech jaunumiem

Ar prieku paziņoju, ka Kursors.lv uzsāk sadarbību ar Citadeles banku un visa gada garumā kopā informēsim par svarīgo finanšu...

Saruna ar Mārtiņu Bērziņu par Covid-19 ietekmi uz finanšu tehnoloģiju attīstību

Domāju, ka tikai retais spēja paredzēt, kāds tieši izvērtīsies 2020. gads un kā sākontēji tālajā Ķīnā radies COVID-19 vīruss...

Star FM “Zoopastas” tehnoloģiju rubrika #401 (21.01.2021)

21. janvāra radio Star FM rīta programmas Zoopasta tehnoloģiju rubrikas ieraksts. Kā klausīties Star FM tehnoloģiju ziņas? Katru ceturtdienu uzreiz...

Microsoft sadarbosies ar General Motors un investē autonomās braukšanas uzņēmumā Cruise

Tehnoloģiju uzņēmums Microsoft noslēdzis ilgtermiņa sadarbību ar autobūves uzņēmumiem General Motors, Honda un vēl citiem, lai investētu vairāk nekā...Līdz šim Hyundai piedāvātā garantija –  pieci gadi bez nobraukuma ierobežojuma, ir bijusi viena no vislabākajām jauno automašīnu garantijām tirgū. Šī gada aprīlī Hyundai savam jaunākajam un populārākajam modeļu klāstam – i30, i30 wagon, i30 fastback un Hyundai i30N sāka piedāvāt līdz šim nebijušu garantiju – 7 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma. Ņemot vērā klientu lielo interesi no šī gada 1.septembra Hyundai saviem turpmākajiem jaunajiem modeļiem nodrošinās pagarināto septiņu gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma. Pagarinātā garantija ir spēkā jaunākajām 2019.gada automašīnām, kā piemēram atjaunotajam Hyundai Tucson un Hyundai i20.

“Hyundai vēlas saviem klientiem Igaunijā, Latvijā un Lietuvā piedāvāt labāko garantiju tirgū,” stāsta Hyundai Motor Finland un Baltic izpilddirektors Esa Kurikka. “Mūsu klienti ļoti novērtē gada sākumā piedāvāto 7 gadu garantiju bez nobraukuma ierobežojuma visiem četriem Hyundai i30 saimes modeļiem, tāpēc mēs esam gandarīti paziņot, ka pagarināto garantiju nodrošinām arī jaunākajam Hyundai modeļu klāstam. Septiņu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma simbolizē Hyundai automašīnu uzticamību.”

Jaunākais automašīnu klāsts Eiropā

Hyundai iepazīstina ar jaunāko automašīnu klāstu Eiropā, 2018. gada laikā atjaunojot 90 % modeļu. Piemēram, tikko Baltijas tirgū ir ieradies jaunais i20 un jaunais Tucson. Rudenī gaidāmi vēl citi interesanti jaunumi, piemēram, pilnīgi elektriskais SUV modelis Kona electric, pilnīgi jaunais un progresīvais modelis Santa Fe, kā arī atjauninātais i30-klāsts.

Hyundai klāsts ir patiešām ļoti plašs un daudzpusīgs, un tieši šobrīd ienāk daudz jaunu modeļu. “Mūsu automašīnas, kurās ir apvienotas Eiropas un Korejas pieredze un zināšanas, ir ļoti kvalitatīvas un iemīļotas klientu vidū visā Baltijā”, stāsta Kurikka.

Hyundai cenšas arī nostiprināt savu celmlauža pozīciju ekoloģiskās mobilitātes jomā un pastāvīgi paplašina savu produktu klāstu ar transportlīdzekļiem, kas palīdz veidot ilgspējīgas attīstības risinājumus. Papildus ekoautomašīnām Hyundai klāstu veido vispusīgi SUV modeļi, populārie i un jaudīgie N modeļi. Jaunā i30 Fastback N svinīgā ienākšana pasaulē ir paredzēta Parīzes autošovā 2018. gada oktobrī.

17 komentāri

Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
17 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Vilnis Salenieks

Kona electric gan labprāt redzētu pie oficiāla dīlera LV

Krish

Rakstā minēts, ka rudenī Baltijā ieradīsies arī tas :)

Vilnis Salenieks

ja tā būs, tad iepriecinoši :)

LAN

Interesanti, vai Konai EV arī būs 7 gadu garantija. Galvenais lai tikai spēj saražot pietiekamā skaitā, jo price/performance ziņā konkurentu, cik saprotu diemžēl nav.

Vilnis Salenieks

tas gan, Kona EV tas price/performance ir tāds, ka jāgaida rindā līdzīgi kā Tesla Model 3 :D

edgku

Ja tu bažījies par akumulatoru, tam noteikti garantija būs īsāka.

Xigs

Nebija tā, ka ar *mazajā šriftā ar zvaigznīti- garantija uz NAV displeju 2 gadi, uz to tik un tik un beigās tāds čušss vien sanāk ar 7 gadi :D

Au Sainis

Tas bija vācu kvalitātes etaloniem , kas pēc pieciem gadiem sabirst čupā un laimīgais īpašnieks var doties uz salūnu pēc nākošā līzinga objekta.

edgku

Dīlera mājas lapā visu var izlasīt. Tā arī ir, ka ne uz visu ir garantija 7 gadi.

xxx2

Tikai nevajag aizmirst ka lai garantija būtu spēkā visi remonti un apkopes jāveic pie oficiālā dīlera par viņa kosmiskajām cenām. 7 gadu laikā savāksies prāva summiņa. Īpaši kad pie lielākiem nobraukumiem sāksies dārgās apkopes.
Protams ka garantija neattieksies uz daudziem auto elementiem un es te nerunāju par “razhodņakiem” kā bremzes vai piekares elementi.
Un vēl – interesanti kas būs ja pēc 6,5 gadiem nobruks piemēram motors vai kārba? Vai atteiks katalizators/ kvēpu filtrs? Tiešām mainīs uz jauniem? Vai pateiks ka pārkāpti auto ekspluatācijas noteikumi un pasūtīs……

Kristaps Skutelis

Jānopērk kāds Hyundai un jāpamēģina :)

Eriks

Garantijas auto NAV obligāti jāveic apkopes pie konkrētā oficiālā auto dīlera!! Piemēram Hjundai, vari veikt apkopi kaut, vai Moller auto (ja viņi neatteiks), pec tam pretenzīju gadījuma, lai Hjundai risina problēmas ar Moller. Nav tādas regulas, kas piespiež veikt apkopes pie oficiālā konkrētā auto dīlera. Vienkārši par to visi cenšās noklusēt.

edgku

Labi, tā ir teorija, bet kā ar praktisko pieredzi? :)
Nav jau runa par “regulu”, bet par ražotāja tiesībām atteikt garantiju :)

edgku

Garantija attiecas uz ražošanā pieļautiem defektiem, nevis detaļām, kas dabiski nolietojušās. Ja motorā vai kārbā atklāsies kvalitātes problēmas, tad mainīs. Nu, teorētiski :)

Kristaps Skutelis

Dodamies palasīt šo: https://www.hyundai.lv/garantija/

Skābene

Vai nav tā, ka Hyundai pielīdzināja garantijas nosacījumus ar KIA, kuram jau no sākta gala ir 7 gadu garantija?

Kristaps Skutelis

To zinās tikai Hyundai vadība, bet kopumā izskatās pēc konkurences saasināšanās.

Reklāma
Reklāma

Spelling error report

The following text will be sent to our editors: