Sākot ar šī gada 26. jūniju, telekomunikāciju uzņēmums “Baltcom” piedāvā ne tikai telekomunikāciju pakalpojumus, bet arī iespēju uzreiz iegādāties elektrotehniku, ko varēs veikt arī uz nomaksu.

Interesenti varēs iegādāties jaunāko elektrotehniku par īpašām cenām no “Baltcom”, izmantojot bezprocentu līzinga finansējumu no SIA Inbank Līzings.Tehnikas piedāvājums būs pieejams esošajiem klientiem, kā arī jauni abonenti to varēs iegadāties kopā ar televīzijas vai interneta pakalpojumiem.

Reklāma

“Viena no mūsdienu telekomunikāciju aktuālākajām tendencēm ir iespēja visus sev svarīgos jautājums risināt vienuviet. Patērētājiem tas nozīmē ne vien pieslēgt internetu vai televīziju, bet attiecīgi uzreiz iegādāties arī datoru un televizoru. Tāpēc esam gandarīti par šo sadarbību un ticam, ka tā mūsu klientiem tas pavērs vēl plašākas iespējas nokomplektēt sev vēlamo telekomunikāciju piedāvājumu, izvēlēties arī ierīci un uzreiz veicot arī nepieciešamos norēķinus,” uzsver “Baltcom” valdes priekšsēdētājs Nikolā Buasēns (Nicolas Boissin).

Tehnikas piedāvājumā, kurš mainīsies ik mēnesi, būs rūpīgi atlasīti TV un portatīvo datoru modeļi no budžeta, vidējās un augstākās klases ierīču segmentiem. Piedāvājumu veidos pieredzējuši tehnoloģiju eksperti un tirgū atzīti piegādātāji, sniedzot iespēju iegādāties jaunu tehniku par izdevīgām cenām.

Atkarībā no izvēlētās klases televizora ikmēneša maksājums būs no 8 līdz 15 eiro, savukārt portatīvo datoru no 13 līdz 25 eiro. Tehnikas nomaksa tiks piedāvāta uz 36 mēnešiem, un ikmēneša maksājumu summa veidos tikai preces gala vērtību bez papildu izmaksām.
“Mums ir patiess prieks par veiksmīgi uzsākto sadarbību un to, ka padarīsim jaunākās tehnoloģijas pieejamas tūkstošiem “Baltcom” klientu. Kopīgās sadarbības galvenais priekšnoteikums bija radīt “Baltcom” klientiem vieglu un ātru procesu, lai no klienta pieteikuma nosūtīšanas brīža līdz tehnikas piegādei būtu pēc iespējas īsāks laika posms, un manuprāt, mums tas ir izdevies,” atzīmē Inbank Līzings valdes priekšsēdētājs Ģirts Lediņš.

Reklāma
Paziņot par jaunumiem
Paziņot par
guest
5 Comments
vecākie
jaunākie
Inline Feedbacks
View all comments
Xigs

Apsveicu ar pievienošanos mūsu mazā dīķīša tirgoņu klubiņā! Starp Lattelekom, LMT, Elkor, Euroniks, kuriem viss tas jau ir 10+gadi.. hmm es tā prātoju, kāds funktieris ir dažam labam naudas maisam? Kādas shēmas ar karuseļiem padomā, vai vienkārši ku-kū? :D

digitalk

un kas vainas, ja jauns spēlētājs ienāk tirgū? starp diezgan vienādiem TV/interneta piedāvājumiem aparāti uz nomaksu mierīgi piesaistīs papildus klientus.

Skābene

Spiedīs uz to pašu, ko LMT un LTC, pārdos sadārdzinātas preces ar atvērto līgumu, vai nu kā viņi to pasākumu nosauks! Un lētticīgie ļaudis pirks uz urrā. Jo redz nevajag ņemt līzingu vai MOGO.

digitalk

līzings ar visiem procentiem tāpat parasti izmaksā dārgāk nekā labi uzcenota prece ar 0% līzingu, provaideri jau spiež uz garantēto klienta piesaisti uz līzinga periodu.

Skābene

Nu te jau spiež uz ērtību, nekas nav jādara, tik pasūti un nomaksu iekļauj ikmēneša rēķinā!
Bet ja cilvēks labi pameklē, tad arī tajā pašā Elkorā, PTA vai kādā citā bodē var atrast labākus piedāvājumus un pat ar tā saucamo 0% līzingu. Spiež uz slinkumu. Tam pašam LTC cilvēks paskatās, ka mēneša maksājums mazāks kā LMT vai Bitei un pasūta telefonu. Tika nepievērš uzmanību, ka nomaksa ir uz 36 mēnešiem. Tātad, piesiets pie LTC uz turpmākiem 3 gadiem, kaut garantija trubai beigsies jau pēc 24 mēnešiem. Iespējams telefons jau būs izbeidzies, bet cilvēks turpinās maksāt!